Mapa dolnośląskie kujawsko-pomorskie lubelskie lubuskie łódzkie małopolskie mazowieckie opolskie podkarpackie podlaskie pomorskie śląskie świętokrzyskie warmińsko-mazurskie wielkopolskie zachodniopomorskie

GALERIA MIEJSC

Witamy na stronie
Wycieczka z dzieckiem

Nie wiesz gdzie pojechać z dzieckiem
na wakacje.

Planujecie zasłużony odpoczynek.

Szukasz porad i wskazówek na taki wyjazd.

Dobrze trafiłeś – to strona dla Ciebie!!!

ZOO
Na Śląsku Cieszyńskim, w Kończycach Małych, mieści się prawdziwy Strusioland. Gospodarze specjalizują się w hodowli tych ciekawych ptaków. Można tam zobaczyć, jak wygląda i smakuje strusie (...)
ZOO
W romantycznym parku w Świerklańcu można miło spędzić niejeden dzień. Niegdyś mieściła się tutaj wspaniała rezydencja, ale w roku 1945 została ona zniszczona przez żołnierzy Armii Czerwonej. Po (...)
Parki i Ogrody    ZOO
Gliwicka Palmiarnia to jeden z najciekawszych parków tego typu na Śląsku. Każdy, kto odwiedzi to miejsce, może odpocząć i odprężyć się, spoglądając na różnorakie gatunki roślin z całego (...)
ZOO    Jazda konna
Jan Brzechwa pisał niegdyś: ”Na południe od Rogowa mieszka w leśnej dziupli sowa”. Od tego czasu niewiele się zmieniło. W samym Rogowie można podziwiać nie tylko sowy, lecz także inne gatunki, (...)
Muzea
Muzeum działa w budynku stacji Częstochowa Stradom. W skład jego zbiorów wchodzą niemalże wszystkie przedmioty niegdyś niezbędne w pracy na kolei. Począwszy od wyposażenia wagonów i lokomotyw (...)
Parki i Ogrody
Leśny Park Niespodzianek - znajduje się w Ustroniu Zawodziu, w Beskidzie Śląskim, przy ulicy Zdrojowej 16, ma pow. ok. 15 hektarów i 3,5 km przygotowanych dla zwiedzających ścieżek. To (...)
ZOO
Egzotarium to specjalnie wydzielona część sosnowieckiego Parku Miejskiego im. Leona Kruczkowskiego., w okolicach ul. Kresowej i Piłsudskiego. Można tam podziwiać egzotyczne rośliny z różnych (...)
ZOO
Na obrzeżach Bielska Białej można odnaleźć skrawek Dzikiego Zachodu. Restauracja i Mini Zoo o wdzięcznej nazwie "Pod Strusiem" przywodzą na myśl bezkresne prerie. Wrażenie sielskości potęgują (...)
ZOO
W sosnowieckim Parku Kazimierz rozgościła się szczodra dłoń natury. Można tam podziwiać wiele zwierząt: strusie, lamy, sarny, jelenie, daniele, kozy oraz ptaki wodne. Kolekcja kur, kogutów i (...)
ZOO    Parki i Ogrody
Na Śląsku Cieszyńskim, w niewielkim, urokliwym uzdrowisku Ustroń, w dzielnicy Zawodzie, nieopodal słynnych sanatoriów ukryły się zwierzęta i inne niespodzianki. Pod pojęciem "inne (...)
Zamki i Zabytki    Muzea
Nieodłącznym elementem panoramy miasta Bielsko-Biała jest Zamek książąt Sułkowskich, w którym obecnie mieści się Muzeum. Sam Zamek powstał w XIV wieku i od tego momentu stał się swego rodzaju (...)
Muzea
Trasa z Bytomia, przez Dąbrowę Miejską, Suchą Górę, Repty do Tarnowskich Gór i Miasteczka Śląskiego została wybudowana w 1853 roku. Podróż pociągiem wąskotorowym pozwala odkryć nie tylko (...)
ZOO
Do zabytkowego parku o powierzchni dziesięciu hektarów, mieszczącego się w samym sercu Pszczyny, sprowadzono największe ssaki lądowe Europy - żubry. Są one roślinożerne; zostały (...)
ZOO    Parki i Ogrody
W żywieckim parku, niedaleko zamku Habsburgów, utworzono mini zoo. W starym ogrodzie pamiętającym jeszcze czasy arcyksiążęce rozgościły się takie zwierzęta, jak: pawie, kozy, owce, a nawet (...)
Parki linowe    Sport
Park linowy znajduje się w Wojewódzkim Parku Kultury i Wypoczynku w Chorzowie. Ma 3 trasy i został zbudowany na 26 palach rozmieszczonych na trzech poziomach. Trasa dla dzieci posiada 12 (...)
Lodowiska    Sport
Lodowisko w Raciborzu jest jedną z największych atrakcji zimowych w mieście. Możliwość wypożyczenia łyżew oraz zakupu karnetu rodzinnego.
Baseny
Park Wodny w Tarnowskich Górach możemy zaliczyć do najnowocześniejszych tego rodzaju obiektów w Polsce. Doskonałe wyposażenie oraz dobra lokalizacja sprawia , że park jest chętnie odwiedzany (...)
Parki linowe    Stoki narciarskie
Jedną z ciekawszych i bardziej lubianych przez najmłodszych turystów atrakcji Bielska - Białej jest kolej linowa, która wywozi turystów na szczyt Szyndzielni. Podziwianie panoramy Beskidów oraz (...)
Stoki narciarskie    Sport
Cisza, spokój, góry, śnieg, drzewa iglaste przyprószone białym puchem, odgłos nart, świeże powietrze... Taki obrazek zobaczymy w Zwardoniu. Znajduje się tam wiele miejsc przeznaczonych do (...)
Stoki narciarskie    Sport
Na Polanie Orawcowej ulokowano wyciąg narciarski nazywający się właśnie Orawcowa. Mieści się on w centrum Zwardonia, wioski w powiecie żywieckim, która latem sprawdza się jako baza wypadowa na (...)
 
« 1 ... 3 4 5 6 7 ... »
Liczba miejsc w serwisie: 854