Mapa dolnośląskie kujawsko-pomorskie lubelskie lubuskie łódzkie małopolskie mazowieckie opolskie podkarpackie podlaskie pomorskie śląskie świętokrzyskie warmińsko-mazurskie wielkopolskie zachodniopomorskie

Park Wodny we Wrocławiu

Baseny
źródło: www.parkwodny.wroc.pl
źródło: www.parkwodny.wroc.pl
ul. Borowska 99, 50-558 Wrocław
woj. dolnośląskie
Dł. geograficzna 17.0323
Szer. geograficzna 51.0909
Tel: (71) 77 11 511
mail: informacja@parkwodny.wroc.pl
strona www: www.parkwodny.wroc.pl
Opis:
Wrocławski Park Wodny to jeden z najnowocześniejszych obiektów sportowo-rekreacyjnych w kraju, który zaspokaja potrzeby najbardziej wymagających klientów.

Atrakcje wodne parku:
Baseny rekreacyjne- zespół basenów rekreacyjnych, które stanowią wspaniałą atrakcję zarówno dla miłośników aktywnych form spędzania czasu wolnego jak również osób szukających odpoczynku i relaksu.
W skład kompleksu wchodzą : basen ze sztuczną falą, leniwa rzeka,  cztery jacuzzi,zewnętrzny basen solankowy, zewnętrzny basen rekreacyjny,basen pływacki( 25 metrów długości,3 tory pływackie o głębokości 1.8m-2m i 1 tor o głębokości 90cm.)

Basen sportowy - przeznaczony dla osób , które chcą doskonalić swoje techniki pływackie. Basen o wymiarach 25x20m i głębokości od 1,35m do 1,80m. By korzystać z basenu sportowego należy wykupić osobny bilet, który nie pozwala na wstęp do części rekreacyjnej.

Atrakcje dla dzieci:

Strefa dla dzieci  - w skład strefy wchodzi basen o głębokości nieprzekraczającej 50cm, brodzik , statek piracki oraz armatki wodne.

Dla dzieci , ale i nie tylko przygotowano aż 7 zjeżdżalni, więc każdy znajdzie coś dla siebie.
Największe emocje budzą dwie zjeżdżalnie : "Turbo" oraz Skocznia "High-Fly" . Z obu zjeżdżalni mogą korzystać osoby , które ukończyły 12 lat oraz mają więcej niż 150 cm wzrostu.

W Aquaparku organizowane są również imprezy urodzinowe dla dzieci w wieku od 6 do 12 lat. Program obejmuje dwie godziny zabaw w części rekreacyjnej, smaczny poczęstunek, a także prezent dla jubilata.

Dodatkową atrakcją jest wielopoziomowy plac zabaw dla dzieci w skład którego wchodzą basen z piłkami, armatki strzelające gąbkami, łódź podwodna i wiele innych.(plac zabaw jest bezpłatny)

Dodatkowe atrakcje:
Saunarium, gabinety masażu i odnowy biologicznej, siłownia, fitness, pokój zabaw, indoor cycling  restauracja Marche.
Informacje dodatkowe:
Miejsce przyjazne osobom niepełnosprawnym.

Czynne:
Basen rekreacyjny;
Poniedziałek - Niedziela : 9.00-22.40
Basen sportowy:
Poniedziałek - Niedziela : 5.40-23.20
Sauny:
Poniedziałek - Niedziela: 10.00-22.40
Spa&Wellness:
Poniedziałek- Niedziela: 10.00-21.40
Fitness:
poniedziałek - piątek: 6.00 - 23.00
sobota - niedziela: 8.00 - 21.00

Dodaj komentarz

Imię/Login:

Wiadomość: