Mapa dolnośląskie kujawsko-pomorskie lubelskie lubuskie łódzkie małopolskie mazowieckie opolskie podkarpackie podlaskie pomorskie śląskie świętokrzyskie warmińsko-mazurskie wielkopolskie zachodniopomorskie

GALERIA MIEJSC

Witamy na stronie
Wycieczka z dzieckiem

Nie wiesz gdzie pojechać z dzieckiem
na wakacje.

Planujecie zasłużony odpoczynek.

Szukasz porad i wskazówek na taki wyjazd.

Dobrze trafiłeś – to strona dla Ciebie!!!

Stoki narciarskie    Sport
Ustroń; urokliwe, uzdrowiskowe miasteczko w Beskidzie Śląskim; jest często odwiedzane przez turystów o każdej porze roku. Zimą panują tam znakomite warunki narciarskie. Pod jednym ze szczytów; (...)
Lodowiska
Lodowisko "Spodek" to doskonale przygotowany obiekt zarządzany przez Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Katowicach. Lodowisko znajduję się w przestronnej hali o powierzchni użytkowej (...)
Stoki narciarskie    Sport
Ośrodek Rekreacyjny Morsko stwarza znakomite warunki do aktywnego wypoczynku; zarówno latem, jak i zimą. Korty tenisowe, piłka plażowa, jazda konna czy basen umilają turystom letni wypoczynek; (...)
Stoki narciarskie    Sport
Na trasie Oświęcim - Żywiec, w Beskidzie Żywieckim, mieści się duża wioska o nazwie Międzybrodzie Bialskie. Jej główne atrakcje to oczywiście góry, a także Jezioro Międzybrodzkie, które (...)
Stoki narciarskie    Sport
Beskid Śląski i Żywiecki to świetne miejsca do aktywnego wypoczynku; zarówno latem, jak i zimą. Niemal na styku obu pasm znajduje się miasto Szczyrk - znany kurort i ośrodek sportów zimowych. (...)
Stoki narciarskie    Sport
Brenna - malownicza miejscowość w Beskidzie Śląskim; staje się coraz bardziej przyjazna dla narciarzy. Kompleks Narciarski Węgierski Brenna powstał z myślą o wszystkich miłośnikach białego (...)
Stoki narciarskie    Sport
Tuż przy samym przejściu granicznym na Słowację, w miejscowości Zwardoń, w powiecie żywieckim, ulokowany jest niewielki Ośrodek Szkoleniowo - Narciarski Jawornik. Szusować można po stokach góry (...)
Stoki narciarskie    Sport
Miasteczko Wisła, które ostatnimi czasy intensywnie się rozwija, ciągle wzbogaca swą ofertę narciarską poprzez tworzenie nowych wyciągów i tras. Jednym z ciekawszych i ładniejszych miejsc w tej (...)
Stoki narciarskie    Sport
Niedaleko Jury Krakowsko - Częstochowskiej mieści się niewielkie miasteczko Wolbrom. Na turystycznej mapie Polski nie wyróżnia się ono niczym szczególnym, ale ostatnimi czasy; znajdujący się (...)
Stoki narciarskie    Sport
W sosnowieckim Parku Środula znajduje się niewielka górka, którą przystosowano do potrzeb narciarzy. Niedaleko stamtąd i do dzielnicy Środula, i do dzielnicy Zagórze. Narciarze z Zagłębia mogą (...)
Stoki narciarskie    Sport
Ślązacy nie muszą już wyruszyć w góry, żeby pojeździć na nartach. W Bytomiu, niedaleko Tarnowskich Gór i Radzionkowa, powstał niezwykły kompleks Ośrodek Sportowa Dolina. Każdy znajdzie tam coś (...)
Stoki narciarskie    Sport
Malownicza, komfortowa i bezpieczna stacja narciarska Stożek w Wiśle - Łabajowie powstała z myślą o wielbicielach aktywnego wypoczynku zimowego. Turyści mają możliwość skorzystania z kolei (...)
Stoki narciarskie    Sport
Szczyrk - malowniczy kurort w Beskidach; oddalony o niespełna dwadzieścia kilometrów od Bielska - Białej, jest miejscowością uwielbianą przez narciarzy. Funkcjonuje tam wiele wyciągów i stacji (...)
Stoki narciarskie    Sport
Kompleks Zagroń w Istebnej na Śląsku Cieszyńskim urzeka turystów swą wszechstronnością. Centrum Zdrowia i Energii Meridan, Park Wodny, hotel, a także dwie restauracje zaspokajają potrzebę (...)
Stoki narciarskie    Sport
Wisła jest miejscowością o tradycjach narciarskich. Ludzi, takich, jak Adam Małysz, nie trzeba nikomu przedstawiać.Jednakże, aby były one kontynuowane, należy ciągle podejmować działania w (...)
Stoki narciarskie    Sport
Może zabrzmi to nieprawdopodobnie, ale nie trzeba wyjeżdżać z Katowic, aby móc cieszyć się urokami narciarstwa zjazdowego. W dzielnicy Kostuchna; w okolicach ulicy Sołtysiej, funkcjonuje (...)
Stoki narciarskie    Sport
Istebna to malownicza, górska miejscowość położona w Beskidzie Śląskim; niedaleko Cieszyna, Ustronia i Wisły. Ukształtowanie teren oraz mikroklimat sprzyjają szusowaniu na stoku przez długi (...)
Parki linowe    Sport
Park linowy znajduje się przy ruinach średniowiecznego zamku „Ogrodzienieckiego” w Podzamczu. Trasę można pokonać w godzinę. Łączna długość wynosi 400m z 27 przeszkodami zawieszonymi od 5 do (...)
Parki linowe    Sport
Park znajduje się w centrum Wisły, przy Skoczni. Dla najmłodszych ( dzieci powyżej 115 cm) przygotowano trasę żółtą z przeszkodami na niewielkiej wysokości. Dla najodważniejszych przygotowano (...)
Parki linowe    Sport
Park linowy z 22 przeszkodami zawieszonymi na linach na wysokości 5-9m. Oprócz parku linowego organizatorzy zapraszają na quady oraz przejazdy samochodem terenowym. Dla najmłodszych (...)
 
« 1 ... 3 4 5 6 7 ... »
Liczba miejsc w serwisie: 852