Mapa dolnośląskie kujawsko-pomorskie lubelskie lubuskie łódzkie małopolskie mazowieckie opolskie podkarpackie podlaskie pomorskie śląskie świętokrzyskie warmińsko-mazurskie wielkopolskie zachodniopomorskie

GALERIA MIEJSC

Witamy na stronie
Wycieczka z dzieckiem

Nie wiesz gdzie pojechać z dzieckiem
na wakacje.

Planujecie zasłużony odpoczynek.

Szukasz porad i wskazówek na taki wyjazd.

Dobrze trafiłeś – to strona dla Ciebie!!!

Stoki narciarskie    Sport
Miasteczko Wisła, które ostatnimi czasy intensywnie się rozwija, ciągle wzbogaca swą ofertę narciarską poprzez tworzenie nowych wyciągów i tras. Jednym z ciekawszych i ładniejszych miejsc w tej (...)
Stoki narciarskie    Sport
Niedaleko Jury Krakowsko - Częstochowskiej mieści się niewielkie miasteczko Wolbrom. Na turystycznej mapie Polski nie wyróżnia się ono niczym szczególnym, ale ostatnimi czasy; znajdujący się (...)
Stoki narciarskie    Sport
W sosnowieckim Parku Środula znajduje się niewielka górka, którą przystosowano do potrzeb narciarzy. Niedaleko stamtąd i do dzielnicy Środula, i do dzielnicy Zagórze. Narciarze z Zagłębia mogą (...)
Stoki narciarskie    Sport
Ślązacy nie muszą już wyruszyć w góry, żeby pojeździć na nartach. W Bytomiu, niedaleko Tarnowskich Gór i Radzionkowa, powstał niezwykły kompleks Ośrodek Sportowa Dolina. Każdy znajdzie tam coś (...)
Stoki narciarskie    Sport
Malownicza, komfortowa i bezpieczna stacja narciarska Stożek w Wiśle - Łabajowie powstała z myślą o wielbicielach aktywnego wypoczynku zimowego. Turyści mają możliwość skorzystania z kolei (...)
Stoki narciarskie    Sport
Szczyrk - malowniczy kurort w Beskidach; oddalony o niespełna dwadzieścia kilometrów od Bielska - Białej, jest miejscowością uwielbianą przez narciarzy. Funkcjonuje tam wiele wyciągów i stacji (...)
Stoki narciarskie    Sport
Kompleks Zagroń w Istebnej na Śląsku Cieszyńskim urzeka turystów swą wszechstronnością. Centrum Zdrowia i Energii Meridan, Park Wodny, hotel, a także dwie restauracje zaspokajają potrzebę (...)
Stoki narciarskie    Sport
Wisła jest miejscowością o tradycjach narciarskich. Ludzi, takich, jak Adam Małysz, nie trzeba nikomu przedstawiać.Jednakże, aby były one kontynuowane, należy ciągle podejmować działania w (...)
Stoki narciarskie    Sport
Może zabrzmi to nieprawdopodobnie, ale nie trzeba wyjeżdżać z Katowic, aby móc cieszyć się urokami narciarstwa zjazdowego. W dzielnicy Kostuchna; w okolicach ulicy Sołtysiej, funkcjonuje (...)
Stoki narciarskie    Sport
Istebna to malownicza, górska miejscowość położona w Beskidzie Śląskim; niedaleko Cieszyna, Ustronia i Wisły. Ukształtowanie teren oraz mikroklimat sprzyjają szusowaniu na stoku przez długi (...)
Parki linowe    Sport
Park linowy znajduje się przy ruinach średniowiecznego zamku „Ogrodzienieckiego” w Podzamczu. Trasę można pokonać w godzinę. Łączna długość wynosi 400m z 27 przeszkodami zawieszonymi od 5 do (...)
Parki linowe    Sport
Park znajduje się w centrum Wisły, przy Skoczni. Dla najmłodszych ( dzieci powyżej 115 cm) przygotowano trasę żółtą z przeszkodami na niewielkiej wysokości. Dla najodważniejszych przygotowano (...)
Parki linowe    Sport
Park linowy z 22 przeszkodami zawieszonymi na linach na wysokości 5-9m. Oprócz parku linowego organizatorzy zapraszają na quady oraz przejazdy samochodem terenowym. Dla najmłodszych (...)
Lodowiska    Sport
Przy Parku Sieleckiego w Sosnowcu znajduje się Stadion Zimowy, a w nim dwa lodowiska. Jedno z nich to lodowisko główne z trybunami na 4000 miejsc. Rozgrywane są tu mecze drużyny hokeja . (...)
Lodowiska    Sport
Zapraszamy na darmową ślizgawkę na terenie Ośrodka Wypoczynkowego Paprocany w Tychach!
Muzea
Chcesz poznać historię chleba, jego pochodzenie? Jeśli tak, to zapraszamy do tego właśnie muzeum. Tu czeka na Was: samodzielne formowanie plecionki z ciasta, projekcja filmu „Chleb”, wykład o (...)
Stoki narciarskie    Sport
Międzybrodzie Żywieckie stało się znane za sprawą Góry Żar - jednego z najważniejszych szczytów Beskidu Żywieckiego. Miejscowość, ta, w odróżnieniu od pobliskiego, gwarnego i niejednokrotnie (...)
Sport    Baseny
Zapraszamy na Krytą Pływalnię w Tychach!
Lodowiska    Sport
Sezonowe, kryte lodowisko czynne tylko w sezonie zimowym. Istnieje możliwość wypożyczenia i naostrzenia łyżew. Można skorzystać z toru curlingowego. Zapraszamy wszystkich do wspólnej zabawy.
Parki linowe    Sport
Park zaprasza tych starszych jak i młodszych na świetną zabawę. Minimalny wiek dziecka które może uczestniczyć w tej zabawie to 8 lat. A młodzież do 18 lat musi mieć towarzystwo starszej osoby. (...)
 
« 1 ... 3 4 5 6 7 ... »
Liczba miejsc w serwisie: 851