Mapa dolnośląskie kujawsko-pomorskie lubelskie lubuskie łódzkie małopolskie mazowieckie opolskie podkarpackie podlaskie pomorskie śląskie świętokrzyskie warmińsko-mazurskie wielkopolskie zachodniopomorskie

Stok narciarski Bobliwo w Izbicy

Stoki narciarskie, Sport
Bobliwo 1, 22-375 Izbica
woj. lubelskie
Dł. geograficzna 23.1142
Szer. geograficzna 50.8828
Tel: 603 93 30 38
Tel 2: 609 17 55 77
mail: biuro@stokbobliwo.pl
strona www: www.stokbobliwo.pl
Opis:
Bobliwo, niewielka wioska w województwie lubelskim, przyciąga turystów czystą, nieskażoną przyrodą oraz spokojem. Zimą można tam tez pojeździć na nartach; na profesjonalnym wyciągu talerzykowym. Ma on długość sześciuset pięćdziesięciu metrów, a różnica nachylenia poziomu nachylenia wynosi siedemdziesiąt pięć metrów. Druga trasa jest nieco łatwiejsza i krótsza. Ma dwieście metrów długości i nieco mniejszą różnicę poziomów - dwadzieścia pięć metrów. Oba stoki są naśnieżane i oświetlane. W zimowej scenerii wyglądają bajecznie.
Pomysłodawcy przedsięwzięcia zadbali o zaplecze gastronomiczne, gdzie można posilić się zakończeniu szaleństw na stoku; a także o wypożyczalnię sprzętu i serwis narciarsko - snowboardowy. Chętni do nauki jazdy na nartach oraz snowboardzie mogą uczestniczącyć w zajęciach prowadzonych przez zawodową kadrę instruktorów. Cena za godzinę nauki dla jednej osoby w szkole o nazwie Fun - Ski wynosi sześćdziesiąt złotych, a dla dwóch - sto złotych.
Niedaleko od wyciągu znajduje się kompleks noclegowy o nazwie Gościniec, gdzie na gości czekają przytulne pokoje z łazienkami, parking, a także Wi - fi. Gospodarze pomyśleli też o dzieciach i przygotowali dla nich plac zabaw. Latem główną atrakcją Bobliwa staje się basen, oblegany nie tylko przez dzieci i młodzież; a także kort przeznaczony do gry w tenisa ziemnego. Tak więc, niezależnie od pory roku; aktywni turyści mile spędzą czas w okolicach Zamościa i Krasnegostawu.
Informacje dodatkowe:
Czynne:
Codziennie od 9.00 do 21.00.

Ceny:
Cena za wjazd - dni powszednie - bilet normalny - 2,50 zł,
dni powszednie - bilet ulgowy (dzieci do 15stu lat) - 2 zł ,
soboty i niedziele - bilet normalny - 3 zł,
soboty i niedziele - bilet ulgowy - 2 zł.
Karnet trzygodzinny - 45 zł.
Dodaj komentarz

Imię/Login:

Wiadomość: