Mapa dolnośląskie kujawsko-pomorskie lubelskie lubuskie łódzkie małopolskie mazowieckie opolskie podkarpackie podlaskie pomorskie śląskie świętokrzyskie warmińsko-mazurskie wielkopolskie zachodniopomorskie

Kolej Gondolowa Ski - Sun. Świeradów-Zdrój

Stoki narciarskie, Sport
źródło: www.skisun.pl
źródło: www.skisun.pl
ul. Źródlana 7, 59-850 Świeradów-Zdrój
woj. dolnośląskie
Dł. geograficzna 15.3226
Szer. geograficzna 50.9098
Tel: 75 615 20 20
Tel 2: 75 78 17 016
mail: biuro@skisun.pl
strona www: www.skisun.pl
Opis:
W malowniczej i romantycznej scenerii Gór Izerskich powstał wyciąg, który przyciąga wielu miłośników białego szaleństwa. W lecie pełni on funkcję kolei gondolowej, a zimą pojawiają się na nim amatorzy desek, kijków oraz kasków. Długość nartostrady to niemal dwa i pół kilometra, a jej średnie nachylenie to dziewiętnaście stopni; dlatego też nie pogardzą nią nawet wytrawni narciarze i snowboardziści. Oświetlenie umożliwia śmiganie po stoku nawet wtedy, gdy na zewnątrz zapada zmrok. Sztuczne naśnieżanie stanowi alternatywę na zimę bez śniegu.
Dodatkową atrakcją dla wszystkich wielbicieli zimowej zabawy jest Snowpark. Śmiałkowie, którzy zdecydują się skorzystać z tej opcji, będą mieli do pokonania tor składający się z piętnastu przeszkód o zróżnicowanym stopniu trudności. Miejsce to jest absolutnie bezpieczne, a przy tym gwarantuje adrenalinę.
Mniej zaawansowani narciarze oraz snowboardziści mogą poprawić swe umiejętności pod okiem instruktorów. Z myślą o dzieciach stworzono nawet szkółkę Sun Kid. Przedszkole narciarskie to znakomita okazja nie tylko do tego, by nauczyć się jazdy na dwóch deskach, ale jest to też okazja do zawarcia nowych znajomości oraz realizacji innych dziecięcych pasji. Najmłodsi, którzy zmęczą się jazdą na stoku, mogą rysować, lepić figurki z plasteliny i malować.
Na terenie obiektu mieści się też restauracja ze smacznymi, ciepłymi posiłkami, parking dla zmotoryzowanych oraz wypożyczalnia sprzętu narciarskiego.
Informacje dodatkowe:
Czynne:
Codziennie od 9.00 do 21.00.

Ceny:
Sezon wysoki (koniec grudnia i weekendy):
Bilet normalny dzienny - 93 zł,
Bilet ulgowy dzienny - 78 zł,
Bilet rodzinny 2+1, dzienny - 249 zł,
Bilet rodzinny 2+2, dzienny - 295 zł,
Bilet jednorazowy w obie strony; normalny - 29 zł,
Bilet jednorazowy w obie strony, ulgowy - 24 zł.

Sezon niski (pozostałe dni):
Bilet normalny dzienny - 80 ł,
Bilet ulgowy dzienny - 65 zł,
Bilet rodzinny, 2 + 1, dzienny - 207 zł,
Bilet rodzinny 2 + 2, dzienny - 249 zł,
Bilet jednorazowy normalny, w obie strony - 29 zł,
Bilet jednorazowy ulgowy, w obie strony - 24 zł.
Dodaj komentarz

Imię/Login:

Wiadomość: