Mapa dolnośląskie kujawsko-pomorskie lubelskie lubuskie łódzkie małopolskie mazowieckie opolskie podkarpackie podlaskie pomorskie śląskie świętokrzyskie warmińsko-mazurskie wielkopolskie zachodniopomorskie

GALERIA MIEJSC

Witamy na stronie
Wycieczka z dzieckiem

Nie wiesz gdzie pojechać z dzieckiem
na wakacje.

Planujecie zasłużony odpoczynek.

Szukasz porad i wskazówek na taki wyjazd.

Dobrze trafiłeś – to strona dla Ciebie!!!

ZOO    Parki i Ogrody
Na Śląsku Cieszyńskim, w niewielkim, urokliwym uzdrowisku Ustroń, w dzielnicy Zawodzie, nieopodal słynnych sanatoriów ukryły się zwierzęta i inne niespodzianki. Pod pojęciem "inne (...)
Zamki i Zabytki    Muzea
Nieodłącznym elementem panoramy miasta Bielsko-Biała jest Zamek książąt Sułkowskich, w którym obecnie mieści się Muzeum. Sam Zamek powstał w XIV wieku i od tego momentu stał się swego rodzaju (...)
Muzea
Trasa z Bytomia, przez Dąbrowę Miejską, Suchą Górę, Repty do Tarnowskich Gór i Miasteczka Śląskiego została wybudowana w 1853 roku. Podróż pociągiem wąskotorowym pozwala odkryć nie tylko (...)
ZOO
Do zabytkowego parku o powierzchni dziesięciu hektarów, mieszczącego się w samym sercu Pszczyny, sprowadzono największe ssaki lądowe Europy - żubry. Są one roślinożerne; zostały (...)
ZOO    Parki i Ogrody
W żywieckim parku, niedaleko zamku Habsburgów, utworzono mini zoo. W starym ogrodzie pamiętającym jeszcze czasy arcyksiążęce rozgościły się takie zwierzęta, jak: pawie, kozy, owce, a nawet (...)
Parki linowe    Sport
Park linowy znajduje się w Wojewódzkim Parku Kultury i Wypoczynku w Chorzowie. Ma 3 trasy i został zbudowany na 26 palach rozmieszczonych na trzech poziomach. Trasa dla dzieci posiada 12 (...)
Lodowiska    Sport
Lodowisko w Raciborzu jest jedną z największych atrakcji zimowych w mieście. Możliwość wypożyczenia łyżew oraz zakupu karnetu rodzinnego.
Baseny
Park Wodny w Tarnowskich Górach możemy zaliczyć do najnowocześniejszych tego rodzaju obiektów w Polsce. Doskonałe wyposażenie oraz dobra lokalizacja sprawia , że park jest chętnie odwiedzany (...)
Parki linowe    Stoki narciarskie
Jedną z ciekawszych i bardziej lubianych przez najmłodszych turystów atrakcji Bielska - Białej jest kolej linowa, która wywozi turystów na szczyt Szyndzielni. Podziwianie panoramy Beskidów oraz (...)
Stoki narciarskie    Sport
Cisza, spokój, góry, śnieg, drzewa iglaste przyprószone białym puchem, odgłos nart, świeże powietrze... Taki obrazek zobaczymy w Zwardoniu. Znajduje się tam wiele miejsc przeznaczonych do (...)
Stoki narciarskie    Sport
Na Polanie Orawcowej ulokowano wyciąg narciarski nazywający się właśnie Orawcowa. Mieści się on w centrum Zwardonia, wioski w powiecie żywieckim, która latem sprawdza się jako baza wypadowa na (...)
Stoki narciarskie    Sport
Wielu narciarzy jeszcze nie wie o tym, że Zwardoń koło Żywca rozwija się coraz prężniej. Warto przyjechać, zobaczyć na własne oczy piękne, ośnieżone stoki Beskidu Żywieckiego i wybrać coś dla (...)
Stoki narciarskie    Sport
Stacja narciarska Trawers w Zwardoniu - Mytem składa się z dwóch wyciągów o nazwach: Trawers I i Trawers II. Wyciąg Trawers I, zaliczający się do wyciągów talerzykowych, ma długość czterystu (...)
Stoki narciarskie    Sport
Wyciąg narciarski Chichot w Istebnej; leżącej na pograniczu trzech krajów: Polski, Czech i Słowacji, znowu przywita turystów. Przebudowany i zmodernizowany obiekt z pewnością przypadnie do (...)
Stoki narciarskie    Sport
Koniaków jest malowniczo położoną wioską w Beskidzie Śląskim; niedaleko Istebnej i Cieszyna. Słynie przede wszystkim z wyrobów koronkarskich; a ostatnio przyciąga narciarzy wyciągami (...)
Stoki narciarskie    Sport
Beskid Śląski to nie tylko Ustroń, Szczyrk, Wisła czy Cieszyn. znajduje się tam też wiele górskich wiosek, w których można podziwiać piękne widoki, a nawet skorzystać z różnych form aktywnego (...)
Stoki narciarskie    Sport
Beskidzkie krajobrazy wywierają wrażenie na wielu osobach. Czy to, lato, czy zima, turyści przybywają do tych gór, aby cieszyć się nimi, wypoczywać i obcować z przyrodą. Jednym z piękniejszych (...)
Stoki narciarskie    Sport
Jazda na nartach ma wiele zalet: poprawia kondycję i sprawność fizyczną, pozwala na utrzymanie równowagi; dostarcza też wielu przeżyć i wrażeń. Dlatego też warto namówić swoją pociechę i nie (...)
Stoki narciarskie    Sport
Wyciąg narciarski o nazwie Stary Groń mieści się obok ośrodka wczasowego "Pod Starym Groniem" w Brennej. Nazwa ta pochodzi od szczytu w Beskidzie Śląskim, którego stoki znakomicie nadają się do (...)
Stoki narciarskie    Sport
Brenna w Beskidzie Śląskim wspaniale prezentuje się o każdej porze roku. Turyści z aglomeracji śląskiej i nie tylko; chętnie przybywają, aby pooddychać górskim powietrzem i aktywnie wypocząć. (...)
 
« 1 ... 3 4 5 6 7 ... »
Liczba miejsc w serwisie: 854