Mapa dolnośląskie kujawsko-pomorskie lubelskie lubuskie łódzkie małopolskie mazowieckie opolskie podkarpackie podlaskie pomorskie śląskie świętokrzyskie warmińsko-mazurskie wielkopolskie zachodniopomorskie

Dziekanów Nowy

ZOO, Parki i Ogrody
źródło: www.pepeland.pl
źródło: www.pepeland.pl
ul. Kolejowa 378, 05-092 Dziekanów Nowy
woj. mazowieckie
Dł. geograficzna 20.8249
Szer. geograficzna 52.3615
Tel: 22 7512627
Tel 2: 501 705 969
mail: zabawa@pepeland.pl
strona www: www.pepeland.pl
Opis:
W otulinie Puszczy Kampinoskiej, niedaleko trasy Warszawa - Gdańsk, powstał park rozrywki Pepeland. Do wioski Dziekanów Nowy koło Łomianek przyjeżdża coraz więcej miłośników dobrej zabawy.
Jedną z atrakcji przygotowanych dla najmłodszych jest Mini ZOO. Można w nim zobaczyć między innymi: lamy, kozy, owce, świnki i osiołki. Zwierzęta nie boją się ludzi i są do nich przyjaźnie nastawione. Wielbiciele kucyków również znajdą tam coś dla siebie. Przejażdżki odbywają się zawsze pod okiem doświadczonych instruktorów.
Młodsi i starsi mężczyźni z pewnością zachwycą się pojazdami bojowymi, jakie zgromadzono w Pepelandzie. Czołg pontonowy, wóz strażacki, czołg T - 34, helikoptery to tylko niektóre niespodzianki czekające na swoich wielbicieli. Można je obejrzeć od środka, a nawet wybrać się na przejażdżkę.
Ponadto w Pepelandzie znajdują się jeszcze dwa place zabaw. Pierwszy z nich to indiańska wioska Małpi Gaj. Nasze pociechy będą zjeżdżały na zjeżdżalni, wspinały się po drabinkach oraz linach.
Drugi plac zabaw to wielka hala z mini bilardem, piłkarzykami, boiskiem do piłki nożnej, halą na mecze siatkówki oraz koszykówki. Dzieci, po całym dniu zwiedzania i zabawy, mogą odpocząć w basenie wypełnionym kulkami. Takie nurkowanie sprawi im wiele radości.
Jeśli rodzice pragną zorganizować urodziny dziecka w Pepelandzie, mogą skorzystać z dwóch pakietów: pakietu A, obejmującego jazdę konną, przejazdy samochodami wojskowymi oraz wizytę w Mini ZOO, trwającego 4 godziny, oraz z pakietu B - program imprezy trwa tylko 2,5 godziny, obejmuje podstawowe atrakcje kompleksu, a nad dziećmi czuwa przewodnik. Realizacja programu wyszczególnionego w pakiecie A, dla dziesięciorga dzieci kosztuje 390 zł, a w pakiecie B  250 zł. Dopłata za każde kolejne dziecko wynosi odpowiednio: 39 zł i 25 zł, a za 5 osób dorosłych - 10 zł w obu przypadkach.
Informacje dodatkowe:
Czynne:
Codziennie od 9.00 do 19.00.

Ceny:
Wstęp:
Dzieci - 15 zł/os.
Dorośli - 12 zł/os.
Dodaj komentarz

Imię/Login:

Wiadomość: