Mapa dolnośląskie kujawsko-pomorskie lubelskie lubuskie łódzkie małopolskie mazowieckie opolskie podkarpackie podlaskie pomorskie śląskie świętokrzyskie warmińsko-mazurskie wielkopolskie zachodniopomorskie

Ekspozycja z krokodylem nilowym w restauracji "Auto - Port"

ZOO
Renice 59, 74-300 Myślibórz
woj. zachodniopomorskie
Dł. geograficzna 14.9437
Szer. geograficzna 52.9311
Tel: 95 747 28 45
Tel 2: 607 874 942
mail: biuro@auto-port.com.pl
strona www: www.auto-port.com.pl
Opis:
W Renicach koło Myśliborza, na trasie Gorzów Wielkopolski - Szczecin powstała restauracja, a także hotel i stacja benzynowa. Na tle innych, podobnych obiektów wyróżnia się tym, że ma ona swoją maskotkę – ogromnego krokodyla nilowego o imieniu Wally – jak bajkowy Wallygator.
Jest on bardzo lubiany zarówno przez personel hotelu i restauracji, jak i przez samych turystów. Największe emocje wywołują jego zęby, niemniej jednak stworzenie to jest leniwe i przyjazne. Można sobie zrobić z nim zdjęcie, siąść obok jego terrarium, pogłaskać go – nie gryzie. W ostateczności można nawet jeść obok niego. Przyzwyczaił się do obecności ludzi i nie jest groźny. Oglądanie Wally’ego oczywiście jest darmowe, a można tu zrobić w godzinach pracy restauracji lub nawet później, ponieważ stacja benzynowa jest czynna przez cała dobę. Wally umila życie wszystkim podróżującym, a największe wrażenie robi na dzieciach, młodzieży, piratach i oczywiście wielbicielach gadów.
Do Renic najlepiej jest dojechać samochodem. Jeśli jadą Państwo od strony Szczecina - należy udać się na zjazd w kierunku Myśliborza. Z Gorzowa - podobnie - pierwszy zjazd z S3. Dla turystów i gości restauracji oraz motelu przygotowano parking.
Motel proponuje pokoje jedno dwu i trzyosobowe. Zapewnia darmowe Wi - Fi.
Informacje dodatkowe:
Czynne:
Wally'ego można oglądać codziennie, od świtu do zmierzchu.

Ceny:
Oglądanie krokodyla jest darmowe.
Nocleg w motelu:
Pokój jednoosobowy - 95 zł
Pokój dwuosobowy - 135 zł
Pokój trzyosobowy - 165 zł.
Dodaj komentarz

Imię/Login:

Wiadomość:
Komentarze

Zgłoszono nadużycie

jozefbiega

Jadłem u Was wczoraj pierogi ruskie były zrobione byle jak bez smaku ,popracujcie nad tym daniem.

Zgłoszono nadużycie

Gość

Terrarium dla krokodyla woła o pomstę do nieba,on nie ma jak się ruszyć,dramat!!!!

Zgłoszono nadużycie

Stały gość

Jeśli komuś sprawia przyjemniość pokazywanie dziecku jak znęca się nad zwierzęciem, proszę bardzo. Tym miejscem jak i właścicielem powinna zając się policja. Jest to znęcanie się nad zwierzęciem, warunki sa tragiczne. Od takich spraw są różne organizacje i