Mapa dolnośląskie kujawsko-pomorskie lubelskie lubuskie łódzkie małopolskie mazowieckie opolskie podkarpackie podlaskie pomorskie śląskie świętokrzyskie warmińsko-mazurskie wielkopolskie zachodniopomorskie

Klub Jeździecki TRAWERS

Jazda konna
Źródło: www.skjtrawers.pl/index.php
Źródło: www.skjtrawers.pl/index.php
ul. Bluszczańska 76 m. 11, 00-712 Warszawa
woj. mazowieckie
Dł. geograficzna 21.0597
Szer. geograficzna 52.2090
Tel: 606224652
Tel 2: 604 575 381
strona www: www.skjtrawers.pl/index.php
Opis:
Sportowy Klub Jeździecki TRAWERS nie prowadzi wyłącznie działalności sportowej. Jest to miejsce przygotowane dla dzieci. Stajnia zaprasza już od 2 roku życia do nauki jazdy konnej.  Konie mieszkające w stajni są różnej wielkości, tak że każde dziecko będzie miało możliwość doboru idealnego konia nie tylko pod względem wielkości ale i charakteru.
Im wcześniej dziecko rozpocznie naukę tym większa szansa, że będzie kiedyś odnosiło sukcesy w zawodach sportowych. Dzieci oprócz nauki jazdy, uczą się jak prawidłowo opiekować się koniem w stajni, podczas siodłania i czyszczenia. Szkolenia najmłodszych dzieci zaczynają się od oprowadzanek w towarzystwie rodziców. Nieco starsze dzieci naukę rozpoczynają od lonży. W czasu zajęć dzieci uczą się prawidłowej postawy na koniu, oraz naukę trzech podstawowych chodów. Gdy te czynności są wystarczająco opanowano można wyruszyć w teren. Dzieci wykazujące szczególne predyspozycje do jazdy konnej mają możliwość wstąpienia do klubu sportowego i udziału w zawodach. W  SKJ Trawers dwa razy do roku organizowane są egzaminy na odznakę jeździecką. Większość stajni znajduje sie w Paszkowie.
Informacje dodatkowe:
Czynne:
informacja telefoniczna

Ceny:
jazdy od 25zl!
Dodaj komentarz

Imię/Login:

Wiadomość: