Mapa dolnośląskie kujawsko-pomorskie lubelskie lubuskie łódzkie małopolskie mazowieckie opolskie podkarpackie podlaskie pomorskie śląskie świętokrzyskie warmińsko-mazurskie wielkopolskie zachodniopomorskie

GALERIA MIEJSC

Witamy na stronie
Wycieczka z dzieckiem

Nie wiesz gdzie pojechać z dzieckiem
na wakacje.

Planujecie zasłużony odpoczynek.

Szukasz porad i wskazówek na taki wyjazd.

Dobrze trafiłeś – to strona dla Ciebie!!!

Jeziora i Rzeki
Zalew znajduje się niedaleko Jedlni-Letnisko na trasie Kozienice-Radom. Od wielu lat zalew jest ulubionym miejscem wypoczynku przez mieszkańców Radomia. Dla turystów przygotowano plażę oraz (...)
Zamki i Zabytki
Ciekawe ruiny zamku, zbudowanego w XIII w. Podobno już w IX w. w miejscu obecnego zamku znajdowała się silna, drewniana warownia, jednak nie wszystkie źródła to potwierdzają. Kilka razy był (...)
Lodowiska    Sport
Sztuczne, sezonowe lodowisko w Radomiu znajduje się obok AquaParku Neptun. Dobrze utrzymany lód i wesoła atmosfera sprzyja dobrej zabawie.
Stoki narciarskie    Sport
Niewielki ośrodek o nazwie Nartorama w Zieleńcu gości wielu miłośników nart i snowboardu. Turystów kuszą trzy wyciągi: Patyczak N3, Patyczak N4 oraz "Dwójka". Ta ostatnia jest wyciągiem (...)
Stoki narciarskie    Sport
W Zieleńcu na nartach jeżdżą wszyscy: starzy, młodzi, dzieci, dorośli, początkujący i zaawansowani. Bogactwo tras i wyciągów zachwyca każdego, kto przybywa do tej niewielkiej miejscowości w (...)
Stoki narciarskie    Sport
W sezonie zimowym do Zieleńca przyjeżdżają amatorzy białego szaleństwa z całej Polski. Tutaj działa wiele wyciągów, a turystom oddaje się do dyspozycji piękne, widokowe trasy o różnej długości (...)
Stoki narciarskie    Sport
Kompleks narciarski Mieszko wchodzi w obręb Stacji Sportów Zimowych Zieleniec. Działa tam pięć nowoczesnych wyciągów talerzykowych: "Mieszko I", "Mieszko II", "Mieszko III", "Mieszko IV" i (...)
Stoki narciarskie    Sport
Doświadczonym narciarzom nie trzeba przedstawiać ośrodka Winterpol w Zieleńcu koło Karpacza i Dusznik - Zdroju. To miejsce jest jednym z najbardziej znanych kompleksów narciarskich w Polsce. (...)
Stoki narciarskie    Sport
Wielu osobom Łysa Góra kojarzy się w czarownicami. Tutaj, na Dolnym Śląsku, sformułowanie to nabiera nowego znaczenia, ponieważ Łysa Góra jest jednym z wyższych szczytów w Górach Kaczawskich. (...)
Parki linowe    Stoki narciarskie
Jedną z ciekawszych i bardziej lubianych przez najmłodszych turystów atrakcji Bielska - Białej jest kolej linowa, która wywozi turystów na szczyt Szyndzielni. Podziwianie panoramy Beskidów oraz (...)
Stoki narciarskie    Sport
Wieżyca na Pomorzu to jedna z nielicznych miejscowości w Polsce, poza Karpatami, Sudetami i Górami Świętokrzyskimi, która posiada naturalne warunki do tworzenia wyciągów narciarskich. Właśnie (...)
Stoki narciarskie    Sport
Kaszubi pozazdrościli góralom wyciągów narciarskich i postanowili stworzyć swoje własne miejsce przeznaczone do szusowania po stoku. Udało się to zorganizować w wiosce Amalka koło Lęborka. W (...)
Stoki narciarskie    Sport
W telewizji często pokazuje się polskich skoczków narciarskich, a także biegaczy; z Justyną Kowalczyk na czele. Wiele dzieci widzi to i chce, tak, jak nasi sportowcy, założyć dwie deski, (...)
Stoki narciarskie    Sport
Cisza, spokój, góry, śnieg, drzewa iglaste przyprószone białym puchem, odgłos nart, świeże powietrze... Taki obrazek zobaczymy w Zwardoniu. Znajduje się tam wiele miejsc przeznaczonych do (...)
Stoki narciarskie    Sport
Na Polanie Orawcowej ulokowano wyciąg narciarski nazywający się właśnie Orawcowa. Mieści się on w centrum Zwardonia, wioski w powiecie żywieckim, która latem sprawdza się jako baza wypadowa na (...)
Stoki narciarskie    Sport
Wielu narciarzy jeszcze nie wie o tym, że Zwardoń koło Żywca rozwija się coraz prężniej. Warto przyjechać, zobaczyć na własne oczy piękne, ośnieżone stoki Beskidu Żywieckiego i wybrać coś dla (...)
Stoki narciarskie    Sport
Stacja narciarska Trawers w Zwardoniu - Mytem składa się z dwóch wyciągów o nazwach: Trawers I i Trawers II. Wyciąg Trawers I, zaliczający się do wyciągów talerzykowych, ma długość czterystu (...)
Stoki narciarskie    Sport
Wyciąg narciarski Chichot w Istebnej; leżącej na pograniczu trzech krajów: Polski, Czech i Słowacji, znowu przywita turystów. Przebudowany i zmodernizowany obiekt z pewnością przypadnie do (...)
Stoki narciarskie    Sport
Koniaków jest malowniczo położoną wioską w Beskidzie Śląskim; niedaleko Istebnej i Cieszyna. Słynie przede wszystkim z wyrobów koronkarskich; a ostatnio przyciąga narciarzy wyciągami (...)
Stoki narciarskie    Sport
Beskid Śląski to nie tylko Ustroń, Szczyrk, Wisła czy Cieszyn. znajduje się tam też wiele górskich wiosek, w których można podziwiać piękne widoki, a nawet skorzystać z różnych form aktywnego (...)
 
« 1 ... 4 5 6 7 8 ... »
Liczba miejsc w serwisie: 855