Mapa dolnośląskie kujawsko-pomorskie lubelskie lubuskie łódzkie małopolskie mazowieckie opolskie podkarpackie podlaskie pomorskie śląskie świętokrzyskie warmińsko-mazurskie wielkopolskie zachodniopomorskie

Jasielski Dom Kultury

Domy Kultury
www.jdkjaslo.pl
www.jdkjaslo.pl
ul. Kołłątaja 1, 38-200 Jasło
woj. podkarpackie
Dł. geograficzna 21.4721
Szer. geograficzna 49.7445
Tel: 013 44 351 50
strona www: www.jdkjaslo.pl
Opis:
Po bogatą ofertę kulturalną dla rodziców i dzieci warto wybrać się do Jasła i odwiedzić tamtejszy Dom Kultury, który dysponuje rozmaitymi formami spędzania wolnego czasu.
Jak każda instytucja kulturalna, Jasielski Dom Kultury prowadzi różne formy działalności. Rozwijają się tu takie dziedziny sztuki jak: muzyka, teatr, taniec i plastyka. Każda sekcja podzielona jest według kryterium wiekowego.
Najmłodsi mogą rozwijać swoje talenty wokalne w zespole Dominanta, który powstał w 2009 roku, ale już może pochwalić się wieloma osiągnięciami, a przede wszystkim ciekawymi i rozwijającymi doświadczeniami. Na dzieci zainteresowane teatrem czeka Teatrzyk Dziecięcy Maskotka, gdzie zabawa łączy się z początkującą sztuką aktorską i poznawaniem magii teatru. Uczestnicy zajęć przygotowują spektakle, które bawią, ale także uczą i rozwijają wyobraźnię.
Istnieje również możliwość uczestnictwa w zajęciach tanecznych i plastycznych, które dla najmłodszych stanowią wielką frajdę oraz okazję do pracy w grupie i poznanie nowych przyjaciół.
Jasielski Dom Kultury wychodzi naprzeciw zainteresowaniom i potrzebom dzieci i młodzieży, ale nie zapomina również o kochanych rodzicach. Dorośli mogą wybierać z imponującej listy wydarzeń: spektakli, koncertów, spotkań. To miejsce z pewnością łączy pokolenia, a przede wszystkim stanowi pożyteczną i wartościową rozrywkę.  Warto zapisać je na turystycznej mapie Polski.
Informacje dodatkowe:
Czynne:
Od poniedziałku do piątku w godzinach: 08 - 16.

Dodaj komentarz

Imię/Login:

Wiadomość: