Mapa dolnośląskie kujawsko-pomorskie lubelskie lubuskie łódzkie małopolskie mazowieckie opolskie podkarpackie podlaskie pomorskie śląskie świętokrzyskie warmińsko-mazurskie wielkopolskie zachodniopomorskie

MALTA SKI

Parki i Ogrody, Sport
Wiankowa 2, 61-131 Poznań
woj. wielkopolskie
Dł. geograficzna 16.9803
Szer. geograficzna 52.3996
Tel: 61 878 22 12
Tel 2: 61 878 22 13
mail: info@maltaski.pl
strona www: www.maltaski.pl
inne: www.kamera.maltaski.pl
Opis:
MALTA SKI to nie tylko stok narciarski, ale centrum sportowo - rekreacyjne (rodzaj parku rozrywki dla całych rodzin), w którym można korzystać z wielu atrakcji:
W sezonie letnim – letni  tor saneczkowy , zjazdy na pontonach na stoku, gra w mini golfa, wypożyczalnia rowerów, a od zeszłego roku  nowość - Kolejka Górska Adrenaline. Dodatkowo na terenie MALTA SKI dostępne są bezpłatne drewniane place zabaw usytuowane nad samym brzegiem jeziora, a także kino letnie gratis. Na terenie MALTA SKI jest również wiele dostępnych punktów gastronomicznych również ze specjalnym menu przygotowanym z myślą  o najmłodszych.
W sezonie zimowym od października do końca marca na stoku narciarskim królują narciarze i snowboardziści. MALTA SKI to idealne miejsce, aby nie wyjeżdżając z miasta nauczyć się jeździć na nartach pod okiem profesjonalnych instruktorów. Obok stoku również dostępna jest wypożyczalnia sprzętu zimowego oraz serwis narciarski.
Informacje dodatkowe:
Czynne:
godziny ruchome - do sprawdzania na stronie www.maltaski.pl lub telefonicznie 61 878 22 12

Ceny:
ceny różne - zależne od atrakcji.
Dodaj komentarz

Imię/Login:

Wiadomość: