Mapa dolnośląskie kujawsko-pomorskie lubelskie lubuskie łódzkie małopolskie mazowieckie opolskie podkarpackie podlaskie pomorskie śląskie świętokrzyskie warmińsko-mazurskie wielkopolskie zachodniopomorskie

Ośrodek Jeździecki Golden Horse

Jazda konna
źródło: www.goldenhorse.com.pl
źródło: www.goldenhorse.com.pl
ul. Lipowa 13, 05-505 Koryta
woj. mazowieckie
Dł. geograficzna 19.1791
Szer. geograficzna 52.1275
Tel: 501 - 625 - 430
Tel 2: 502 - 545 - 575
mail: biuro@goldenhorse.com.pl
strona www: www.goldenhorse.com.pl
Opis:
Golden Horse jest zarejestrowanym  w WMZJ klubem jeździeckim, co świadczy o profesjonalizmie stajni. Golden Horse jest położony zaledwie 25 km od Ursynowa w niewielkiej miejscowości Koryta. Jest to niezwykłe miejsce otoczone Chojnowskim Parkiem Krajobrazowym, gdzie można wypocząć w spokojnej i miłej atmosferze, z dala od zgiełku miasta.
Klub jeździecki Golden Horse oferuje naukę jazdy konnej już dla najmłodszych, pod okiem instruktorów którzy mają doświadczenie w pracy z dziećmi. W ośrodku organizowane są również Kolonie Wakacje w siodle na które Golden Horse zaprasza dzieci w wieku od 8 do 16 lat. Dla dzieci w wieku przedszkolnym ośrodek przygotował odrębną ofertę. Przedszkolaki są zaproszone na przejażdżki łagodnymi kucykami. Również specjalnie dla nich przygotowane są też różne zabawy.
Informacje dodatkowe:
Czynne:
7 dni w tygodniu

Dodaj komentarz

Imię/Login:

Wiadomość: