Mapa dolnośląskie kujawsko-pomorskie lubelskie lubuskie łódzkie małopolskie mazowieckie opolskie podkarpackie podlaskie pomorskie śląskie świętokrzyskie warmińsko-mazurskie wielkopolskie zachodniopomorskie

Stok narciarski Rybno obok Łomży

Stoki narciarskie, Sport
Rybno 16, 18-400 Łomża
woj. podlaskie
Dł. geograficzna 22.1859
Szer. geograficzna 53.1186
Tel: 608 526 676
Tel 2: 86 219 00 70
mail: sekretariat@jda.pl
strona www: www.rybno.pl
Opis:
Nieopodal Łomży, wśród kurpiowskich pól; mieści się Stacja Narciarska Rybno. jej nazwa pochodzi od wioski Rybno, w której zlokalizowano całe to przedsięwzięcie..
Odwiedzający to miejsce mogą skorzystać z czterech tras: A, B, C i D. Wyciągi A i B mają po sto dziewięćdziesiąt metrów długości. Są one przeznaczone dla osób zaawansowanych w jeździe na nartach i snowboardzie. Wyciąg C jest nieco krótszy; ponieważ mierzy sto dwadzieścia metrów długości. Wyciąg D został oddany do użytku z myślą o najmłodszych oraz początkujących narciarzach i snowboardzistach. Ma od długość siedemdziesięciu metrów. Wszystkie stoki są naśnieżane oraz oświetlane. Zapewnia to komfort zimowego wypoczynku.
Obiekt posiada odpowiednie zaplecze sprzętowo - serwisowe. Dotyczy to zarówno nart, jak i snowboardu. Początkujących i tych, którzy nie czują się jeszcze pewnie na stoku, szkoli doświadczona kadra instruktorska.
W pobliżu wyciągu C znajduje się bar, gdzie można nieco ochłonąć po białym szaleństwie. Dla gości zmotoryzowanych przygotowano parking w pobliżu obiektu. Wszyscy ci, który nie są zmotoryzowani, mogą dojechać do Rybna autobusem miejskim z Łomży. Jest to linia numer cztery.
Informacje dodatkowe:
Czynne:
Poniedziałek - piątek  od 14.30 do 20.30.
Sobota, niedziela, ferie zimowe i święta, od 10.00 do 20.30.

Ceny:
Cena pojedynczego przejazdu:
Wyciąg A i B - 1,40 zł,
Wyciąg C i D - 0,70 gr,
Karnet na dziesięć przejazdów na wyciągu D - 7 zł;
Dla dzieci do lat sześciu wstęp na wyciąg D jest bezpłatny.
Dodaj komentarz

Imię/Login:

Wiadomość: