Mapa dolnośląskie kujawsko-pomorskie lubelskie lubuskie łódzkie małopolskie mazowieckie opolskie podkarpackie podlaskie pomorskie śląskie świętokrzyskie warmińsko-mazurskie wielkopolskie zachodniopomorskie

Klub Jeździecki Huzar

Jazda konna
źródło: www.kjhuzar.pl
źródło: www.kjhuzar.pl
Józefów 11, 96-315 Wiskitki
woj. mazowieckie
Dł. geograficzna 20.3867
Szer. geograficzna 52.0881
Tel: (46) 831 83 93
mail: biuro@kjhuzar.pl
strona www: www.kjhuzar.pl
Opis:
Klub Jeździecki HUZAR jest miejscem gdzie już od najmłodszych lat dziecko może zacząć swoją naukę jazdy konnej. Dzieci najmłodsze w wieku od 4 do 7 latek są oprowadzoane na kucykach. Dzieci powyżej 7 roku życia mogą zacząć naukę jazdy konnej. Najpierw poznają jak należy prawidłowo opiekować się koniem oraz bezpiecznie z nim przebywać ,a następnie uczą się sztuki jeździectwa.
Wszystkie zajęcia odbywają się pod nadzorem instruktora, a konie są spokojne, dobrze ułożone i przyzwyczajone do towarzystwa dzieci.
Oprócz indywidulanej nauki jazdy, w KJ HUZAR organizowane są imprezy dla większych grup. Do nich należą Dzień dziecka,Wycieczki jednodniowe,Zielone szkoły oraz Kolonie.
Kolonie podzielone są na bloki związane z zainteresowaniami dzieci, między innymi kolonie konno-plastyczne czy konno-fotograficzne itd. W czasie wycieczek oprócz przybywanie z końmi i jazd konnych są dodatkowe atrakcje takie jak malowanie twarzy, pokazy puszczania baniek mydlanych, zabawa z clownami. Do dyspozycji dzieci jest plac zabaw i boiska do gry.
Informacje dodatkowe:
Czynne:
7 dni w tygodniu

Ceny:
1/2 godz. prowadzanki na kucyku: 25 zł
1/2 godz. jazdy na lonży 35 zł.
1 godzina rekreacji (1 os.) (z instruktorem ): 80 zł
1 godzina rekreacji (1-3 os.) (z instruktorem ): 60 zł
1 godzina rekreacji (z instruktorem ) w grupie (od 5 osób) : 40 zł
1 godz. jazdy w teren 40 zł (przy co najmniej 4 osobach)
Dodaj komentarz

Imię/Login:

Wiadomość: