Mapa dolnośląskie kujawsko-pomorskie lubelskie lubuskie łódzkie małopolskie mazowieckie opolskie podkarpackie podlaskie pomorskie śląskie świętokrzyskie warmińsko-mazurskie wielkopolskie zachodniopomorskie

Mini Zoo Człuchów

ZOO
źródło: www.odejewski.pl
źródło: www.odejewski.pl
Sieroczyn, 77-300 Człuchów
woj. pomorskie
Dł. geograficzna 17.3085
Szer. geograficzna 53.6691
Tel: 608 377 777
mail: canpol@odejewski.pl
strona www: www.odejewski.pl
Opis:
Na powierzchni siedmiu hektarów, w pomorskim Sieroczynie koło Człuchowa, rozciąga się niewielkie Zoo. Można tam zobaczyć ponad pięćdziesiąt różnych gatunków zwierząt. Dzieci mogą dotykać, głaskać, a nawet karmić lamy, kozy, owieczki, osiołki, świnki wietnamskie i świnki morskie. Będzie to dla nich wyjątkowe i niezapomniane przeżycie. Przejażdżka na kucyku wywołuje wiele emocji u naszych pociech. W W Mini Zoo w Człuchowie mamy do dyspozycji pięć kucyków o imionach: Bolek, Lolek, Gwiazdeczka, Srokacz i Polo. Są one niezwykle przyjaźnie nastawione do ludzi. Dla chętnych przewidziano wyprawy bryczką i oddano do użytku niewielki plac zabaw.
Zoo obfituje w wiele atrakcji, których próżno szukać w innych obiektach tego typu. W Domu Niedźwiedzia Himalajskiego mieszka najprawdziwszy przedstawiciel tego gatunku. Na Wsypie Hipopotama ulokował się Hipcio. Wybieg dla małp to bardzo ciekawe miejsce. Można tam zaobserwować ich zwyczaje oraz psoty. Kolekcję uzupełnia pelikan oraz kangur. Na niewielkiej łące pasą się zebry.
Mini Zoo to tylko część kompleksu, w skład którego wchodzą pokoje gościnne, centrum motoryzacyjne, gastronomiczne oraz handlowe. Znajduje się ono na skrzyżowaniu drogi krajowej nr 22 i E25, niedaleko Człuchowa. Miłośnicy Formuły 1 nie pogardzą torami cartingowymi, czynnymi od kwietnia do października, od czternastej do dwudziestej pierwszej.
Informacje dodatkowe:
Czynne:
Codziennie, dwadzieścia cztery godziny na dobę.

Ceny:
Wstęp jest bezpłatny.
Dodaj komentarz

Imię/Login:

Wiadomość: