Mapa dolnośląskie kujawsko-pomorskie lubelskie lubuskie łódzkie małopolskie mazowieckie opolskie podkarpackie podlaskie pomorskie śląskie świętokrzyskie warmińsko-mazurskie wielkopolskie zachodniopomorskie

GALERIA MIEJSC

Witamy na stronie
Wycieczka z dzieckiem

Nie wiesz gdzie pojechać z dzieckiem
na wakacje.

Planujecie zasłużony odpoczynek.

Szukasz porad i wskazówek na taki wyjazd.

Dobrze trafiłeś – to strona dla Ciebie!!!

Parki linowe    Sport
Park znajduje się w Ośrodku Czarny Groń w miejscowości Rzyki koło Andrychowa. Dla odwiedzających przygotowano wiele atrakcji. Park Linowy z 26 przeszkodami. Również dla dzieci powyżej 8 (...)
Ciekawostki
Zwiedzanie obejmuje: - opiekę przewodnika - wstęp historyczny - prezentację pieca hutniczego i formowania gorącego szkła - pokaz tradycyjnego, ręcznego zdobienia szkła kryształowego (od (...)
Parki linowe    Sport
Park znajduje się w centrum miasta w parku miejskim. Przygotowano dwie trasy: Trasa zielona, dla młodszych dzieci od 8 lat. Zawieszona jest na wysokości od 4 do 10 metrów. Trasa czerwona, (...)
Parki linowe    Sport
Park zaprasza tych starszych jak i młodszych na świetną zabawę. Minimalny wiek dziecka które może uczestniczyć w tej zabawie to 8 lat. A młodzież do 18 lat musi mieć towarzystwo starszej osoby. (...)
Baseny    Sport
Basen pływacki przy Szkole Podstawowej im. Jana Pawła II w Kluczach. Wymiary: 10 x 15 m
Muzea    ZOO
Aquarium i Muzeum Przyrodniczego w Krakowie posiada ponad 130 egzotycznych gatunków z całego świata. I łączy w sobie cztery niesamowite światy: świata gadów i płazów, świata ryb słodko- i (...)
wydarzenie    Muzea, ZOO
W każdą niedzielę od godz. 11.00 do 16.00, Aquarium zaprasza dzieci na DARMOWĄ zabawę. W programie poza malowaniem na twarzach żółwi, jaszczurek i węży, także skręcanie zwierzątek z balonów. (...)
Lodowiska    Sport
Lodowisko pod przykryciem namiotu oferuje wspaniałą zabawę, przy muzyce i efektach świetlnych. Dla najmłodszych można wypożyczyć pingwina do nauki jazdy na łyżwach. Możliwość wypożyczenia (...)
Ciekawostki
Pustynia Błędowska jest uważana za wielką osobliwość przyrodniczą nie tylko w skali Polski. Położona jest między trzema miejscowościami: Chechło, Klucze i Błędów. To właśnie od tej ostatniej (...)
ZOO
Zapraszamy wszystkich przyrodników na ciekawą ekspozycję żywych gadów. Odnajdziemy tu mnóstwo egzotycznych mieszkańców ze wszystkich kontynentów świata. Dzieci poznają największe i (...)
wydarzenie    ZOO
Egzotarium organizuje dwie formy Warsztatów Edukacyjnych: 1. „Gady w teorii i praktyce” Zajęcia są prowadzone dla przedszkolaków, aż po uczniów szkół wyższych. Przedstawiany jest wykład na (...)
Dinozaury    ZOO
Park położony niedaleko Wielkiego Jeziora Rudnickiego. Miejsce z wieloma atrakcjami. Największą atrakcją jest Westernowe Miasteczko Kansas City, gdzie można zobaczyć pokazy kowbojskie – (...)
Dinozaury    Parki linowe
Nowo powstały Park, stworzony z wielkim rozmachem i kreatywnością. Znajdziemy tu liczne atrakcje, a nasze dziecko z pewnością będzie zadowolone z pobytu w Parku. Organizatorzy przygotowali (...)
Dinozaury
Nowo powstały i jeszcze rozwijający się Park Jurajski w Dolinie św. Rocha. Przygotowano ścieżkę edukacyjną przy której turystów wita kilkanaście modeli dinozaurów. Powstaje również plac zabaw (...)
Dinozaury
Park o pow. 1,5 ha zaprasza wszystkich turystów bez względu na wiek, na podróż w czasie o ok. 65 milionów lat wstecz. Atrakcją Parku są ruchome dinozaury rozmieszczone wzdłuż 700m ścieżki (...)
Dinozaury
Nowo powstały Park Jurajski o pow. 4 ha, posiadający w swojej kolekcji około 40 dinozaurów w skali 1:1. Atrakcją Parku są ruchome prehistoryczne gady, wydające naturalnie brzmiące dźwięki. (...)
ZOO
Jedne z nielicznych miejsce w Polsce, gdzie można stanąć twarzą w twarz z dzikimi i egzotycznymi zwierzętami, sprowadzonych z 5 kontynentów. Miejsce, gdzie dziecko może poczuć smak prawdziwej (...)
ZOO
Zoo Safari zajmuję pow. 20 ha i posiada około 600 zwierząt. Cały czas teren ZOO jest powiększany o nowe atrakcje. W obiekcie znajduje się również piesze zoo jaki i park rozrywki. Jest to (...)
Dinozaury
Park powstał w maju 2011r. w otoczeniu Wolińskiego Parku Narodowego. Wzdłuż ścieżki edukacyjnej rozmieszczono wiele dinozaurów, naturalnej wielkości. W trakcie zwiedzania można odpocząć w (...)
Baseny    Sport
Kryta pływalnia w Jaroszowcu. Tuż obok stok narciarski.
Stoki narciarskie    Sport
Usytuowany na zboczu góry Bukowej w Jaroszowcu. Jest to naturalny stok o napędzie orczykowym (talerzyki) o długości 180 m, oświetlony, o łagodnym nachyleniu. Dojazd: Samochód należy (...)
Dinozaury
Kotlina dinozaurów powstała przy Ogrodzie Zoologicznym w 1975r. Jest to najstarszy Park Jurajski w Polsce. Można zobaczyć tu 16 modeli dinozaurów, naturalnej wielkości. Są one efektem (...)
 
« 1 ... 4 5 6 7 8 ... »
Liczba miejsc w serwisie: 855