Mapa dolnośląskie kujawsko-pomorskie lubelskie lubuskie łódzkie małopolskie mazowieckie opolskie podkarpackie podlaskie pomorskie śląskie świętokrzyskie warmińsko-mazurskie wielkopolskie zachodniopomorskie

GALERIA MIEJSC

Witamy na stronie
Wycieczka z dzieckiem

Nie wiesz gdzie pojechać z dzieckiem
na wakacje.

Planujecie zasłużony odpoczynek.

Szukasz porad i wskazówek na taki wyjazd.

Dobrze trafiłeś – to strona dla Ciebie!!!

Baseny
Park Wodny Nemo-Wodny Świat to największy tego typu obiekt rekreacyjno-sportowy w województwie śląskim. Jest to idealne miejsce na aktywne spędzanie czasu wolnego dla gości w każdym wieku. W (...)
ZOO
Piękno krajobrazu i szczodrość natury zostały uwidocznione w niewielkiej wiosce Buków, nad Odrą. To właśnie tam postanowiono wykorzystać walory przyrodniczo - krajobrazowe i stworzyć Mini Zoo. (...)
ZOO    Parki i Ogrody
Mini Zoo znajduje się na terenie Parku Strzelnica, w dzielnicy Bielszowice. Sam park jest bardzo atrakcyjny i niekiedy odbywają się w nim koncerty. Reprezentanci świata zwierzęcego, którzy (...)
ZOO
Na Śląsku Cieszyńskim, w Kończycach Małych, mieści się prawdziwy Strusioland. Gospodarze specjalizują się w hodowli tych ciekawych ptaków. Można tam zobaczyć, jak wygląda i smakuje strusie (...)
ZOO
W romantycznym parku w Świerklańcu można miło spędzić niejeden dzień. Niegdyś mieściła się tutaj wspaniała rezydencja, ale w roku 1945 została ona zniszczona przez żołnierzy Armii Czerwonej. Po (...)
Parki i Ogrody    ZOO
Gliwicka Palmiarnia to jeden z najciekawszych parków tego typu na Śląsku. Każdy, kto odwiedzi to miejsce, może odpocząć i odprężyć się, spoglądając na różnorakie gatunki roślin z całego (...)
ZOO    Jazda konna
Jan Brzechwa pisał niegdyś: ”Na południe od Rogowa mieszka w leśnej dziupli sowa”. Od tego czasu niewiele się zmieniło. W samym Rogowie można podziwiać nie tylko sowy, lecz także inne gatunki, (...)
Muzea
Muzeum działa w budynku stacji Częstochowa Stradom. W skład jego zbiorów wchodzą niemalże wszystkie przedmioty niegdyś niezbędne w pracy na kolei. Począwszy od wyposażenia wagonów i lokomotyw (...)
Parki i Ogrody
Leśny Park Niespodzianek - znajduje się w Ustroniu Zawodziu, w Beskidzie Śląskim, przy ulicy Zdrojowej 16, ma pow. ok. 15 hektarów i 3,5 km przygotowanych dla zwiedzających ścieżek. To (...)
ZOO
Egzotarium to specjalnie wydzielona część sosnowieckiego Parku Miejskiego im. Leona Kruczkowskiego., w okolicach ul. Kresowej i Piłsudskiego. Można tam podziwiać egzotyczne rośliny z różnych (...)
ZOO
Na obrzeżach Bielska Białej można odnaleźć skrawek Dzikiego Zachodu. Restauracja i Mini Zoo o wdzięcznej nazwie "Pod Strusiem" przywodzą na myśl bezkresne prerie. Wrażenie sielskości potęgują (...)
ZOO
W sosnowieckim Parku Kazimierz rozgościła się szczodra dłoń natury. Można tam podziwiać wiele zwierząt: strusie, lamy, sarny, jelenie, daniele, kozy oraz ptaki wodne. Kolekcja kur, kogutów i (...)
ZOO    Parki i Ogrody
Na Śląsku Cieszyńskim, w niewielkim, urokliwym uzdrowisku Ustroń, w dzielnicy Zawodzie, nieopodal słynnych sanatoriów ukryły się zwierzęta i inne niespodzianki. Pod pojęciem "inne (...)
Zamki i Zabytki    Muzea
Nieodłącznym elementem panoramy miasta Bielsko-Biała jest Zamek książąt Sułkowskich, w którym obecnie mieści się Muzeum. Sam Zamek powstał w XIV wieku i od tego momentu stał się swego rodzaju (...)
Muzea
Trasa z Bytomia, przez Dąbrowę Miejską, Suchą Górę, Repty do Tarnowskich Gór i Miasteczka Śląskiego została wybudowana w 1853 roku. Podróż pociągiem wąskotorowym pozwala odkryć nie tylko (...)
ZOO
Do zabytkowego parku o powierzchni dziesięciu hektarów, mieszczącego się w samym sercu Pszczyny, sprowadzono największe ssaki lądowe Europy - żubry. Są one roślinożerne; zostały (...)
ZOO    Parki i Ogrody
W żywieckim parku, niedaleko zamku Habsburgów, utworzono mini zoo. W starym ogrodzie pamiętającym jeszcze czasy arcyksiążęce rozgościły się takie zwierzęta, jak: pawie, kozy, owce, a nawet (...)
Parki linowe    Sport
Park linowy znajduje się w Wojewódzkim Parku Kultury i Wypoczynku w Chorzowie. Ma 3 trasy i został zbudowany na 26 palach rozmieszczonych na trzech poziomach. Trasa dla dzieci posiada 12 (...)
Lodowiska    Sport
Lodowisko w Raciborzu jest jedną z największych atrakcji zimowych w mieście. Możliwość wypożyczenia łyżew oraz zakupu karnetu rodzinnego.
Baseny
Park Wodny w Tarnowskich Górach możemy zaliczyć do najnowocześniejszych tego rodzaju obiektów w Polsce. Doskonałe wyposażenie oraz dobra lokalizacja sprawia , że park jest chętnie odwiedzany (...)
 
« 1 ... 3 4 5 6 7 ... »
Liczba miejsc w serwisie: 851