Mapa dolnośląskie kujawsko-pomorskie lubelskie lubuskie łódzkie małopolskie mazowieckie opolskie podkarpackie podlaskie pomorskie śląskie świętokrzyskie warmińsko-mazurskie wielkopolskie zachodniopomorskie

GALERIA MIEJSC

Witamy na stronie
Wycieczka z dzieckiem

Nie wiesz gdzie pojechać z dzieckiem
na wakacje.

Planujecie zasłużony odpoczynek.

Szukasz porad i wskazówek na taki wyjazd.

Dobrze trafiłeś – to strona dla Ciebie!!!

Lodowiska    Sport
Całoroczne, sztuczne lodowisko z widownią na 1400 miejsc położone w centrum miasta. Nie ma możliwości wypożyczenia łyżew. W obiekcie znajdują się podjazdy przystosowane dla osób (...)
Jaskinie
W pobliżu Zawiercia, na terenie nieczynnego kamieniołomu, matka natura stworzyła Jaskinie Głęboką. Niedawno została ona ponownie udostępniona do zwiedzania - kilka lat temu w skutek zbyt dużej (...)
Jaskinie
Jaskinia Stalagmitowa znajduje się na terenie rezerwatu "Węże" , w miejscowości Działoszyn na Jurze Wieluńskiej, w niedalekiej odległości od Częstochowy. Pieczara o długości 110 metrów i (...)
Jaskinie
Jaskinia Malinowska znajduje się w Beskidzie Śląskim, w miejscowości Malinów niedaleko Szczyrku. Jest to bardzo ciekawe miejsce, głównie ze względu na genezę jego pochodzenia.Otóż jaskinia (...)
Jaskinie
Na terenie pięknego rezerwatu "Parkowe", na Wyżynie Krakowsko - Częstochowskiej znajduje się Grota Niedźwiedzia. Znana jest człowiekowi od kilku tysięcy lat. Tutaj dawno temu szukali (...)
Jaskinie
Jaskinia Cabanowa to jedna z najbardziej tajemniczych a zarazem ciekawych i fascynujących jaskiń Jury Krakowsko - Częstochowskiej. Położona w malowniczych okolicach Olsztyna i Częstochowy, w (...)
Jeziora i Rzeki    Sport
Zalew Sosina to zbiornik wodny o powierzchni ok. 50 hektarów, który znajduje się w województwie śląskim, w okolicach Jaworzna. Akwen zajmuje teren dawnych wyrobisk kopalni piasku.Jest to jedno (...)
Jeziora i Rzeki    Sport
Kąpielisko "Borówka" o powierzchni ok. 7 ha to jedno z najlepiej zagospodarowywać kąpielisk w rejonie Częstochowy. Znajduje się ono we wsi kamyk, w pobliżu Kłobucka (na północny zachód od (...)
Domy Kultury
Chorzowskie Centrum Kultury od początku swego istnienia pełnił ważną rolę w życiu kulturalnym. Od czasów międzywojennych po dziś dzień placówka stara się przygotowywać wiele propozycji (...)
Domy Kultury
Miejskie Dom Kultury „Koszutka” w Katowicach to sprawnie działająca instytucja kulturalna, która swoją ofertę kieruje do szerokiego grona odbiorców. Każdy znajdzie tu coś dla siebie: i dzieci i (...)
ZOO
Śląski Ogród Zoologiczny to łatwo dostępne miejsce, położone w niedalekim sąsiedztwie od wielkich aglomeracji śląskich, miejsce rekreacji i odpoczynku. Cechują go duża ilość alejek, bogata (...)
Parki i Ogrody
Park Odkrywców Explorado stworzono dla dzieci w wieku 4-14 lat, które chcą poznać bliżej świat nauki. Na powierzchni ponad 5 tysięcy metrów kwadratowych, jest siedem rozmaitych stref, np. (...)
Parki i Ogrody
W malowniczym otoczeniu Jury Krakowsko-Częstochowskiej, w Częstochowie powstał Park Miniatur Sakralnych. Zobaczycie tutaj, na powierzchni ok. 3, 2 ha, 17 Świątyń (zaliczanych do (...)
Jazda konna
Wiślańskie tereny obfitują w wiele atrakcji, zarówno turystycznych, jak i naturalnych. To z pobliskiego wzniesienia o nazwie Barania Góra wypływają dwa potoki, które łącząc się, tworzą rzekę (...)
Parki i Ogrody
Szlak Orlich Gniazd biegnący od Krakowa, aż po Częstochowę w miniaturze? Czemu nie? Taką okazję macie w Ogrodzieńcu, gdzie w skali 1: 25 zobaczycie makiety zamków i warowni. Twórcy dołożyli (...)
Parki i Ogrody
Śląski Ogród Botaniczny jest najmłodszym ogrodem botanicznym w Polsce. Znajdziecie w nim wiele różnych kolekcji roślinnych. Są to np. kolekcja irysów, sadownicza, roślin energetycznych, drzew (...)
Lodowiska
Lodowisko OSIR w Bytomiu to obiekt o charakterze sezonowym , czynny przez całą zimę . Lodowiska jest przeznaczone głównie dla młodzieży i dzieci z bytomskich szkół , które mogą się poślizgać (...)
Jazda konna
W uroczej okolicy pełnej pól i lasów, w niewielkiej wsi - Truskolasy, znajduje się Ośrodek Jeździecki Cwał. Specjalizuje się on głównie w nauce jazdy konnej zarówno dla dzieci, młodzieży, jak i (...)
Parki i Ogrody    Parki i Ogrody
Rodzinny Park Atrakcji to zwierzaki, urządzenia rekreacyjne, gry, place zabaw, dwa parki tematyczne, park linowy i wiele więcej... Maskotką parku są: sympatyczne alpaki, kózki afrykańskie, (...)
Parki linowe
Park linowy to jedna z wielu atrakcji znajdujących się w Rodzinnym Parku Atrakcji w Rybniku. Więcej informacji o parku można znaleźć na stronie www.rpaRybnik.pl
 
« 1 ... 3 4 5 6 7 ... »
Liczba miejsc w serwisie: 855