Mapa dolnośląskie kujawsko-pomorskie lubelskie lubuskie łódzkie małopolskie mazowieckie opolskie podkarpackie podlaskie pomorskie śląskie świętokrzyskie warmińsko-mazurskie wielkopolskie zachodniopomorskie

Mini Zoo w Jantarze

ZOO
ul. Gdańska 1, 82-107 Jantar
woj. pomorskie
Dł. geograficzna 19.0330
Szer. geograficzna 54.3321
Tel: 604 410 213
Tel 2: 668 269 314
mail: farmajantar@wp.pl
strona www: www.minizoo.mierzeja.pl
Opis:
Mini Zoo powstało około trzydziestu kilometrów na wschód od Gdańska, niedaleko Stegny. W niewielkiej, urokliwej wiosce Jantar, położonej na Mierzei Helskiej, można spotkać wiele gatunków ptaków i ssaków. Występują tutaj nie tylko zwierzęta domowe, ale też dzikie i egzotyczne.
Króliki, kury różnych ras, kaczki, kozy i świnki to zwierzęta typowo gospodarskie, hodowlane. Wielbiciele ptaków ozdobnych ucieszą się z obecności perliczek. Najbardziej nietypową atrakcją Zoo są: strusie emu oraz osiołek. Nie zapomniano o konikach, na których można pojeździć.
Czas spędzony w Mini Zoo można sobie urozmaicić przejażdżką rowerowymi gokartami, zabawą na placu zabaw lub pływaniem w basenie. Wszystko to – w cenie wstępu. Niewątpliwą zaletą obiektu jest to, że jest on czynny przez cały rok. Wizyta na Mierzei Helskiej, w Mini Zoo, zapewni dzieciom mnóstwo frajdy, a dorosłym pozwoli oderwać się od codzienności.
Aby dojechać do wioski jantar z Gdańska, należy kierować się na południowy wschód, w stronę Stegny. Na gości czeka parking.
Informacje dodatkowe:
Czynne:
Codziennie: 9.00 - 20.00.

Ceny:
Bilet normalny - 4  zł
Bilet ulgowy - 3 zł.
Dodaj komentarz

Imię/Login:

Wiadomość: