Mapa dolnośląskie kujawsko-pomorskie lubelskie lubuskie łódzkie małopolskie mazowieckie opolskie podkarpackie podlaskie pomorskie śląskie świętokrzyskie warmińsko-mazurskie wielkopolskie zachodniopomorskie

Wyciąg narciarski Szczęśliwice - Górka Szczęśliwicka w Warszawie

Stoki narciarskie, Sport
ul. Drawska 22, 02-202 Warszawa
woj. mazowieckie
Dł. geograficzna 16.0312
Szer. geograficzna 52.8542
Tel: 22 622 69 61
Tel 2: 22 622 69 61
mail: stok@wosir.waw.pl
strona www: www.stok.waw.pl
Opis:
Jedyne w województwie mazowieckim miejsce, gdzie miłośnicy białego szaleństwa mogą poczuć się jak ryba w wodzie, mieści się w Warszawie; w Centrum Sportów Narciarskich Szczęśliwice. Dogodna lokalizacja tego miejsca sprawia, że nie trzeba pokonywać setek kilometrów, aby móc pośmigać na nartach lub snowboardzie. Jeśli temperatury na zewnątrz spadają poniżej zera, stok zostaje sztucznie naśnieżony. Stanowi to dużą zaletę dla osób uczących się jazdy na nartach oraz wszystkich tych, którzy jeszcze nie czują się pewnie na stoku.
Amatorzy dwóch desek mają do dyspozycji trasę o powierzchni niemal dziesięciu kilometrów kwadratowych oraz długości dwustu trzydziestu metrów, która jest uznawana za łatwą. Z myślą o takich osobach powstała szkółka narciarsko - snowboardowa o nazwie "Strefa Ruchu". Instruktorzy potrafią udzielać lekcji jazdy na nartach nie tylko w języku polskim, ale również w języku angielskim, niemieckim oraz francuskim. Gwarantują oni indywidualne podejście do każdego kursanta, a także szczególną troskę o bezpieczeństwo dzieci i młodzieży. Ceny takich zajęć są uzależnione od liczby osób chętnych na kurs oraz czasu trwania szkolenia i wahają się od sześćdziesięciu do dwustu sześćdziesięciu złotych.
Narciarze i snowboardziści, którzy udają się na Górkę Szczęśliwicką, nie muszą posiadać własnego sprzętu. Na miejscu działa bowiem wypożyczalnia tego typu akcesoriów. Cena wypożyczonego kompletu wynosi dwadzieścia złotych.
Profesjonalne podejście instruktorów, serwisantów, a także osób obsługujących wyciąg umili czas spędzony na białym szaleństwie. Taka forma rozrywki sprawi wiele satysfakcji dzieciom i rodzicom, a także poprawi ich kondycję.
Informacje dodatkowe:
Czynne:
Codziennie; od 10.00 do 20.30.

Ceny:
Poniedziałek - piątek:
Bilet godzinny normalny - 19 zł,
Bilet godzinny ulgowy - 12 zł
Bilet dwugodzinny normalny - 32 zł,
Bilet dwugodzinny ulgowy - 20 zł,
Bilet trzygodzinny normalny - 40 zł
Bilet trzygodzinny ulgowy - 25 zł.

Soboty, niedziele i święta:
Bilet godzinny normalny - 23 zł,
Bilet godzinny ulgowy - 16 zł,
Bilet dwugodzinny normalny - 40 zł,
Bilet dwugodzinny ulgowy - 28 zł,
Bilet trzygodzinny normalny - 50 zł,
Bilet trzygodzinny ulgowy - 36 zł.
Dodaj komentarz

Imię/Login:

Wiadomość: