Mapa dolnośląskie kujawsko-pomorskie lubelskie lubuskie łódzkie małopolskie mazowieckie opolskie podkarpackie podlaskie pomorskie śląskie świętokrzyskie warmińsko-mazurskie wielkopolskie zachodniopomorskie

GALERIA MIEJSC

Witamy na stronie
Wycieczka z dzieckiem

Nie wiesz gdzie pojechać z dzieckiem
na wakacje.

Planujecie zasłużony odpoczynek.

Szukasz porad i wskazówek na taki wyjazd.

Dobrze trafiłeś – to strona dla Ciebie!!!

Jazda konna
SKJ Amazonka położony jest w miejscowości Mikołów w pięknej okolicy. Unikalne położenie posesji wśród pięknego krajobrazu sprawi , że poczują się tu Państwo jak na wczasach. Stajnia zajmuje się (...)
Jazda konna
Ośrodek HORRS jest pięknym i dużym obiektem sportowo-rekreacyjnym. Jest to miejsce stworzono głównie z myślą o dzieciach i rodzinach. To tutaj można się zrelaksować i zapomnieć o problemach dni (...)
Jazda konna
Stajnia Pasja jest jedynym takim miejscem: położona niedaleko ruchliwego miasta, a jednocześnie cicha i spokojna z dala od miejskiego zgiełku. Chociaż takie połączenie wydaje się nierealne jest (...)
Jazda konna
Ośrodek Rekreacji Konnej w Bieruniu znany jest również pod nazwą Ludowy Klub Jeździecki Solec. Właściciel to prawdziwy miłośnik koni. Nie tylko doskonale jeździ konno, ale stara się zrozumieć (...)
Jazda konna
Ośrodek Jeździecki OSTROWY zaprasza dzieci i rodziców. W Ośrodku panuje miła i niemal rodzinna atmosfera. Możliwe jest rozpoczęcie nauki jazdy na koniu już w wieku 8 lat. Nie oznacza to jednak, (...)
Jazda konna
Stajnia zaprasza do spotkania z końmi zarówno dzieci jak i ich rodziców. Jest to kameralne miejsce, nie ma tu tłumów ludzi. W ciszy i spokoju, z dala od zgiełku miasta można odpocząć. (...)
Jazda konna
Stajnia Lasowisko istnieje od 1997 roku. Wśród wielu powodów dlaczego została założona najważniejszym jest: z miłości do koni! Położona jest u stóp Beskidu cieszyńskiego w pięknej i spokojnej (...)
Ciekawostki
Wędrówki po Beskidach kryją w sobie tajemnice. Kto by się spodziewał, że na Śląsku Cieszyńskim, w Istebnej, zostanie utworzona Beskidzka Ścieżka Planetarna? A jednak. Trasa istnieje naprawdę. (...)
Jazda konna
Klub Jeździecki AMIGO jest położony w Będzinie w prawdziwie pięknej okolicy. Amigo prowadzi szeroką działalność dotyczącą koni. Można tu kupić niezbędny sprzęt do uprawiania tego sportu. Swoją (...)
Jazda konna
Klub Jeździecki Luizjana leży w małej miejscowości Psary obok Będzina. Szczególną uwagę trzeba zwrócić na przemiłą atmosferę panującą w stajni. Luizjana oferuje naukę jazdy konnej wszystkim (...)
Jazda konna
OŚRODEK JEŹDZIECKO-REKREACYJNY EQUUS położony jest w miłej i spokojnej okolicy. Otaczają go lasy w wieloma ścieżkami spacerowymi, często liczącymi nawet kilkanaście kilometrów. Oferta ośrodka (...)
ZOO
Ośrodek Jeździecki AZS Lukasyna jest miejsce z tradycjami, choć początki jego istnienia nie należały do łatwych, dziś jest świetnie prosperującą stadniną. Lukasyna zaprasza wszystkich (...)
Jazda konna
Stajnia Zabrze położona jest w malowniczej okolicy na terenie Parku Leśnego. Jest to miejsce gdzie konie to prawdziwa miłość i pasja. Stajnia Zabrze zaprasza wszystkich, bez względu na wiek i (...)
Ciekawostki
Niedaleko Urzędu Gminy w Węgierskiej Górce koło Żywca, stoi sobie drogowskaz pokazujący odległości do największych polskich i europejskich miast. Jego trzon został wykonany z drewna, do którego (...)
Ciekawostki    Muzea
Multicentrum Zodiak powstało w roku 2010. Przyświeca mu szczytny cel: pokazanie dzieciom, młodzieży i rodzicom, że nauka może być ciekawa i przyjemna. Zajęcia w budynku dawnego obserwatorium (...)
Ciekawostki
Planetarium w Chorzowie istnieje już od prawie sześćdziesięciu lat. Sala główna może pomieścić czterysta osób. Gdy usiądziemy w wygodnym fotelu, a światła zostaną gaszone, nad naszymi głowami (...)
Ciekawostki    Muzea
Sztolnia Czarnego Pstrąga jest najbardziej znaną atrakcją turystyczną Tarnowskich Gór. Początki przemysłu wydobywczego sięgają tutaj wieku szesnastego, a więc czasów sprzed rewolucji (...)
Ciekawostki    Muzea
O tradycjach górniczych na Śląsku wie niemal każdy. Niewiele osób potrafi odpowiedzieć na pytanie: "Jakie miasto jest kolebką wydobycia węgla?" Są to Tarnowskie Góry. Zaczęło się to w wieku (...)
Muzea
Pszczyna jest małym miasteczkiem na południu województwa śląskiego. Słynie głównie z skansenu, w którym można zobaczyć, jak dawniej żyło się na wsi oraz z zamku - dawnej rezydencji magnackiej. (...)
Zamki i Zabytki    Muzea
Górnośląskie muzeum jest położone na terenie parku miejskiego w pobliżu ogrodu zoologicznego, dlatego jest to idealne miejsce do wypoczynku dla całej rodziny. W muzeum można podziwiać 75 (...)
 
« 1 ... 3 4 5 6 7 ... »
Liczba miejsc w serwisie: 852