Mapa dolnośląskie kujawsko-pomorskie lubelskie lubuskie łódzkie małopolskie mazowieckie opolskie podkarpackie podlaskie pomorskie śląskie świętokrzyskie warmińsko-mazurskie wielkopolskie zachodniopomorskie

GALERIA MIEJSC

Witamy na stronie
Wycieczka z dzieckiem

Nie wiesz gdzie pojechać z dzieckiem
na wakacje.

Planujecie zasłużony odpoczynek.

Szukasz porad i wskazówek na taki wyjazd.

Dobrze trafiłeś – to strona dla Ciebie!!!

Stoki narciarskie    Sport
Beskidzkie krajobrazy wywierają wrażenie na wielu osobach. Czy to, lato, czy zima, turyści przybywają do tych gór, aby cieszyć się nimi, wypoczywać i obcować z przyrodą. Jednym z piękniejszych (...)
Stoki narciarskie    Sport
Jazda na nartach ma wiele zalet: poprawia kondycję i sprawność fizyczną, pozwala na utrzymanie równowagi; dostarcza też wielu przeżyć i wrażeń. Dlatego też warto namówić swoją pociechę i nie (...)
Baseny    Sport
Jeden z trzech basenów w Radomiu. Basen Orka zaprasza również do korzystania z sauny.
Stoki narciarskie    Sport
Wyciąg narciarski o nazwie Stary Groń mieści się obok ośrodka wczasowego "Pod Starym Groniem" w Brennej. Nazwa ta pochodzi od szczytu w Beskidzie Śląskim, którego stoki znakomicie nadają się do (...)
Stoki narciarskie    Sport
Brenna w Beskidzie Śląskim wspaniale prezentuje się o każdej porze roku. Turyści z aglomeracji śląskiej i nie tylko; chętnie przybywają, aby pooddychać górskim powietrzem i aktywnie wypocząć. (...)
Stoki narciarskie    Sport
Zwardoń w Beskidzie Żywieckim to miejscowość coraz chętniej wybierana przez narciarzy. Dodatkową atrakcją tej niewielkiej wioski jest przejście graniczne ze Słowacją, a także coraz prężniej (...)
Stoki narciarskie    Sport
Centralny Ośrodek Sportu w Szczyrku jest miejscem, gdzie najbardziej uzdolniona sportowo młodzież z okolic Bielska - Białej ma okazję do szlifowania swoich umiejętności. W skład całego (...)
Stoki narciarskie    Sport
Pilsko to najwyższy szczyt Beskidu Żywieckiego. Osiąga on wysokość tysiąca pięciuset pięćdziesięciu siedmiu metrów nad poziomem morza. W jego bliskiej okolicy usytuowano wyciągi, przyciągające (...)
Stoki narciarskie    Sport
Imieniem syna słynnego rozbójnika Rumcajsa nazwano wyciąg w Korbielowie - Kamiennej. To miejsce jest chętnie odwiedzane przez dzieci, dorosłych, a także wycieczki szkolne. Jego długość wynosi (...)
Stoki narciarskie    Sport
Korbielów - ta nazwa jest znana każdemu miłośnikowi Beskidów. W lecie można tutaj chodzić po górach i zdobywać szczyty; z Pilskiem na czele, a zimą na turystów czekają wyciągi oraz trasy (...)
Lodowiska    Sport
Jedna z największych zimowych atrakcji w centrum Krakowa. Nowo otwarte sztuczne lodowisko na Placu Kolejowym, pomiędzy dworcem PKP, a Galerią Krakowską. Super zabawa na dobrze przygotowanym (...)
Stoki narciarskie    Sport
W Beskidach; konkretnie w Beskidzie Śląskim, w Wiśle, znajduje się hotel, który posiada swój własny wyciąg narciarski. Ten obiekt to hotel Stok, a wyciąg nazywa się Kiczera. Jest on położony w (...)
Stoki narciarskie    Sport
Jawornik w Wiśle staje się wymarzonym miejscem do uprawiania narciarstwa zjazdowego. Każdy może wybrać sobie swój ulubiony stok, który najbardziej mu odpowiada. Wyciąg o nazwie Czupel to nie (...)
Stoki narciarskie    Sport
W Wiśle pomysłów na spędzenie ferii zimowych jest co niemiara i głównie dotyczą one narciarstwa. W końcu kiedy, jak nie teraz; jest okazja, by zaprzyjaźnić się z dwoma deskami i poczuć radość z (...)
Stoki narciarskie    Sport
Nie każdy posiada talent do jazdy i skakania na nartach, jak Adam Małysz, ale każdy, niezależnie od wieku, może poprawiać swoją kondycję i humor poprzez jazdę na dwóch deskach. Wisła - miasto (...)
Stoki narciarskie    Sport
Niewiele jest miejscowości w Polsce, w których turyści mają do wyboru tak wiele wyciągów i stoków, jak Wisła na Śląsku Cieszyńskim. Jedną z wielu propozycji dla aktywnych turystów w każdym (...)
Stoki narciarskie    Sport
Dzielnica Jawornik w Wiśle posiada swój prawdziwy, narciarski kompleks. Znajduje się tam kilka profesjonalnych wyciągów narciarskich. Wyciąg H0 jest czteroosobową kanapą o długości ośmiuset (...)
Parki linowe    Sport
O PARKU: Park linowy o podwyższonym standardzie bezpieczeństwo - system asekuracji nie pozwala na jednoczesne wypięcie się z dwóch karabinków. TRASA MALUCH przeznaczona jest dla dzieci w (...)
Parki linowe    Parki linowe
Adrenalina Park to powierzchnia 12,5 ha różnorodnego terenu w dolinie rzeki Strzegomki. Znajdziemy tu park linowy, 4 tyrolki w tym 2 najdłuższe w Polsce, quady, zorbing, paintball, boiska do (...)
Stoki narciarskie    Sport
Wyciąg narciarski Czantoria to jedno z tych miejsc, które zna każdy doświadczony narciarz. Turyści licznie przybywają tam zarówno w sezonie letnim, jak i w sezonie zimowym. Szczególnie (...)
 
« 1 ... 5 6 7 8 9 ... »
Liczba miejsc w serwisie: 855