Mapa dolnośląskie kujawsko-pomorskie lubelskie lubuskie łódzkie małopolskie mazowieckie opolskie podkarpackie podlaskie pomorskie śląskie świętokrzyskie warmińsko-mazurskie wielkopolskie zachodniopomorskie

Mini Zoo i Stadnina Koni Fiord

ZOO, Jazda konna
źródło: www.mlodzikowo.pl
źródło: www.mlodzikowo.pl
Młodzikowo 10, 63-023 Młodzikowo
woj. wielkopolskie
Dł. geograficzna 17.2583
Szer. geograficzna 52.1163
Tel: 602 408 712
Tel 2: 505 106 403
mail: wojan5@o2.pl
strona www: www.mlodzikowo.pl
Opis:
Młodzikowo to wioska położona w Wielkopolsce, w powiecie średzkim. Mieści się tam gospodarstwo agroturystyczne nastawione na hodowlę koni. Jego właściciele byli wielokrotnie nagradzani na podczas różnych imprez, wystaw i zawodów jeździeckich. Chętnie podzielą się oni swoją fachową wiedzą i pasją. Można tutaj pojeździć sobie konno, spędzić prawdziwe „wczasy” w siodle”, a początkujący mogą w niedługim czasie opanować tę sztukę. Jeśli ktoś z gości ma ochotę nauczyć się powozić zaprzęgami, gospodarze z przyjemnością mu w tym pomogą.
Z myślą o dzieciach w Młodzikowie powstało Mini Zoo. Składa się ono głownie ze zwierząt domowych, które coraz rzadziej można zobaczyć na wsiach. Zamieszkały tam: kury, kaczki, indyki, króliki, owce, kucyki, jenot i oczywiście konie. Stworzonka te zostały wychowane wśród ludzi, tak więc nie są płochliwe i chętnie pozwalają się pogłaskać.
Turyści przybywający z daleka mogą skorzystać z noclegów. Gospodarze posiadają pokoje dwu, trzy i czteroosobowe. Cena za jeden nocleg od osoby wynosi czterdzieści złotych. Smaczną, domową, wielkopolską kuchnię serwuje Gospoda Fiord, należąca do właścicieli gospodarstwa.
Informacje dodatkowe:
Czynne:
Codziennie, od świtu do zmierzchu.

Ceny:
Wstęp do Mini Zoo - darmowy.
Jazda konna - 1h - 25 zł.
Noclegi -- 40 zł./os.
Dodaj komentarz

Imię/Login:

Wiadomość: