Mapa dolnośląskie kujawsko-pomorskie lubelskie lubuskie łódzkie małopolskie mazowieckie opolskie podkarpackie podlaskie pomorskie śląskie świętokrzyskie warmińsko-mazurskie wielkopolskie zachodniopomorskie

Wyciąg narciarski Malta Ski w Poznaniu

Stoki narciarskie, Sport
ul. Wiankowa 2, 61-131 Poznań
woj. wielkopolskie
Dł. geograficzna 16.9839
Szer. geograficzna 52.4000
Tel: 61 878 22 12
Tel 2: 61 878 22 36
mail: recepcja@maltaski.pl
strona www: www.maltaski.pl
Opis:
Malta Ski to jedyny w Wielkopolsce profesjonalny wyciąg narciarski. Dwa stoki narciarskie, z wyciągami krzesełkowymi i orczykami, zadowolą amatorów narciarstwa i snowboardu. Stok Główny, z wyciągiem krzesełkowym oraz talerzykowym, ma długość stu pięćdziesięciu metrów; a jego nachylenie wynosi osiemnaście stopni. Jest on przeznaczony dla wytrawnych narciarzy. Stok Mały służy do nauki jazdy. Ma on nieco mniejsze nachylenie (czternaście stopni); jego długość to trzydzieści metrów, a szerokość - również trzydzieści metrów. Jednakże, w tej części kompleksu, do dyspozycji jeżdżących jest tylko wyciąg talerzykowy.
Usługi świadczone w centrum Malta Ski mają charakter kompleksowy. Miłośnicy białego szaleństwa mogą skorzystać z wypożyczalni sprzętu narciarskiego lub z serwisu narciarskiego.
Zaletą wyciągu jest sztuczny śnieg, który; niezależnie od pogody, pozwala na szusowanie po stoku. Jeśli na zewnątrz panują ujemne temperatury, stoki zostają sztucznie naśnieżone tak, aby użytkownicy mogli cieszyć się jazdą na nartach i snowboardzie.
Jeśli ktoś nie umie jeszcze jeździć na jednej lub dwóch deskach albo chciałby podszkolić swe umiejętności - nie ma problemu. Można skorzystać z usług instruktorów narciarstwa oraz snowboardu; a nawet zarezerwować lekcję on - line lub telefonicznie.
Cennik zajęć z instruktorami przedstawia się następująco:
Lekcja grupowa - narty - poniedziałek - piątek - 50 zł,
Lekcja grupowa - snowboard - poniedziałek - piątek - 60 zł,
Lekcja indywidualna -  narty lub snowboard - poniedziałek - piątek - 99 zł + 30 zł (druga osoba),
Lekcja grupowa - narty - weekend - 55 zł,
Lekcja grupowa - snowboard - weekend - 65 zł,
Lekcja indywidualna - narty lub snowboard - weekend - 115 zł + 30 zł (druga osoba).
Jednakże, Malta Ski działa prężnie nie tylko zimą. Latem miejsce to również staje się prawdziwym rajem nie tylko dla dzieci.
Informacje dodatkowe:
Czynne:
Codziennie, od 10.00 do 21.00.
Serwis - 12.00 - 20.00
Wypożyczalnia sprzętu - 13.00 - 20.00.

Ceny:
Poniedziałek - piątek - 26 zł/ 1h
Sobota i niedziela - 34 zł/1h
Dodaj komentarz

Imię/Login:

Wiadomość: