Mapa dolnośląskie kujawsko-pomorskie lubelskie lubuskie łódzkie małopolskie mazowieckie opolskie podkarpackie podlaskie pomorskie śląskie świętokrzyskie warmińsko-mazurskie wielkopolskie zachodniopomorskie

GALERIA MIEJSC

Witamy na stronie
Wycieczka z dzieckiem

Nie wiesz gdzie pojechać z dzieckiem
na wakacje.

Planujecie zasłużony odpoczynek.

Szukasz porad i wskazówek na taki wyjazd.

Dobrze trafiłeś – to strona dla Ciebie!!!

Lodowiska    Sport
Sztuczne lodowisko zrobiono na boisku Orlik. Zaprasza wszystkich na bezpłatną zabawę na świeżym powietrzu.
Muzea
Jeśli twoje dziecko zainteresuje się meteorologią i urządzeniami do jej badania to Centrum jest dla niego. A jak interesuje się również astronomią i z przyjemnością obejrzy kombinezon (...)
Lodowiska    Sport
Sezonowe lodowisko, zrobione na korcie tenisowym. Dobra zabawa czeka na wszystkich, którzy mają ochotę trochę poruszać w zimowe dni. Wejście na lodowisko o pełnej godzinie. Przy lodowisku (...)
Lodowiska    Sport
Miejsca ślizgawka powstała na terenie boisk do siatkówki plażowej. Zaprasza wszystkich do świetnej zabawy na Świerzym powietrzu. Wstęp na lodowisko jest bezpłatny, a dla osób które nie (...)
Lodowiska    Sport
Sztuczne lodowisko po generalnym remoncie zaprasza wszystkich miłośników jazdy na lodzie. Nowe szatnie, trybuna, elektroniczny system obsługi klienta oraz nowo otwarta szkółka łyżwiarska – to (...)
Lodowiska    Sport
Lodowisko Tafla znajduje się w budynku Ośrodka Sportu Politechniki Śląskiej w Gliwicach. Jest jednym z najnowocześniejszych lodowisk, gdzie od lat można pograć w curling. Znajdziemy tu tory (...)
Lodowiska    Sport
Zapraszamy na darmową ślizgawkę na obiekcie MOSiR przy ul. Brzozowej 2 w Tychach!
Lodowiska    Sport
Zapraszamy na darmową ślizgawkę w Parku Miejskim przy Żyrafie w Tychach!
Lodowiska    Sport
Całoroczne, sztuczne lodowisko z widownią na 1400 miejsc położone w centrum miasta. Nie ma możliwości wypożyczenia łyżew. W obiekcie znajdują się podjazdy przystosowane dla osób (...)
Jaskinie
W pobliżu Zawiercia, na terenie nieczynnego kamieniołomu, matka natura stworzyła Jaskinie Głęboką. Niedawno została ona ponownie udostępniona do zwiedzania - kilka lat temu w skutek zbyt dużej (...)
Jaskinie
Jaskinia Stalagmitowa znajduje się na terenie rezerwatu "Węże" , w miejscowości Działoszyn na Jurze Wieluńskiej, w niedalekiej odległości od Częstochowy. Pieczara o długości 110 metrów i (...)
Jaskinie
Jaskinia Malinowska znajduje się w Beskidzie Śląskim, w miejscowości Malinów niedaleko Szczyrku. Jest to bardzo ciekawe miejsce, głównie ze względu na genezę jego pochodzenia.Otóż jaskinia (...)
Jaskinie
Na terenie pięknego rezerwatu "Parkowe", na Wyżynie Krakowsko - Częstochowskiej znajduje się Grota Niedźwiedzia. Znana jest człowiekowi od kilku tysięcy lat. Tutaj dawno temu szukali (...)
Jaskinie
Jaskinia Cabanowa to jedna z najbardziej tajemniczych a zarazem ciekawych i fascynujących jaskiń Jury Krakowsko - Częstochowskiej. Położona w malowniczych okolicach Olsztyna i Częstochowy, w (...)
Jeziora i Rzeki    Sport
Zalew Sosina to zbiornik wodny o powierzchni ok. 50 hektarów, który znajduje się w województwie śląskim, w okolicach Jaworzna. Akwen zajmuje teren dawnych wyrobisk kopalni piasku.Jest to jedno (...)
Jeziora i Rzeki    Sport
Kąpielisko "Borówka" o powierzchni ok. 7 ha to jedno z najlepiej zagospodarowywać kąpielisk w rejonie Częstochowy. Znajduje się ono we wsi kamyk, w pobliżu Kłobucka (na północny zachód od (...)
Domy Kultury
Chorzowskie Centrum Kultury od początku swego istnienia pełnił ważną rolę w życiu kulturalnym. Od czasów międzywojennych po dziś dzień placówka stara się przygotowywać wiele propozycji (...)
Domy Kultury
Miejskie Dom Kultury „Koszutka” w Katowicach to sprawnie działająca instytucja kulturalna, która swoją ofertę kieruje do szerokiego grona odbiorców. Każdy znajdzie tu coś dla siebie: i dzieci i (...)
ZOO
Śląski Ogród Zoologiczny to łatwo dostępne miejsce, położone w niedalekim sąsiedztwie od wielkich aglomeracji śląskich, miejsce rekreacji i odpoczynku. Cechują go duża ilość alejek, bogata (...)
Parki i Ogrody
Park Odkrywców Explorado stworzono dla dzieci w wieku 4-14 lat, które chcą poznać bliżej świat nauki. Na powierzchni ponad 5 tysięcy metrów kwadratowych, jest siedem rozmaitych stref, np. (...)
 
« 1 ... 3 4 5 6 7 ... »
Liczba miejsc w serwisie: 855