Mapa dolnośląskie kujawsko-pomorskie lubelskie lubuskie łódzkie małopolskie mazowieckie opolskie podkarpackie podlaskie pomorskie śląskie świętokrzyskie warmińsko-mazurskie wielkopolskie zachodniopomorskie

Mini Zoo Kościerzyna

ZOO, Jazda konna
źródło:www.szarlota.pl
źródło:www.szarlota.pl
Szarlota 11, 83-400 Kościerzyna
woj. pomorskie
Dł. geograficzna 17.9688
Szer. geograficzna 54.1196
Tel: 58 686 42 91
Tel 2: 601 676 009
mail: recepcja@szarlota.pl
strona www: www.szarlota.pl
Opis:
Goście przepięknie położonego centrum rekreacyjno – wypoczynkowego powinni zobaczyć Mini Zoo, będące jedną z atrakcji. Po wybiegu hasają łaciate świnki, zaprzyjaźnione z ludźmi. Kózki i owieczki wesoło biegają po swoich wybiegach, chętnie pozują do zdjęć. Na piaszczystej plaży stworzono plac zabaw ze zjeżdżalniami, karuzelami, torem przeszkód i niewielkim molo. Piasek jest bardzo czysty i można na nim lepić babki piaskowe.
Jeśli zdecydują się Państwo na dłuższy wypoczynek w ośrodku, opiekunowie zajmą się państwa pociechami. Zorganizują im zabawy ruchowe na świeżym powietrzu, naukę pływania, rysowanie, zabawy na plaży, gry planszowe, rebusy, mini disco i wyprawę do lasu. Rodzice, w tym czasie, znajdą czas dla siebie i nieco odpoczną. Nauka jazdy konnej to modna ostatnio propozycja. Piętnaście minut jeździectwa to koszt rzędu piętnastu złotych, trzydzieści minut - trzydzieści pięć złotych, a za spacer do lasu z konikiem zapłacą Państw pięćdziesiąt złotych.
Informacje dodatkowe:
Czynne:
Nauka jazdy konnej:
Wtorek - niedziela: 8.30 - 12.00 oraz 16.00 - 20.00.
Mini Zoo czynne jest przez cały rok.

Ceny:
Wstęp bezpłatny.
Dodaj komentarz

Imię/Login:

Wiadomość: