Mapa dolnośląskie kujawsko-pomorskie lubelskie lubuskie łódzkie małopolskie mazowieckie opolskie podkarpackie podlaskie pomorskie śląskie świętokrzyskie warmińsko-mazurskie wielkopolskie zachodniopomorskie

Stok narciarski Szus. Koniaków

Stoki narciarskie, Sport
Koniaków 680, 43-474 Koniaków
woj. śląskie
Dł. geograficzna 18.9491
Szer. geograficzna 49.5503
Tel: 516 85 89 06
Tel 2: 518 96 77 33
mail: medzeler@tlen.pl
strona www: www.szus.com.pl
Opis:
Koniaków jest malowniczo położoną wioską w Beskidzie Śląskim; niedaleko Istebnej i Cieszyna. Słynie przede wszystkim z wyrobów koronkarskich; a ostatnio przyciąga narciarzy wyciągami narciarskimi. Stacja narciarska Szus składa się z wyciągu o długości czterystu pięćdziesięciu metrów, a także posiada ona dwie trasy. Trasa niebieska rozciąga się na długości siedmiuset metrów, a długość trasy czerwonej dochodzi do pięciuset metrów. Cały obiekt jest ratrakowany, a także naśnieżany sztucznie.
Z myślą o maluchach wytyczono tor saneczkowy, gdzie można bezpiecznie i przyjemnie cieszyć się urokami zimy. Pod stokiem mieści się też wypożyczalnia sprzętu. Głodnym turystom poleca się ciepła herbatę, kawę oraz dania barowe w pobliskim punkcie gastronomicznym.
Pomyślano też o noclegach. Osoby, które wybrały się w Beskidy, mogą skorzystać z dwu, trzy i czteroosobowych pokoi z łazienkami. Latem z Koniakowie też nie można się nudzić. Na wędrowców czekają górskie szlaki oraz specjalnie przygotowana trasa rowerowa, dla osób lubiących przypływ adrenaliny i ekstremalne przeżycia.
Informacje dodatkowe:
Czynne:
Codziennie, od 9.00 do 17.00.

Ceny:
Karnet na osiemnaście wyjazdów - 20 zł,
Karnet całodniowy - 35 zł.
Dodaj komentarz

Imię/Login:

Wiadomość: