Mapa dolnośląskie kujawsko-pomorskie lubelskie lubuskie łódzkie małopolskie mazowieckie opolskie podkarpackie podlaskie pomorskie śląskie świętokrzyskie warmińsko-mazurskie wielkopolskie zachodniopomorskie

GALERIA MIEJSC

Witamy na stronie
Wycieczka z dzieckiem

Nie wiesz gdzie pojechać z dzieckiem
na wakacje.

Planujecie zasłużony odpoczynek.

Szukasz porad i wskazówek na taki wyjazd.

Dobrze trafiłeś – to strona dla Ciebie!!!

Parki i Ogrody
Park Odkrywców Explorado stworzono dla dzieci w wieku 4-14 lat, które chcą poznać bliżej świat nauki. Na powierzchni ponad 5 tysięcy metrów kwadratowych, jest siedem rozmaitych stref, np. (...)
Parki i Ogrody
W malowniczym otoczeniu Jury Krakowsko-Częstochowskiej, w Częstochowie powstał Park Miniatur Sakralnych. Zobaczycie tutaj, na powierzchni ok. 3, 2 ha, 17 Świątyń (zaliczanych do (...)
Jazda konna
Wiślańskie tereny obfitują w wiele atrakcji, zarówno turystycznych, jak i naturalnych. To z pobliskiego wzniesienia o nazwie Barania Góra wypływają dwa potoki, które łącząc się, tworzą rzekę (...)
Parki i Ogrody
Szlak Orlich Gniazd biegnący od Krakowa, aż po Częstochowę w miniaturze? Czemu nie? Taką okazję macie w Ogrodzieńcu, gdzie w skali 1: 25 zobaczycie makiety zamków i warowni. Twórcy dołożyli (...)
Parki i Ogrody
Śląski Ogród Botaniczny jest najmłodszym ogrodem botanicznym w Polsce. Znajdziecie w nim wiele różnych kolekcji roślinnych. Są to np. kolekcja irysów, sadownicza, roślin energetycznych, drzew (...)
Lodowiska
Lodowisko OSIR w Bytomiu to obiekt o charakterze sezonowym , czynny przez całą zimę . Lodowiska jest przeznaczone głównie dla młodzieży i dzieci z bytomskich szkół , które mogą się poślizgać (...)
Jazda konna
W uroczej okolicy pełnej pól i lasów, w niewielkiej wsi - Truskolasy, znajduje się Ośrodek Jeździecki Cwał. Specjalizuje się on głównie w nauce jazdy konnej zarówno dla dzieci, młodzieży, jak i (...)
Parki i Ogrody    Parki i Ogrody
Rodzinny Park Atrakcji to zwierzaki, urządzenia rekreacyjne, gry, place zabaw, dwa parki tematyczne, park linowy i wiele więcej... Maskotką parku są: sympatyczne alpaki, kózki afrykańskie, (...)
Parki linowe
Park linowy to jedna z wielu atrakcji znajdujących się w Rodzinnym Parku Atrakcji w Rybniku. Więcej informacji o parku można znaleźć na stronie www.rpaRybnik.pl
Ciekawostki    Ciekawostki
Pewien mieszkaniec Rybnika jadąc ul. Hotelową dostrzegł Czarownicę lecącą na miotle. Podążając jej śladem dotarł do Bajkowej Krainy. Jakież było jego zdziwienie gdy zobaczył Czarownicę (...)
Domy Kultury
Ośrodek Kultury w Będzinie zaprasza wszystkich amatorów sztuki, działalności artystycznej i kreatywnego spędzania czasu. Oferta jest naprawdę zachęcająca i bardzo różnorodna. Widać, że placówka (...)
Domy Kultury
Polilingo to szkoła języków obcych, gdzie mogą uczyć się wszyscy: od niemowlaka do osoby dorosłej. Celem jest edukowanie w sposób bezstresowy za pośrednictwem zabawy i dobrego kontaktu (...)
Domy Kultury
Pałac Młodzieży w Katowicach to placówka oświatowo – wychowawcza, która prowadzi rozmaite pracownie rozwijające indywidualne zdolności oraz zainteresowania dzieci i młodzieży. Oferta zajęć (...)
Muzea
Skansen Luiza powstał w 1993 roku. Zachował się tu czytelny układ przestrzenny kopalni z XIX wieku. Wycieczka po Skansenie Luiza zaczyna się w pobliżu szybu Cornall. Zwiedzający oglądają tam (...)
Muzea
Muzeum Ustrońskie im. Jana Jarockiego powstało w Ustroniu 18 kwietnia w 1986 roku w 200-letnim zabytkowym budynku dawnej dyrekcji huty Klemens. Muzeum ma bardzo obszerną ofertę dla (...)
Muzea
Muzeum Techniki i Włókiennictwa w Bielsko Biała należy do Szlaku Muzeów Technicznych województwa Śląskiego. Muzeum zostało utworzone już w 1976 roku ale do zwiedzania zostało udostępnione (...)
Muzea    Ciekawostki
Muzeum Produkcji Zapałek należy do Szlaku Zabytków Techniki województwa śląskiego. W muzeum ma dwie sale wystawowe, część ekspozycji znajduje się również w działającym zakładzie produkcyjnym - (...)
Muzea
Muzeum Prasy Śląskiej w Pszczynie powstało w 1985 roku, nosi imię Wojciecha Korfantego, który był przywódcą oraz twórcą najpopularniejszych gazet polskich na Śląsku. Główna ekspozycję stanowią (...)
Muzea
Radiostacja w Gliwicach jest najbardziej rozpoznawalnym obiektem w mieście. Jest to najwyższa (111m) drewniana konstrukcja na świecie. Wieża zbudowana jest z drewna modrzewiowego, pospajana (...)
Muzea
Górny Śląsk jest znany z tego że jest zagłębiem węglowym, stąd lokalizacja Muzeum Górnictwa w Zabrzu. Muzeum powstało w 1981 roku. Początkowo podstawą zbiorów muzealnych było to co pozostało z (...)
 
« 1 ... 3 4 5 6 7 ... »
Liczba miejsc w serwisie: 855