Mapa dolnośląskie kujawsko-pomorskie lubelskie lubuskie łódzkie małopolskie mazowieckie opolskie podkarpackie podlaskie pomorskie śląskie świętokrzyskie warmińsko-mazurskie wielkopolskie zachodniopomorskie

GALERIA MIEJSC

Witamy na stronie
Wycieczka z dzieckiem

Nie wiesz gdzie pojechać z dzieckiem
na wakacje.

Planujecie zasłużony odpoczynek.

Szukasz porad i wskazówek na taki wyjazd.

Dobrze trafiłeś – to strona dla Ciebie!!!

Muzea
Skansen znajduje się na terenie byłej lokomotywowni pochodzącej z roku 1944. W 1976 roku parowozy zostały zastąpione przez lokomotywy elektryczne, dlatego też później w Suchej Beskidzkiej (...)
Ciekawostki    Parki i Ogrody
PARK OWADÓW - NOWOŚĆ 2013! Owady ruchome Czy widzieliście kiedyś mrówkę ludzkich rozmiarów? Teraz to możliwe. Niewiele możemy powiedzieć o spotykanych na żywo owadach. Ze względu na ich (...)
Ciekawostki    Parki i Ogrody
PARK BAJEK I WODNYCH STWORZEŃ- NOWOŚĆ 2013! Zapraszamy przedszkola i szkoły na lekcje ichtiologii. Nasz park jest pierwszym w południowej Polsce, tematycznie poświęconym faunie mórz i oceanów. (...)
Ciekawostki    Parki i Ogrody
PARK MITOLOGII NA WODZIE Otwarty w maju 2012r. Park Mitologii na wodzie to przedsięwzięcie zlokalizowane za zbiorniku wodnym, sąsiadującym z Parkiem Ruchomych Dinozaurów. Zapraszamy na (...)
Dinozaury    Ciekawostki
ZATORLAND EDUKACJA POPRZEZ ROZRYWKĘ Czy jest możliwe aby w jednym miejscu zobaczyć dinozaury, biedronkę ludzkich rozmiarów, wejść do konia trojańskiego i spotkać się ze Św. Mikołajem, czy (...)
Parki linowe
Park linowy usytuowany nad brzegiem rzeki Grajcarek w sąsiedztwie dolnej stacji kolejki linowej na Palenicę. Zaprasza wszystkich na świetną zabawę. Znajdziemy tu m.in. Trzy Trasy Linowe o (...)
Ciekawostki
Pod Tatrami, w okolicach Krupówek, można znaleźć Dom do Góry Nogami. Zwykle jest tak, że na najbardziej znanej ulicy Zakopanego stoi człowiek z drogowskazem prowadzącym to nietypowej chatki. (...)
ZOO
Więckowickie Mini Zoo jest nietypowe. Wyróżnia się tym, że zostało założone na terenie Domu Pomocy Społecznej z myślą o osobach niepełnosprawnych. Pomysłodawcy wyszli z założenia, ze kontakt (...)
ZOO    Muzea
Nieopodal Grybowa, na pograniczu Beskidu Sądeckiego i Beskidu Niskiego, znajduje się niewielka wioska Stróże. Słynie ona z pszczelarstwa. W gospodarstwie pasiecznym można nie tylko przenocować, (...)
Jazda konna
Stadnina koni "STARY MŁYN" znajduje się na terenie Jurajskiego Parku Krajobrazowego. Jest to piękny obszar, bogaty w atrakcje przyrodnicze. Stadnina położona jest w otulinie Ojcowskiego Parku (...)
Jazda konna
Ośrodek Jeździecki Włosań położony jest w pięknej okolicy na pagórkach Pogórza Wielickiego skąd widać Beskidy i Karpaty. W sąsiedztwie ośrodka znajdują się rozległe lasy, Rezerwat Przyrody (...)
ZOO    Jazda konna
W Inwałdzie, położonym na trasie Kraków – Bielsko Biała, niedaleko słynnego Parku Miniatur, znajduje się jeszcze jedno bardzo ciekawe miejsce. Jest to Mini Zoo. Mieszkają tam: osły, lamy, (...)
Jazda konna
W jednym z zakątków Małopolski znajduje się mała, urocza miejscowość o nazwie Laskowa, a w niej stajnia Laskonik. Założona w 2008 roku u stóp Beskidu jest miejscem, gdzie nie tylko można nabyć (...)
Parki linowe    Jazda konna
Centrum Aktywnego Wypoczynku BOREK to idealne miejsce na rodzinny wyjazd, wycieczkę szkolną oraz wypoczynek z dala od miejskiego zgiełku. Znajduje się w odległości 50 km na wschód od Krakowa. (...)
Parki i Ogrody
ogród botaniczny UJ został założony w 1783 w Krakowie, położony na wschód od Starego Miasta, na terenie Wesołej (obecnie dzielnica II Grzegórzki) przy ul. Kopernika 27. Ogród zajmuje (...)
Parki i Ogrody
Ogród Doświadczeń mieści się na powierzchni 6 ha. Pośród drzew i krzewów w Parku Lotników Polskich, umieszczono ponad 50 interaktywnych instalacji. Mottem przewodnim parku jest” Kto tu rządzi? (...)
Baseny
Park Wodny w Krakowie jest największym krytym aquaparkiem w Polsce i jednym z największych w Europie. Dla swoich gości oferuję masę atrakcji takich jak : trzy baseny o łącznej powierzchni 2000 (...)
Zamki i Zabytki
Ciekawe ruiny zamku, zbudowanego w XIII w. Podobno już w IX w. w miejscu obecnego zamku znajdowała się silna, drewniana warownia, jednak nie wszystkie źródła to potwierdzają. Kilka razy był (...)
Lodowiska    Sport
Jedna z największych zimowych atrakcji w centrum Krakowa. Nowo otwarte sztuczne lodowisko na Placu Kolejowym, pomiędzy dworcem PKP, a Galerią Krakowską. Super zabawa na dobrze przygotowanym (...)
Baseny
Terma Bania w Białce Tatrzańskiej to doskonała zabawa dla każdego o każdej porze roku. Zimą jak i latem kompleks basenowy oferuje dla swoich klientów cały wachlarz atrakcji. Pięć basenów z (...)
 
1 2 3 4 5 ... »
Liczba miejsc w serwisie: 855