Mapa dolnośląskie kujawsko-pomorskie lubelskie lubuskie łódzkie małopolskie mazowieckie opolskie podkarpackie podlaskie pomorskie śląskie świętokrzyskie warmińsko-mazurskie wielkopolskie zachodniopomorskie

Termy Maltańskie w Poznaniu

Baseny, Sport
ul. Termalna 1, 61-028 Poznań
woj. wielkopolskie
Dł. geograficzna 16.9767
Szer. geograficzna 52.4067
Tel: +48 61 222 61 61
mail: bok@termymaltanskie.com.pl
strona www: www.termymaltanskie.com.pl
Opis:
Położone nad Jeziorem Maltańskim w Poznaniu Kompleks Termy Maltańskie to Aquapark, Świat Saun i Baseny Sportowe pod jednym dachem, słowem: pomysł na odpoczynek na każdą porę roku i dla każdego.
W Aquaparku czeka 12 zjeżdżalni i 11 basenów wewnętrznych i zewnętrznych, w tym solankowe i z falą, wśród naturalnej zieleni i szumu fal można się poczuć jak na tropikalnej wyspie. Brodzik z zabawkami oraz basen ze statkiem pirackim już mają szerokie grono młodych wielbicieli. Nieco starsi, chcący poczuć skok adrenaliny, mogą skorzystać z licznych zjeżdżalni , których łączna długość przekracza 750m. W sezonie wiosenno-letnim od końca kwietnia do września, Aquapark otwiera się na plażę zewnętrzną, z której podziwiać można panoramę Jeziora Maltańskiego.

Dla osób szukających wytchnienia po ciężkim dniu lub chcących odpocząć od szarej codzienności, doskonałym miejscem będzie Świat Saun łączący kilkanaście doskonale wyposażonych saun i łaźni, grotę śnieżną i tężnię solną, pomieszczenia odpoczynku i zabiegi oazy energii w prawdziwą Świątynię Relaksu.

Oferty Kompleksu dopełniają Baseny Sportowe, pływacki i głęboki z wieżą, doskonała baza treningowa nie tylko dla profesjonalistów, ale i dla amatorów zdrowego, aktywnego wypoczynku.

W Kompleksie prowadzone są zajęcia z oswajania z wodą dla niemowląt, nauka i doskonalenie pływania dla dzieci i młodzieży, prowadzone przez najlepszych poznańskich instruktorów.

W sąsiedztwie Kompleksu, wokół i w pobliżu Jeziora Maltańskiego, położone są między innymi ogród zoologiczny z nowoczesną słoniarnią i tygrysiarnią, do którego można dojechać kolejką parkową Maltanka, stok narciarski, letni tor saneczkowy, kolejka górska, place zabaw dla dzieci, park linowy, hotele, camping, restauracje oraz galeria handlowa. 

Kompleks otwarto w październiku 2011 roku.
Informacje dodatkowe:
Czynne:
Baseny Sportowe: 6.00 - 23.00
Aquapark: 9.00 - 23.00
Świat Saun:
poniedziałek - piątek  15.00 - 23.00,
sob. niedz. i  święta 13.00 - 23.00
(wstęp dla osób powyżej 16. roku życia)

Ceny:
Bilety do stref Kompleksu dostępne są w taryfie normalnej i ulgowej i podzielone są na kategorie 1-, 2-, 3-godzinne oraz całodniowe.
np. cena biletu normalnego 2-godzinnego (weekendowego)
• Baseny Sportowe: 15 złotych
• Aquapark : 35 złotych
• Świat Saun: 45 złotych

Cena całodziennego biletu rodzinnego dla 3 osób  to 99 złotych: z biletu może skorzystać w sumie 7 osób, w tym 2 osoby dorosłe, dopłata za kolejne dzieci jest stała - 10 złotych)
Dodaj komentarz

Imię/Login:

Wiadomość: