Mapa dolnośląskie kujawsko-pomorskie lubelskie lubuskie łódzkie małopolskie mazowieckie opolskie podkarpackie podlaskie pomorskie śląskie świętokrzyskie warmińsko-mazurskie wielkopolskie zachodniopomorskie

Zatorland

Dinozaury, Ciekawostki
Parkowa 7 7, 32-640 Zator
woj. małopolskie
Dł. geograficzna 19.4436
Szer. geograficzna 49.9885
Tel: 667 979 220
mail: info@zatorland.pl
Opis:
ZATORLAND

EDUKACJA POPRZEZ ROZRYWKĘ

Czy jest możliwe aby w jednym miejscu zobaczyć dinozaury, biedronkę ludzkich rozmiarów, wejść do konia trojańskiego i spotkać się ze Św. Mikołajem, czy obejrzeć olbrzymie ryby?
Teraz tak! W Zatorze,  który słynie  z największego  w Polsce  Parku  Ruchomych Dinozaurów powstał kompleks, w skład którego wchodzą jeszcze cztery  inne obiekty - Park Owadów, Park Mitologii, nowość sezonu 2013 Park Bajek i Wodnych Stworzeń oraz w sezonie zimowym, Park Św. Mikołaja.

Zator to piękne miasteczko w południowej Polsce, znajdujące się nieopodal trasy Kraków- Katowice, około 15 km od Oświęcimia  i  Wadowic. Położone  jest między  stawami, gdzie hodowany  jest  karp  królewski i już od wielu lat uznawane jest za stolicę karpia.

LUNAPARK
Lunapark to centrum rozrywki w naszym kompleksie. Na szczególną uwagę zasługuje Kino 5D  Extreme, gdzie dzięki nowoczesnej technologii widz angażując wszystkie swoje zmysły,  staje się żywym uczestnikiem świata prezentowanego w filmie.  Kolejną atrakcją jest pierwsze w Polsce  interaktywne show w 3 D na żywo, z udziałem magicznego dinozaura T-rexa.
Karuzele, kolejki, mini gokart, plac zabaw, to tylko niektóre z rozrywek jakie przygotowaliśmy dla osób nas odwiedzających.

NOWOŚĆ 2013 – CAŁOROCZNE LODOWISKO! PRAWDZIWE ŁYŻWY!
Informacje dodatkowe:
Czynne:
Miesiące          Pon - Piątek          Sob-Nd - Święta
IV                  9.00 - 16.00      10.00 - 17.00
V                    9.00 - 17.00      9.30 - 19.00
VI                  9.00 - 18.00      9.30 - 19.00
VII - VIII        9.30  - 19.00      9.30 - 20.00
IX                  9.00 - 16.00      9.30 - 18.00
X                    9.00 - 16.00      9.30 - 16.00
XI                  10.00 - 16.00      10.00 - 17.00

Ceny:
info na www.zatorland.pl
Dodaj komentarz

Imię/Login:

Wiadomość:
Komentarze

Zgłoś nadużycie

Gość

Piękny Park :) Nie tylko moje dzieci ale i również sama się tam doskonale wybawiłam oraz odprężyłam od codzienności :) Polecam wszystkim którzy chcą miło oraz ciekawie spędzić wolny czas :)

Zgłoś nadużycie

Teresa

Jeden z najciekawszych Parków Rozrywki w którym byłam. Ciekawie wymyślona ścieżka edukacyjna na której można spotkać dinozuary różnej wielkości, ruszających się a nawet sikające, co sprawia dziecią wielką frajdę, na terenie Parku znajduje się również luna

Zgłoś nadużycie

Renata

Atrakcyjne ceny pakietów które umożliwiają korzystanie z wszystkich atrakcji parków oraz wstęp do parków, w każdym parku można znaleźć coś dla siebie ;) Można tu się nie tylko rozerwać ale i wiele dowiedzieć ciekawych rzeczy :)

Zgłoś nadużycie

Moniczka

Bardzo przemiło oraz zabawnie spędziliśmy czas przy oglądaniu dinozaurów, Dinozaury od Poruszających się z realistycznymi oddawanymi dźwiękami po sikające co było najzabawniejszą atrakcją w tym parku ;)

Zgłoś nadużycie

Marta

Wyjątkowe miejsce! Można się doskonale bawić, ale także dowiedzieć masy ciekawych informacji, nie tylko o dinozaurach, ale również greckiej mitologii, owadach czy stworzeniach wodnych. Do tego atrakcje jak lunapark, kino 5D czy tańczące fontanny. Godne po

Zgłoś nadużycie

Anna81

Rewelacyjne miejsce :) Każdy znajdzie coś dla siebie, i dzieci i dorośli. Spędziliśmy tu wyjątkowo udanie wolną niedzielę. Polecam!!

Zgłoszono nadużycie

Gość

W zeszłym roku miałam okazję odwiedzić Park Dinozaurów w Zatorze. Wraz z dziećmi i mężem świetnie się bawiliśmy. Park Dinozaurów wprost genialny! Dzieciaki były zachwycone i nawet nie chciały opuszczać lunaparku! W tym roku również planujemy już wraz z dzi

Zgłoś nadużycie

Gość

W zeszłym roku miałam okazję odwiedzić Park Dinozaurów w Zatorze. Wraz z dziećmi i mężem świetnie się bawiliśmy. Park Dinozaurów wprost genialny! Dzieciaki były zachwycone i nawet nie chciały opuszczać lunaparku! W tym roku również planujemy już wraz z dzi