Mapa dolnośląskie kujawsko-pomorskie lubelskie lubuskie łódzkie małopolskie mazowieckie opolskie podkarpackie podlaskie pomorskie śląskie świętokrzyskie warmińsko-mazurskie wielkopolskie zachodniopomorskie

Stok Narciarski Pod Świnim Grzbietem. Kudowa Zdrój

Stoki narciarskie, Sport
źródło: www.dolinasportowzimowych.pl
źródło: www.dolinasportowzimowych.pl
ul. Kościuszki 83, 57-550 Kudowa-Zdrój
woj. dolnośląskie
Dł. geograficzna 16.2515
Szer. geograficzna 50.4570
Tel: 601 83 58 81
Tel 2: 74 866 13 36
mail: biuro@dolinasportowzimowych.pl
strona www: www.dolinasportowzimowych.pl
Opis:
Już od połowy stycznia w Kudowie - Zdroju będzie można pośmigać po stoku. U stóp Świniego Grzbietu, z dala od gwaru i zgiełku, zgromadzą się aktywne dzieci i dorośli. Wyciąg narciarski ma długość dwustu metrów. Ciekawostką jest tutaj specjalny tor do tzw. snowtubingu, czyli do jazdy pontonem po śniegu. Z tej rozrywki z pewnością skorzystają najmłodsi. Ta zabawa z pewnością spodoba im się. Dorośli również mogą im towarzyszyć w przejażdżkach na śnieżnym pontonie.
Śnieg, po którym poruszają się narciarze, jest naturalny i utrzymuje się on dosyć długo na stokach Gór Stołowych. Oświetlenie stoku zapewnia większe bezpieczeństwo i uatrakcyjnia czas spędzony pod Świnim Grzbietem.
Wszyscy ci, którzy jeszcze nie potrafią jeździć na nartach lub dawno nie mieli kontaktu z dwoma deskami, powinni pomyśleć o nauce jazdy na nartach. Wykwalifikowana kadra instruktorska zagwarantuje miła atmosferę, profesjonalizm i bezpieczeństwo w czasie zajęć.
Dla gości zmotoryzowanych wydzielono parking. Po zakończonej jeździe warto spożyć ciepły posiłek w barze, nieopodal stoku. Niedaleko ośrodka, w Jakubowicach, znajdują się domy wczasowe, w których można przenocować. Można też skorzystać z noclegu w centrum Kudowy - Zdroju.
Niezwykłe i niezapomniane widoki na Góry Stołowe robią ogromne wrażenie. Z wyciągu Pod Świnim Grzbietem roztacza się zjawiskowa panorama na to właśnie pasmo.
Informacje dodatkowe:
Czynne:
Obecnie ośrodek jest nieczynny.
Ponowne otwarcie nastąpi w połowie stycznia.
Prawdopodobnie będą to godziny od 9.00 do 17.00.

Ceny:
Karnet normalny na wyciąg narciarski (11 zjazdów)- 15 zł,
Karnet ulgowy na wyciąg narciarski (11 zjazdów) - 12 zł,
Karnet normalny na wyciąg Śnieżne Koło (11 zjazdów) - 20 zł,
Karnet ulgowy na wyciąg Śnieżne Koło - 20 zł
Dodaj komentarz

Imię/Login:

Wiadomość: