Mapa dolnośląskie kujawsko-pomorskie lubelskie lubuskie łódzkie małopolskie mazowieckie opolskie podkarpackie podlaskie pomorskie śląskie świętokrzyskie warmińsko-mazurskie wielkopolskie zachodniopomorskie

GALERIA MIEJSC

Witamy na stronie
Wycieczka z dzieckiem

Nie wiesz gdzie pojechać z dzieckiem
na wakacje.

Planujecie zasłużony odpoczynek.

Szukasz porad i wskazówek na taki wyjazd.

Dobrze trafiłeś – to strona dla Ciebie!!!

Jaskinie
Jaskinia Malinowska znajduje się w Beskidzie Śląskim, w miejscowości Malinów niedaleko Szczyrku. Jest to bardzo ciekawe miejsce, głównie ze względu na genezę jego pochodzenia.Otóż jaskinia (...)
Jaskinie
Na terenie pięknego rezerwatu "Parkowe", na Wyżynie Krakowsko - Częstochowskiej znajduje się Grota Niedźwiedzia. Znana jest człowiekowi od kilku tysięcy lat. Tutaj dawno temu szukali (...)
Jaskinie
Jaskinia Cabanowa to jedna z najbardziej tajemniczych a zarazem ciekawych i fascynujących jaskiń Jury Krakowsko - Częstochowskiej. Położona w malowniczych okolicach Olsztyna i Częstochowy, w (...)
Jeziora i Rzeki    Sport
Zalew Sosina to zbiornik wodny o powierzchni ok. 50 hektarów, który znajduje się w województwie śląskim, w okolicach Jaworzna. Akwen zajmuje teren dawnych wyrobisk kopalni piasku.Jest to jedno (...)
Jeziora i Rzeki    Sport
Kąpielisko "Borówka" o powierzchni ok. 7 ha to jedno z najlepiej zagospodarowywać kąpielisk w rejonie Częstochowy. Znajduje się ono we wsi kamyk, w pobliżu Kłobucka (na północny zachód od (...)
Domy Kultury
Chorzowskie Centrum Kultury od początku swego istnienia pełnił ważną rolę w życiu kulturalnym. Od czasów międzywojennych po dziś dzień placówka stara się przygotowywać wiele propozycji (...)
Domy Kultury
Miejskie Dom Kultury „Koszutka” w Katowicach to sprawnie działająca instytucja kulturalna, która swoją ofertę kieruje do szerokiego grona odbiorców. Każdy znajdzie tu coś dla siebie: i dzieci i (...)
ZOO
Śląski Ogród Zoologiczny to łatwo dostępne miejsce, położone w niedalekim sąsiedztwie od wielkich aglomeracji śląskich, miejsce rekreacji i odpoczynku. Cechują go duża ilość alejek, bogata (...)
Parki i Ogrody
Park Odkrywców Explorado stworzono dla dzieci w wieku 4-14 lat, które chcą poznać bliżej świat nauki. Na powierzchni ponad 5 tysięcy metrów kwadratowych, jest siedem rozmaitych stref, np. (...)
Parki i Ogrody
W malowniczym otoczeniu Jury Krakowsko-Częstochowskiej, w Częstochowie powstał Park Miniatur Sakralnych. Zobaczycie tutaj, na powierzchni ok. 3, 2 ha, 17 Świątyń (zaliczanych do (...)
Jazda konna
Wiślańskie tereny obfitują w wiele atrakcji, zarówno turystycznych, jak i naturalnych. To z pobliskiego wzniesienia o nazwie Barania Góra wypływają dwa potoki, które łącząc się, tworzą rzekę (...)
Parki i Ogrody
Szlak Orlich Gniazd biegnący od Krakowa, aż po Częstochowę w miniaturze? Czemu nie? Taką okazję macie w Ogrodzieńcu, gdzie w skali 1: 25 zobaczycie makiety zamków i warowni. Twórcy dołożyli (...)
Parki i Ogrody
Śląski Ogród Botaniczny jest najmłodszym ogrodem botanicznym w Polsce. Znajdziecie w nim wiele różnych kolekcji roślinnych. Są to np. kolekcja irysów, sadownicza, roślin energetycznych, drzew (...)
Lodowiska
Lodowisko OSIR w Bytomiu to obiekt o charakterze sezonowym , czynny przez całą zimę . Lodowiska jest przeznaczone głównie dla młodzieży i dzieci z bytomskich szkół , które mogą się poślizgać (...)
Jazda konna
W uroczej okolicy pełnej pól i lasów, w niewielkiej wsi - Truskolasy, znajduje się Ośrodek Jeździecki Cwał. Specjalizuje się on głównie w nauce jazdy konnej zarówno dla dzieci, młodzieży, jak i (...)
Parki i Ogrody    Parki i Ogrody
Rodzinny Park Atrakcji to zwierzaki, urządzenia rekreacyjne, gry, place zabaw, dwa parki tematyczne, park linowy i wiele więcej... Maskotką parku są: sympatyczne alpaki, kózki afrykańskie, (...)
Parki linowe
Park linowy to jedna z wielu atrakcji znajdujących się w Rodzinnym Parku Atrakcji w Rybniku. Więcej informacji o parku można znaleźć na stronie www.rpaRybnik.pl
Ciekawostki    Ciekawostki
Pewien mieszkaniec Rybnika jadąc ul. Hotelową dostrzegł Czarownicę lecącą na miotle. Podążając jej śladem dotarł do Bajkowej Krainy. Jakież było jego zdziwienie gdy zobaczył Czarownicę (...)
Domy Kultury
Ośrodek Kultury w Będzinie zaprasza wszystkich amatorów sztuki, działalności artystycznej i kreatywnego spędzania czasu. Oferta jest naprawdę zachęcająca i bardzo różnorodna. Widać, że placówka (...)
Domy Kultury
Polilingo to szkoła języków obcych, gdzie mogą uczyć się wszyscy: od niemowlaka do osoby dorosłej. Celem jest edukowanie w sposób bezstresowy za pośrednictwem zabawy i dobrego kontaktu (...)
 
« 1 ... 3 4 5 6 7 ... »
Liczba miejsc w serwisie: 852