Mapa dolnośląskie kujawsko-pomorskie lubelskie lubuskie łódzkie małopolskie mazowieckie opolskie podkarpackie podlaskie pomorskie śląskie świętokrzyskie warmińsko-mazurskie wielkopolskie zachodniopomorskie

GALERIA MIEJSC

Witamy na stronie
Wycieczka z dzieckiem

Nie wiesz gdzie pojechać z dzieckiem
na wakacje.

Planujecie zasłużony odpoczynek.

Szukasz porad i wskazówek na taki wyjazd.

Dobrze trafiłeś – to strona dla Ciebie!!!

Jazda konna
Ośrodek Jeździecki OSTROWY zaprasza dzieci i rodziców. W Ośrodku panuje miła i niemal rodzinna atmosfera. Możliwe jest rozpoczęcie nauki jazdy na koniu już w wieku 8 lat. Nie oznacza to jednak, (...)
Jazda konna
Stajnia zaprasza do spotkania z końmi zarówno dzieci jak i ich rodziców. Jest to kameralne miejsce, nie ma tu tłumów ludzi. W ciszy i spokoju, z dala od zgiełku miasta można odpocząć. (...)
Jazda konna
Stajnia Lasowisko istnieje od 1997 roku. Wśród wielu powodów dlaczego została założona najważniejszym jest: z miłości do koni! Położona jest u stóp Beskidu cieszyńskiego w pięknej i spokojnej (...)
Ciekawostki
Wędrówki po Beskidach kryją w sobie tajemnice. Kto by się spodziewał, że na Śląsku Cieszyńskim, w Istebnej, zostanie utworzona Beskidzka Ścieżka Planetarna? A jednak. Trasa istnieje naprawdę. (...)
Jazda konna
Klub Jeździecki AMIGO jest położony w Będzinie w prawdziwie pięknej okolicy. Amigo prowadzi szeroką działalność dotyczącą koni. Można tu kupić niezbędny sprzęt do uprawiania tego sportu. Swoją (...)
Jazda konna
Klub Jeździecki Luizjana leży w małej miejscowości Psary obok Będzina. Szczególną uwagę trzeba zwrócić na przemiłą atmosferę panującą w stajni. Luizjana oferuje naukę jazdy konnej wszystkim (...)
Jazda konna
OŚRODEK JEŹDZIECKO-REKREACYJNY EQUUS położony jest w miłej i spokojnej okolicy. Otaczają go lasy w wieloma ścieżkami spacerowymi, często liczącymi nawet kilkanaście kilometrów. Oferta ośrodka (...)
ZOO
Ośrodek Jeździecki AZS Lukasyna jest miejsce z tradycjami, choć początki jego istnienia nie należały do łatwych, dziś jest świetnie prosperującą stadniną. Lukasyna zaprasza wszystkich (...)
Jazda konna
Stajnia Zabrze położona jest w malowniczej okolicy na terenie Parku Leśnego. Jest to miejsce gdzie konie to prawdziwa miłość i pasja. Stajnia Zabrze zaprasza wszystkich, bez względu na wiek i (...)
Ciekawostki
Niedaleko Urzędu Gminy w Węgierskiej Górce koło Żywca, stoi sobie drogowskaz pokazujący odległości do największych polskich i europejskich miast. Jego trzon został wykonany z drewna, do którego (...)
Ciekawostki    Muzea
Multicentrum Zodiak powstało w roku 2010. Przyświeca mu szczytny cel: pokazanie dzieciom, młodzieży i rodzicom, że nauka może być ciekawa i przyjemna. Zajęcia w budynku dawnego obserwatorium (...)
Ciekawostki
Planetarium w Chorzowie istnieje już od prawie sześćdziesięciu lat. Sala główna może pomieścić czterysta osób. Gdy usiądziemy w wygodnym fotelu, a światła zostaną gaszone, nad naszymi głowami (...)
Ciekawostki    Muzea
Sztolnia Czarnego Pstrąga jest najbardziej znaną atrakcją turystyczną Tarnowskich Gór. Początki przemysłu wydobywczego sięgają tutaj wieku szesnastego, a więc czasów sprzed rewolucji (...)
Ciekawostki    Muzea
O tradycjach górniczych na Śląsku wie niemal każdy. Niewiele osób potrafi odpowiedzieć na pytanie: "Jakie miasto jest kolebką wydobycia węgla?" Są to Tarnowskie Góry. Zaczęło się to w wieku (...)
Muzea
Pszczyna jest małym miasteczkiem na południu województwa śląskiego. Słynie głównie z skansenu, w którym można zobaczyć, jak dawniej żyło się na wsi oraz z zamku - dawnej rezydencji magnackiej. (...)
Zamki i Zabytki    Muzea
Górnośląskie muzeum jest położone na terenie parku miejskiego w pobliżu ogrodu zoologicznego, dlatego jest to idealne miejsce do wypoczynku dla całej rodziny. W muzeum można podziwiać 75 (...)
Muzea
Zabytkowa została udostępniona zwiedzającym w roku 1994. Do połowy lat 60-tych XX w. kolej wąskotorowa stanowiła główny środek transportu miejscowej ludności. W roku 1945 kolejka została (...)
Muzea
Skansen powstał na bazie hali wachlarzowej i wagonowej w Pyskowicach. Towarzystwo Ochrony Zabytków Kolejnictwa i Organizacji Skansenów, które go zorganizowało zrzesza miłośników kolei, którym (...)
Baseny
Park Wodny Nemo-Wodny Świat to największy tego typu obiekt rekreacyjno-sportowy w województwie śląskim. Jest to idealne miejsce na aktywne spędzanie czasu wolnego dla gości w każdym wieku. W (...)
ZOO
Piękno krajobrazu i szczodrość natury zostały uwidocznione w niewielkiej wiosce Buków, nad Odrą. To właśnie tam postanowiono wykorzystać walory przyrodniczo - krajobrazowe i stworzyć Mini Zoo. (...)
 
« 1 ... 3 4 5 6 7 ... »
Liczba miejsc w serwisie: 855