Mapa dolnośląskie kujawsko-pomorskie lubelskie lubuskie łódzkie małopolskie mazowieckie opolskie podkarpackie podlaskie pomorskie śląskie świętokrzyskie warmińsko-mazurskie wielkopolskie zachodniopomorskie

ŁEBA PARK DINOZAURÓW

Dinozaury, Dinozaury
KOLONIJNA, 84-360 Łeba
woj. pomorskie
Dł. geograficzna 17.5563
Szer. geograficzna 54.7601
Tel: 600-145-300
mail: lebapark@lebapark.pl
strona www: www.lebapark.pl
Opis:
ŁEBA PARK to jedyny w Polsce tak rozbudowany i wielki obszarowo park Dinozaurów.
Przepięknie położony na obszarze blisko 20 ha. W otoczeniu lasów, stawów, trzęsawisk i naturalnej przyrody, licznymi szlakami poznajemy poszczególne okresy z dziejów Ziemi. Podczas spaceru ścieżkami, mostami i kładkami poprzez trzciny obcujemy z około 100 gadami, a wśród nich dwa kolosy Seismosaurus mający 45 metrów długości i jedyny w Polsce Brachiosaurus z wysokością 13 metrów. Namacalnie i wszystkimi zmysłami czujemy klimat tamtych okresów w dziejach Ziemi, pokazując jak wyglądało i jak rozwijało się życie setki milionów lat temu.

ŁEBA PARK daje jedyną możliwość goszczenia w pradawnej chacie oraz w grotach przedstawiających życie i pochówek Neandertalczyków.

Spragnionych bliskiego kontaktu z obecnie żyjącymi zwierzętami zapraszamy do Mini ZOO gdzie najmniejsi globtroterzy mogą karmić kozy, owce, daniele, jelenie i wiele innych oraz ujeżdżać kucyki.

Dla wszystkich najmłodszych chcących odwiedzić ŁEBA PARK oferujemy place zabaw i kino. ŁEBA PARK zaprasza młodzież szkolną i wycieczki zorganizowane na szlak edukacyjny wyposażony w opisy gadów wraz ze sposobami rozmnażania, żywienia, otoczeniem i opisem ery w jakiej przebywały, nazwy fauny i flory.

W miesiącu Maju 2012r, planujemy otwarcie nowej sali edukacyjnej dla najmłodszych pociech.
Oraz zapoznanie się z życiem Indian w nowo wybudowanej Wiosce Indiańskiej.

Od 1 Maja 2012 startujemy z dwoma nowymi atrakcjami: Rowery Wodne (cena 20 zł za rower 4 osobowy bez limitu czasu), oraz ciuchcia z Czerwonym Kapturkiem.

ŁEBA PARK to również zaplecze gastronomiczne i wypoczynkowe. Parkingi na auta i autokary. Sklep z pamiątkami, galeria skamielin i minerałów oraz galeria bursztynowa wraz z opisami i przykładami poszczególnych etapów powstawania i kształtowania żywicznego złota.
Informacje dodatkowe:
Czynne:
9-18

Ceny:
25zł normalny

15zł do 15 roku życia

dzieci do lat 4 bezpłatnie
Dodaj komentarz

Imię/Login:

Wiadomość: