Mapa dolnośląskie kujawsko-pomorskie lubelskie lubuskie łódzkie małopolskie mazowieckie opolskie podkarpackie podlaskie pomorskie śląskie świętokrzyskie warmińsko-mazurskie wielkopolskie zachodniopomorskie

GALERIA MIEJSC

Witamy na stronie
Wycieczka z dzieckiem

Nie wiesz gdzie pojechać z dzieckiem
na wakacje.

Planujecie zasłużony odpoczynek.

Szukasz porad i wskazówek na taki wyjazd.

Dobrze trafiłeś – to strona dla Ciebie!!!

Stoki narciarskie
Ośrodek Zarabie Sport to doskonałe miejsce dla tych którzy poszukują świetnego stoku niedaleko Krakowa. Stok został przygotowany dla tych dobrych jak i początkujących narciarzy. Sama stacja to (...)
Lodowiska    Sport
Kryte lodowisko znajduje się w Hali Ludowej Krynica Zdrój. Pełno wymiarowa ślizgawka jest czynna cały rok i oferuje wiele imprez dla dzieci i młodzieży np. hokej. Możliwość wypożyczenia łyżew.
Stoki narciarskie
Stacja Narciarska Małe Ciche to kompleks czterech wyciągów. Najdłuższa, nowoczesna, krzesełkowa kolejka czteroosobowa ma długość 1250 metrów, różnicę wzniesień 220 metrów i przepustowość 2400 (...)
Stoki narciarskie
Wyciąg narciarskie Panorama to mały wyciąg działający przy Domu Wypoczynkowym Panorama w Małem Cichym. Stacja dysponuje dwoma wyciągami orczykowymi o długości 400 metrów i przepustowości 600 (...)
Stoki narciarskie
Wyciąg Galica to kolejny mały wyciąg w Małem Cichem. Znajdziemy tu jeden wyciąg orczykowy o długości 350 metrów i przepustowości 350 os./h Z stacji górnej wyciągu na dół prowadzi tylko jedna (...)
Stoki narciarskie
Wyciąg narciarski Zgorzelisko w Małem Cichem to wyciąg orczykowy 200 metrowy, z różnicą wysokości 35 metrów oraz przepustowością 300 os./h. Ze względu na łatwą i niedługą trasę wyciąg polecić (...)
Stoki narciarskie
Limanowa-Ski to czteroosobowa kolejka krzesełkowa licząca 600 metrów i przepustowość 2000 os./h oraz dwa 300 metrowe wyciągi orczykowe. Najdłuższa z tras zjazdowych ma 1000 metrów. Jest to (...)
Stoki narciarskie
Stacja narciarska Ski Lubomierz posiada dwa wyciągi. Podwójny wyciąg orczykowy o długości 700 metrów, różnicy wzniesień 200 metrów i przepustowości 850 os./h przeznaczony jest dla narciarzy i (...)
Stoki narciarskie
Stacja narciarska Magura Ski to nowa czteroosobowa kolejka krzesełkowa o długości 1071 metrów i przepustowości 2200 os./h Dla narciarzy przygotowano 2 trasy zjazdowe. Najdłuższa trasa – (...)
Stoki narciarskie
Stok narciarskie w Małstowie należy do stoków łatwych i bardzo łatwych, dedykowany narciarzom szlifującym swoje umiejętności oraz tym początkującym. Stacja Małastów to trzy wyciągi. Pierwszy (...)
Lodowiska    Sport
Kryte lodowisko czynne od stycznia do końca marca, tak było w roku 2012. Jest największą zimową atrakcją w Mińsku.
Stoki narciarskie
Stacja narciarska Laskowa Kamionna oferuje czteroosobową kolejkę krzesełkową o długości 1550 metrów oraz trzy wyciągi orczykowe. Najdłuższa trasa przy kolejce (przepustowość 2200 os./h) ma (...)
Lodowiska    Sport
Zakład Gospodarczy Zieleni i Rekreacji zaprasza na ślizgawkę. Godziny otwarcia ślizgawki proszę sprawdzać na stronie www.
Stoki narciarskie
Kraków Valley to stok z trzema wyciągami, trasą do narciarstwa biegowego oraz skuterami śnieżnymi. Trasy mają długość 750m i 350m i są położone tylko 25 km od Krakowa. Pierwszy wyciąg o (...)
Lodowiska    Sport
Lodowisko na świeżym powietrzu powstało na boisku do koszykówki. Istnieje możliwość wypożyczenia łyżew. Lodowisko działa, gdy pogoda mroźna.
Stoki narciarskie
Stacja narciarska Stajkowa położona jest na styku Pienin z Gorcami w popularnej miejscowości turystycznej – Krościenku nad Dunajcem. Stok to dwa wyciągi orczykowe. Pierwszy ma długość 500 (...)
Stoki narciarskie
Ośrodek narciarski Henryk znajduje się na zboczu Góry Krzyżowej w samym centrum Krynicy. To dwa wyciągi orczykowe o długości 380 metrów, różnicy wzniesień 70 metrów i przepustowości 800 os./h (...)
Stoki narciarskie
Stacja narciarska Czorsztyn-Ski znajdująca się w Kluczkowicach to nowoczesny kompleks narciarski. Narciarze mają tu do dyspozycji siedem tras narciarskich, które są sztucznie naśnieżane i (...)
Stoki narciarskie
Stacja narciarska Kokuszka-ski zaczęła działać od sezonu 2005/2006 niedaleko Piwnicznej Zdroju. Znajdziemy tu dwie trasy zjazdowe, trudną 600 metrową oraz średnio trudną 700 metrową. Stacja (...)
Stoki narciarskie
Stacja Narciarska Koninki, to brama do Gorczańskiej Krainy, posiada ona posiada najdłuższą nartostradę w Gorcach oraz trasy ski-turowe. Na jej terenie znajduje się całoroczna 1200 metrowa Kolej (...)
 
« 1 ... 5 6 7 8 9 ... »
Liczba miejsc w serwisie: 855