Mapa dolnośląskie kujawsko-pomorskie lubelskie lubuskie łódzkie małopolskie mazowieckie opolskie podkarpackie podlaskie pomorskie śląskie świętokrzyskie warmińsko-mazurskie wielkopolskie zachodniopomorskie

Stok narciarski Czupel w Wiśle

Stoki narciarskie, Sport
Wisła - Jawornik, ul. Cieślarów 13, 43-460 Wisła
woj. śląskie
Dł. geograficzna 18.8334
Szer. geograficzna 49.6618
Tel: 606 667 155
Tel 2: 502 367 589
mail: wyciag@czupel.com.pl
strona www: www.czupel.com.pl
Opis:
Jawornik w Wiśle staje się wymarzonym miejscem do uprawiania narciarstwa zjazdowego. Każdy może wybrać sobie swój ulubiony stok, który najbardziej mu odpowiada. Wyciąg o nazwie Czupel to nie ogromny kompleks narciarski z niezliczoną liczbą wyciągów i tras, ale skromne, kameralne i przyjazne miejsce oczekujące na gości.
Znajduje się tam wyciąg orczykowy o długości trzystu pięćdziesięciu metrów. U góry wytyczono dwie trasy: główną, niemal czterystumetrową oraz nartostradę, długą na osiemset metrów. Tutaj podziwia się widoki i daje upust swej energii.
Jednakże, nie wszystkie dzieci potrafią już jeździć na nartach; szczególnie na trasach dla osób bardziej zaawansowanych. Z myślą o maluchach i nie tylko, którzy rozpoczynają swą pełną wrażeń przygodę na stoku, przygotowano wyciąg Czupelek, gdzie, pod okiem wykwalifikowanych instruktorów, mogą się nauczyć prowadzenia nart. Nauka powinna odbywać się też poprzez zabawę, dlatego nieopodal małego wyciągu ustawiono Kubusiowy tor przeszkód. Spodoba się on i dzieciom, i dorosłym. Każda trasa jest ratrakowana i oświetlana.
Rodzina, po spędzeniu czasu na świeżym, górskim powietrzu i sporej dawce aktywności, powinna wypocząć i spożyć ciepły posiłek w klimatycznym miejscu, jakim jest karczma Czupel. Góralski wystrój, potrawy i klimat pozwolą na zapoznanie się wszystkich z kulturą Śląska Cieszyńskiego oraz zaspokojenie głodu. Szczęśliwe dzieci nie będą chciały wracać do domu po tak udanej wyprawie do Wisły.
Informacje dodatkowe:
Czynne:
Codziennie, od 8.30 do nawet 22.00; w zależności od liczby osób.

Ceny:
Cena za pojedynczy wjazd - 2 zł,
Karnet na jedenaście wyjazdów - 20 zł,
Karnet dwugodzinny - 25 zł,
Karnet trzygodzinny - 35 zł,
Karnet czterogodzinny - 45 zł.
Dodaj komentarz

Imię/Login:

Wiadomość: