Mapa dolnośląskie kujawsko-pomorskie lubelskie lubuskie łódzkie małopolskie mazowieckie opolskie podkarpackie podlaskie pomorskie śląskie świętokrzyskie warmińsko-mazurskie wielkopolskie zachodniopomorskie

Stadnina koni STARY MŁYN

Jazda konna
źródło: www.starymlyn.com.pl
źródło: www.starymlyn.com.pl
Wilczkowice 50, 32-091 Michałkowice
woj. małopolskie
Dł. geograficzna 19.0295
Szer. geograficzna 50.3264
Tel: 509 187 187
Tel 2: 695 182 915
mail: dcg@neostrada.pl
strona www: www.starymlyn.com.pl
Opis:
Stadnina koni "STARY MŁYN" znajduje się na terenie Jurajskiego Parku Krajobrazowego. Jest to piękny obszar, bogaty w atrakcje przyrodnicze. Stadnina położona jest w otulinie Ojcowskiego Parku Narodowego, a swoją nazwę zawdzięcza młynowi z początku XIX wieku. Dodatkowym atutem tego miejsca jest bliskość Krakowa, dojazd do miasta zajmuje zaledwie kilkanaście minut. Jest to stadnina z tradycjami, założona w 1987 roku, oprócz koni, które są główną atrakcją właściciele zapraszają na spróbowanie ich kuchni, głównie potraw rosyjskich i kaukaskich. Stary Młyn jest zatem idealny miejscem na spędzenie udanego urlopu z dzieckiem.

Główną atrakcją dla dzieci są konie. Stajnia oferuje lekcje nauki jazdy, bez względu na wiek  i umiejętności. Wszystkie lekcje odbywają się pod okiem instruktorów. Oprócz kursów nauki jazdy specjalnie dla dzieci organizowane są wakacje w siodle oraz ferie zimowe. W czasie pobytu w Stajni dzieci , oczywiście poza spędzaniem czasu z końmi mają masę innych atrakcji. Do tych atrakcji należą między innymi gry i zabawy zręcznościowe, wspólne pieczenie ciastek ( i ich zjadanie), puzzle, kalambury, szachy i warcaby.
Informacje dodatkowe:
Czynne:
cały tydzień

Ceny:
rodzaj jazdy: cena poza sezonem(1 październik - 30 kwietnia)/cena w sezonie(1 maja - 30 września)

1 godzina lekcyjna jazdy konnej 36 zł/38 zł
Jazda indywidualna 65 zł/69 zł
Jazda w terenie (1,5 godziny) 65 zł/80 zł
Jazda na lonży 30 minut) 45 zł/50 zł
Jazda na lonży (45 minut) 65 zł/69 zł
Oprowadzanie na kucyku (15 minut) 30 zł/30 zł
Dodaj komentarz

Imię/Login:

Wiadomość: