Mapa dolnośląskie kujawsko-pomorskie lubelskie lubuskie łódzkie małopolskie mazowieckie opolskie podkarpackie podlaskie pomorskie śląskie świętokrzyskie warmińsko-mazurskie wielkopolskie zachodniopomorskie

Mini Zoo Gajówka

ZOO, Sport
żródło: www.gajowka.com
żródło: www.gajowka.com
ul. Śremska 68, 63-100 Zbrudzewo
woj. wielkopolskie
Dł. geograficzna 17.0260
Szer. geograficzna 52.1019
Tel: 61 28 347 65
Tel 2: 604 984 216
mail: info@gajowka.com
strona www: www.gajowka.com
Opis:
Gajówka to obiekt położony przy trasie szybkiego ruchu. Natura rozgościła się wśród wielkopolskich pól i łąk na tyle zapamiętale, że w Zbrudzewie stworzono  niezwykłe Mini Zoo.
Oczka wodne i fontanna zachwycą niejedno dziecko i pozwolą nasycić oczy błękitem oraz zielenią.  Na dnie niewielkich stawów żyją niewielkie ryby. Ptactwo w Mini Zoo reprezentują kury, kaczki, gołębie i bażanty. Zwierzyniec uzupełniają: konie, dziki, kozy i króliki. Spotkanie z nimi dostarcza dzieciom wiele przyjemności. Zwierzęta są zadowolone z towarzystwa dzieci i dorosłych.
Spacery po malowniczych ścieżkach z pewnością okażą się bardzo przyjemną formą spędzania wolnego czasu. W pobliskim hotelu można również przenocować.
Miłośnicy paintballa również  znajdą tam coś dla siebie. Właściciele często organizują zawody w paintballu leśnym i spedballu. (Grze polegającą na tym, że na polu z gumowymi przeszkodami, otoczonym drewnianą siatką, walczą ze sobą dwie drużyny. Amatorzy motoryzacji chętnie wybiorą się na przejażdżkę quadem.
Do Gajówki najłatwiej dotrzeć z Poznania lub Wrocławia, ponieważ znajduje się ona czterdzieści kilometrów na południe od stolicy Wielkopolski, przy trasie Śrem - Rawicz. Podróżni mogą pozostawić swoje pojazdy na parkingach, które zapewniają organizatorzy.
Informacje dodatkowe:
Czynne:
Przyjazd gości indywidualnych, grupy - do uzgodnienia z właścicielem.

Ceny:
Wstęp bezpłatny.
Dodaj komentarz

Imię/Login:

Wiadomość: