Mapa dolnośląskie kujawsko-pomorskie lubelskie lubuskie łódzkie małopolskie mazowieckie opolskie podkarpackie podlaskie pomorskie śląskie świętokrzyskie warmińsko-mazurskie wielkopolskie zachodniopomorskie

Stajnia na kępie. Skierdy

Jazda konna
źródło: www.e-guerilla.nazwa.pl/stajnia/WPstajnia/
źródło: www.e-guerilla.nazwa.pl/stajnia/WPstajnia/
Lipowa Skierdy k. Jabłonny 11, 05-123 Skierdy
woj. mazowieckie
Dł. geograficzna 20.8100
Szer. geograficzna 52.4042
Tel: 501 080 085
Tel 2: 501 092 930
mail: stajnianakepie@gmail.com
strona www: www.e-guerilla.nazwa.pl/stajnia/WPstajnia/
Opis:
"Stajnia na kępie" jest miejscem stworzonym specjalnie dla dzieci.
W Stajni na najmłodszych czeka mnóstwo atrakcji bez względu na to czy będą tu na wycieczce klasowej czy w towarzystwie rodziców.
Jeśli dziecko marzy o nauce jazdy na koniu, a rodzice obawiają się czy to bezpieczne- po wizycie w Stajni  pozostanie tylko czysta przyjemność z obcowania z tymi zwierzętami. Wykwalifikowana kadra i miłe spokojne konie to warunki idealne do nauki jazdy już od najmłodszych lat.
Dla dzieci, które już zaprzyjaźnią się z końmi Stajnia na kępie organizuje obozy i półkolonie konne z bardzo ciekawym programem zajęć, który obejmuje między innymi jazdy konne, opiekę nad zwierzętami oraz gry terenowe.
Oprócz tego Stajni zaprasza również grupy dzieci. Opiekunowie zapewniają zajęcia tematyczne na łonie natury. Bardzo zróżnicowane tematy, często związane z porami roku czy tradycjami (wycieczki integracyjne, gry terenowe "podchody", wycieczka połączona z poznawaniem tradycji wielkanocnych, Dzień Dziecka itp.)
Poza tym w stajni można zorganizować urodziny dziecka, co jest świetną alternatywa dla zamkniętych lokali.

Warto również wspomnieć, że ośrodek prowadzi hipoterapię dla dzieci niepełnosprawnych. Pod okiem wykwalifikowanej kadry oraz specjalnie wyszkolonych koni dziecko w łatwy i przyjemny sposób powraca do zdrowia.
Informacje dodatkowe:
Miejsce przyjazne osobom niepełnosprawnym.

Czynne:
cały tydzień

Ceny:
JAZDA KONNA :
Lonża, pół godziny- 40 zł

Jazda pojedyncza, godzina- 40 zł

Karnet 10 jazd- 350 zł

Wycieczki szkolne i przedszkolne: 23-32 zł cena (uzależniona od rodzaju wycieczki i ilości osób)
Dodaj komentarz

Imię/Login:

Wiadomość: