Mapa dolnośląskie kujawsko-pomorskie lubelskie lubuskie łódzkie małopolskie mazowieckie opolskie podkarpackie podlaskie pomorskie śląskie świętokrzyskie warmińsko-mazurskie wielkopolskie zachodniopomorskie

Mini Zoo w Starkowie

ZOO, Jazda konna
źródło:www.boszkowo.info
źródło:www.boszkowo.info
Starkowo 62, 64-234 Starkowo
woj. wielkopolskie
Dł. geograficzna 16.3106
Szer. geograficzna 51.9673
Tel: 603 746 422
Tel 2: 65 54 96 177
strona www: www.boszkowo.info
Opis:
Na żyznych, rolniczych, a jednocześnie atrakcyjnych przyrodniczo terenach gospodarstwa agroturystyczne wyrastają jak grzyby po deszczu. W okolicach Leszna, w wiosce Starkowo, postanowiono zająć się hodowlą niektórych gatunków zwierząt. W Mini Zoo na turystów czekają egzotyczne strusie oraz kozy, a także konie, które uwielbiają kontakt z ludźmi. Ciekawostką jest indiański wigwam. Bliskość jeziora sprzyja uprawianiu różnych form rekreacji. W stawie rybnym można łowić ryby, np. lina, amura itd.
Aby dzieci mogły bawić się jeszcze lepiej, w Ranczo powstał plac zabaw. Państwa pociechy skorzystają tutaj ze zjeżdżalni, karuzeli oraz huśtawek i piaskownicy.
Ponadto gospodarze oddali gościom dodyspozycji: kempingi i pole namiotowe. Domki kempingowe przypominają chatki góralskie. Dla wielu dzieci noc spędzona w namiocie będzie nie lada atrakcją i wyzwaniem.
Informacje dodatkowe:
Czynne:
Codziennie, przez cały rok, od świtu do zmierzchu.

Ceny:
Wstęp jest darmowy.
Pole namiotowe - 10 zł/os.
Nauka jazdy konnej - 40 zł/1h
Dodaj komentarz

Imię/Login:

Wiadomość: