Mapa dolnośląskie kujawsko-pomorskie lubelskie lubuskie łódzkie małopolskie mazowieckie opolskie podkarpackie podlaskie pomorskie śląskie świętokrzyskie warmińsko-mazurskie wielkopolskie zachodniopomorskie

Mini Zoo Zabajka

ZOO, Jazda konna
źródło: www.zabajka.com
źródło: www.zabajka.com
Zabajka 358, 36-060 Głogów Małopolski
woj. podkarpackie
Dł. geograficzna 21.9490
Szer. geograficzna 50.1442
Tel: 17 851 77 11
Tel 2: 509 827 725
mail: biuro@zabajka.com
strona www: www.zabajka.com
Opis:
Na Podkarpaciu, w wiosce o wdzięcznej nazwie Zabajka, utworzono Ludowy Klub Jeździecki, jeden z największych tego typu ośrodków w południowo - wschodniej Polsce. Istnieje on już od trzydziestu lat, a jego pracownicy chętnie podzielą się swoją fachową wiedzą na temat koni i jazdy konnej.
Na krytych ujeżdżalniach, czworoboku, okólniku oraz parkurze można spełniać swoje marzenia i poprawiać swe umiejętności jeździeckie. Ponadto ośrodek posiada pensjonat dla koni, gdzie zapewnia się im całodobową opiekę, karmienie oraz nadzór stajennych,  Wielbiciele jazdy konnej mają możliwość wykupienia lekcji z instruktorem.
Dzieci z chęcią korzystają z przejażdżki na kucyku.  Zwierzątka można głaskać; są one bardzo przychylnie nastawione nie tylko do najmłodszych, lecz także do dorosłych. Obecnie w ośrodku przebywa sześć kucyków.
Mini Zoo, które z powodzeniem działa na terenie kompleksu jeździeckiego, to miejsce, gdzie hodowane są: lamy, daniele, owce św. Jakuba, strusie, kozy kameruńskie, a także osiołek i wspomniane wcześniej kucyki. Wiosna to czas narodziny małych zwierzątek, dlatego też wizyta w Zabajce dostarczy wielu pozytywnych emocji dzieciom i dorosłym.
Informacje dodatkowe:
Czynne:
Codziennie, przez cały rok, od świtu do zmierzchu.

Ceny:
Wstęp do Mini Zoo jest darmowy.
Jazda konna - cena do uzgodnienia,
tel. 727 574 725.
Dodaj komentarz

Imię/Login:

Wiadomość: