Mapa dolnośląskie kujawsko-pomorskie lubelskie lubuskie łódzkie małopolskie mazowieckie opolskie podkarpackie podlaskie pomorskie śląskie świętokrzyskie warmińsko-mazurskie wielkopolskie zachodniopomorskie

Stajnia Best Horses Raszyn

Jazda konna
źródło: www.besthorses.pl
źródło: www.besthorses.pl
ul. Olszynowa 10, 05-090 Raszyn
woj. mazowieckie
Dł. geograficzna 20.9221
Szer. geograficzna 52.1556
Tel: 665969096
Tel 2: 501726800
mail: besthorses@gmail.com
strona www: www.besthorses.pl
Opis:
Best Horses jest  położone między Piasecznem a Jankami pod Warszawą, co gwarantuje łatwy dojazd. Stajnia prowadzi naukę jazdy już dla najmłodszych dzieci. Jazdy dla dzieci organizowane są w niedużych grupach, na lonży lub w formie oprowadzanek na ręku. Oczywiście możliwa jest również nauka jazdy konnej indywidualna.
By nauka była bardziej efektywna stajnia oferuje karnety. A jeśli młody jeździec jest już wprawiony to w stajni Best Horses może rozpocząć profesjonalny trening sportowy oraz starty w zawodach.
Oprócz nauki jazdy stajnia oferuje również szereg innych atrakcji. W czasie imprez okolicznościowych organizowanych przez stajnię w szczególności dużo atrakcji jest dedykowanych specjalnie dla dzieci. Są to między innymi dmuchane zamki, klauni oraz karykaturzyści. Szczególną popularnością wśród najmłodszych cieszą się imprezy tematyczne, np. dziki zachód. Co ważne dla rodziców, teren stajni jest chroniony a w pobliżu znajduje się duży parking.
Informacje dodatkowe:
Czynne:
7 dni w tygodniu

Dodaj komentarz

Imię/Login:

Wiadomość: