Mapa dolnośląskie kujawsko-pomorskie lubelskie lubuskie łódzkie małopolskie mazowieckie opolskie podkarpackie podlaskie pomorskie śląskie świętokrzyskie warmińsko-mazurskie wielkopolskie zachodniopomorskie

Kraina Westernu

Jazda konna
źródło: www.kraina-westernu.com/
źródło: www.kraina-westernu.com/
Sarnowa Góra 11, 06-430 Sońsk
woj. mazowieckie
Dł. geograficzna 20.6235
Szer. geograficzna 52.7771
Tel: 693 464 753
mail: jazda-konna@kraina-westernu.com
strona www: www.kraina-westernu.com/
inne: Blog: http://blog.kraina-westernu.com/
Opis:
Kraina Westernu –największe westernowe miasteczko w Polsce , jest idealnym miejscem na spędzenie czasu z dziećmi z dala od miejskiego zgiełku. To miejsce gdzie każdy, bez względu na wiek, poczuje klimat Dzikiego Zachodu. W Krainie Westernu  jest mnóstwo atrakcji dla najmłodszych, należą do nich między innymi  trampolina, karuzela, dmuchana zjeżdżalnia, plan zabaw. Również nieco starsze dzieci nie będą narzekać na nudę. Specjalnie dla nich jest przygotowany tor samochodzików, strzelnica wiatrówkowa i łukowa, byk rodeo,  indiański tor przeszkód oraz indiańskie miasteczko, salon gier oraz wiele innych. Na ulicach można spotkać pojedynkujących się kowbojów na swych rumakach.  Kolejną atrakcją jest mini zoo z przeuroczymi zwierzętami.  W skład zwierzyńca wchodzą strusie, kozy, świnki, piękne pawie, kotki i wiele innych.
W miasteczku są liczne punkty gastronomiczne, istnieje również możliwość noclegu w pokojach 2 i 3 osobowych. Przy Krainie Westernu działa szkółka jeździecka, gdzie każde dziecko może rozpocząć swoją przygodę z nauka jazdy konnej i poznać tajniki hodowli koni.
W Krainie Westernu są organizowane liczne cykliczne imprezy dla dzieci, m.in. Dzień Dziecka, Uroczyste Rozpoczęcie Wakacji oraz liczne koncerty.
Zarówno podczas wakacji letnich jak i ferii zimowych w ośrodku organizowane są obozy jeździeckie, aktualna oferta znajduje się na stronie internetowej. 
Kraina Westernu jest wymarzonym miejscem na udaną wycieczkę z dzieckiem w każdym wieku. Miejsce to jest położone w przepięknej, spokojnej okolicy wśród pól i lasów.
Wszelkie szczegółowe informacje dostępne są na stronie internetowej Krainy Westernu.
Informacje dodatkowe:
Czynne:
Od 30 kwietnia do 26 czerwca w soboty i w niedziele ośrodek czynny od godziny 11.00 do godz 19.00
Od 1 lipca do 30 sierpnia od środy do piątku ośrodek czynny od godziny 12.00 do godz 19.00 oraz w soboty i niedziele od 11.00 do 19.00.
Od 1 września do 30 września w soboty i w niedziele ośrodek czynny od godziny 11.00 do godz 19.00

Ceny:
BILETY:
Bilet normalny - 15 PLN
Bilet ulgowy (dzieci od 3-13 lat) - 10 PLN
Do każdego biletu jedna atrakcja gratis: przejażdżka westernową ciuchcią lub przejażdżka bryczką.
Dzieci poniżej 3 lat wstęp wolny.
CENY NOCLEGÓW:
Pokój 2 - osobowy 140 zł.
Pokój 3 - osobowy 180 zł.
Pokój rodzinny 180 zł.
Biuro szeryfa 250 zł.

Podane ceny są cenami netto

CENY DODATKOWYCH ATRAKCJI: od 3 do 6 zł.
Dodaj komentarz

Imię/Login:

Wiadomość: