Mapa dolnośląskie kujawsko-pomorskie lubelskie lubuskie łódzkie małopolskie mazowieckie opolskie podkarpackie podlaskie pomorskie śląskie świętokrzyskie warmińsko-mazurskie wielkopolskie zachodniopomorskie

Dom Kultury "Sokół' w Strzyżowie

Domy Kultury
www.dksokol.eu
www.dksokol.eu
ul.Mostowa 2, 38-100 Strzyżów
woj. podkarpackie
Dł. geograficzna 21.7941
Szer. geograficzna 49.8697
Tel: 17 276 12 58
Tel 2: 17 276 12 31
mail: dksokol@op.pl
strona www: www.dksokol.eu
Opis:
Na przestrzeni lat Dom Kultury „Sokół” w Strzyżowie został poddany wielu zmianom.  Obecny kształt instytucji jest naprawdę imponujący. Mieści się tam m.in. sala kinowo – teatralna dla 300 osób, sala baletowa czy projektornia filmowa.
Oferta Domu Kultury przeznaczona jest dla wszystkim – od najmłodszych po Seniorów, dla których uruchomiono Uniwersytet Trzeciego Wieku.
Oferta dla dzieci jest bardzo zadowalająca. Najmłodsi mogą pożytkować swoją energię i zapał na scenie teatralnej w ramach grupy „Sokolik”, która rozwija się prężnie od 2007 roku.
Na uwagę zasługuje szczególnie dział Plastyka, a dokładniej Dziecięce Koło Plastyczne, które skierowane jest do dzieci w wieku od 3 do 12 lat. Uczestnicy warsztatów rozwijają swą kreatywność w atmosferze artystycznej euforii. Malowanie twarzy, lepienie figurek, projektowanie koszulek, używanie wosku, modeliny i innych surowców to jedne z wielu twórczych zajęć. Dużą atrakcję stanowi również kino „Odrodzenie” będące częścią kulturalnej instytucji. Maluchy mogą wybierać spośród animowanych nowości kinowych, zaś rodzice skorzystać z innego typu repertuaru. Na pewno nikt nie wyjdzie z  Domu Kultury „Sokół” nieusatysfakcjonowany. Miejsce, gdzie spotykają się pokolenia i gdzie dzieci rozwijają się oraz bawią przy użyciu nietypowych oraz fascynujących środków jest naprawdę warte uwagi. W poszukiwaniu barwnych przygód koniecznie należy zawitać do Strzyżowa.
Informacje dodatkowe:
Czynne:
Od poniedziałku do piątku w godzinach od 07 do 20.

Dodaj komentarz

Imię/Login:

Wiadomość: