Mapa dolnośląskie kujawsko-pomorskie lubelskie lubuskie łódzkie małopolskie mazowieckie opolskie podkarpackie podlaskie pomorskie śląskie świętokrzyskie warmińsko-mazurskie wielkopolskie zachodniopomorskie

Mini Zoo w gospodarstwie agroturystycznym Brzoza

ZOO, Sport
źródło:www.bugajski.pl
źródło:www.bugajski.pl
Ciechocińska 23, 87-103 Brzoza Toruńska
woj. kujawsko-pomorskie
Dł. geograficzna 18.0183
Szer. geograficzna 53.0302
Tel: 56 622 94 10
Tel 2: 601 845 955
mail: robert@bugajski.pl
strona www: www.bugajski.pl
Opis:
Okolice Torunia to tereny zielone, czyste i idealne do rodzinnego wypoczynku. Gospodarstwo agroturystyczne Brzoza w wiosce o tej samej nazwie, zaprasza wszystkich gości nie tylko na nocleg, lecz także na zwiedzanie.
Wizyta na kujawskiej wsi może być świetną okazją na zapoznanie się dzieci z domowymi zwierzętami gospodarskimi: świnkami, królikami, kurami i kucykami. Najmłodszym sprawi to wiele frajdy. Gospodarze hodują konie i kucyki o imionach: Tofi, Dexter, Rebelia, Rapsodia i Migotka.
Aby zabawa była jeszcze bardziej przednia, można sobie pozjeżdżać na zjeżdżalni dmuchanej o nazwie Bajdocja. Doskonałą rozrywkę stanowią pięciometrowe trampoliny. Miłośnicy aktywnego spędzania wolnego czasu mają okazję na to, by popływać sobie łódkami po stawie. Fani jazdy na rowerze mają możliwość wypożyczenia tych pojazdów. Właściciele proponują nawet małe rowerki z podpórkami.
Dla chętnych przygotowano palenisko do rozpalenia ogniska oraz strzelnicę.
Brzoza Toruńska to wioska leżąca w okoliciach Torunia, na trasie Włocławek - Łódź. Na turystów poruszających się samochodem lub autokarem czeka parking.
Informacje dodatkowe:
Czynne:
Soboty, niedziele i święta: 12.00 - 18.00.
W czasie wakacji gospodarstwo jest czynne codziennie, w tych samych godzinach.

Ceny:
Bilet normalny - 10 zł
Bilet ulgowy - 10 zł
Dzieci do lat trzech - wstęp wolny.
Jazda na kucyku ( z instruktorem) - 5 zł/okrążenie.
Dodaj komentarz

Imię/Login:

Wiadomość:
Komentarze

Zgłoszono nadużycie

Gość

Byłam tam na wycieczce z klasą masakra nie pojadę tam więcej bo na oczach uczniów jeden facet bił konia najpierw uderzył go z pięści w "twarz" a potem bił go batem bo nie chciał dalej jechać. widziałam tam też kuce 4 kuce które były w bardzo małym boksie.

Zgłoszono nadużycie

Gość

W agroturystyce "Brzoza" jedną z głównych atrakcji jest możliwość poznęcania się przez dzieci nad królikami. Dzieci skaczą na trampolinach z królikiem w ręku, wożą je na taczkach itp. Zwierzęta przebywają w fatalnych, niehumanitarnych warunkach. Zdecydowan

Zgłoś nadużycie

Gość

Byłem wielokrotnie, polecam. Nad królikami (które panowie z Azylu Dla Królików wielkodusznie zabrali) znęcają się dzieci gości, a to już rodzice ich nie upilnowali, natomiast koni nikt tam nie bije.