Mapa dolnośląskie kujawsko-pomorskie lubelskie lubuskie łódzkie małopolskie mazowieckie opolskie podkarpackie podlaskie pomorskie śląskie świętokrzyskie warmińsko-mazurskie wielkopolskie zachodniopomorskie

GALERIA MIEJSC

Witamy na stronie
Wycieczka z dzieckiem

Nie wiesz gdzie pojechać z dzieckiem
na wakacje.

Planujecie zasłużony odpoczynek.

Szukasz porad i wskazówek na taki wyjazd.

Dobrze trafiłeś – to strona dla Ciebie!!!

Stoki narciarskie    Sport
Kompleks Zagroń w Istebnej na Śląsku Cieszyńskim urzeka turystów swą wszechstronnością. Centrum Zdrowia i Energii Meridan, Park Wodny, hotel, a także dwie restauracje zaspokajają potrzebę (...)
Stoki narciarskie    Sport
Wisła jest miejscowością o tradycjach narciarskich. Ludzi, takich, jak Adam Małysz, nie trzeba nikomu przedstawiać.Jednakże, aby były one kontynuowane, należy ciągle podejmować działania w (...)
Stoki narciarskie    Sport
Może zabrzmi to nieprawdopodobnie, ale nie trzeba wyjeżdżać z Katowic, aby móc cieszyć się urokami narciarstwa zjazdowego. W dzielnicy Kostuchna; w okolicach ulicy Sołtysiej, funkcjonuje (...)
Stoki narciarskie    Sport
Istebna to malownicza, górska miejscowość położona w Beskidzie Śląskim; niedaleko Cieszyna, Ustronia i Wisły. Ukształtowanie teren oraz mikroklimat sprzyjają szusowaniu na stoku przez długi (...)
Parki linowe
Park ABlandia w Krościenku nad Dunajcem zaprasza dzieci oraz dorosłych na niezapomnianą przygodę. Dla śmiałków czeka ponad 600 m długość trasa linowa z 36 przeszkodami. Dla dzieci czeka (...)
Stoki narciarskie    Sport
Zima sprzyja jedzie na nartach, dlatego też należy skorzystać z możliwości, jakie dają profesjonalne wyciągi narciarskie. Sympatią wielu turystów cieszy się Stacja Narciarska Kamienica, (...)
Stoki narciarskie    Sport
Wytrawnym narciarzom nie trzeba przedstawiać ośrodka narciarskiego Czarna Góra; a osoby nieco mniej zaawansowane również powinny poznać to miejsce. Trzy koleje linowe, w tym jedna dwuosobowa i (...)
Stoki narciarskie    Sport
Wielu rodziców szuka pomysłów, jak aktywnie i atrakcyjnie spędzić ferie zimowe z dziećmi lub weekend. Ośrodek Wypoczynkowy "Na Stoku" może okazać się trafnym rozwiązaniem. Jego największą (...)
Stoki narciarskie    Sport
Okolice Szklarskiej Poręby stają się rajem dla narciarzy. Ośrodek Sportów Zimowych Babiniec od niedawna dysponuje nowym, podwójnym wyciągiem orczykowym, który przyciąga wielu narciarzy. Jego (...)
Stoki narciarskie    Parki linowe
Na Dolnym Śląsku istnieje wiele bezpiecznych, przyjaznych i malowniczych stoków, a na których panują znakomite warunki do narciarstwa zjazdowego. Jednym z nich jest Stacja Narciarska Nowa (...)
Jeziora i Rzeki
Ośrodek Borki znajduje się nad rzeką Mleczną w dzielnicy Borki i należy do MOSiR w Radomiu. Nad zalewem znajduje się plaża przy której można wypożyczyć sprzęt sportowy i wodny, kajaki oraz (...)
Sport    Sport
Wielu turystów; tych dorosłych i tych nieco młodszych, na cel swego zimowego wypoczynku wybiera Szklarską Porębę. Miasto to oferuje przybyłym gościom wiele atrakcji. Ci, którzy lubią aktywny (...)
Stoki narciarskie    Sport
"Zbyszek", "Liczykrupa", "Euro", "Jan", "Grosik", "Złotówka", "Liczyrzepa" - tak oryginalnie nazwano wyciągi wchodzące w skład Kompleksu Narciarskiego Śnieżka w Karpaczu. "Euro" to wyciąg (...)
Stoki narciarskie    Sport
Karpacz staje się coraz bardziej znanym ośrodkiem turystycznym w kraju i za granicą. Pięknie góry, malowniczy krajobraz, życzliwi mieszkańcy oraz baza noclegowo - gastronomiczna przyciągają (...)
Stoki narciarskie    Sport
Niekiedy dzieciom niewiele trzeba do szczęścia. Czasami potrzebują po prostu się wyszaleć. Narciarstwo zjazdowe umożliwia im to. Region lubelski coraz prężniej rozwija się pod tym względem. (...)
Parki i Ogrody    Ciekawostki
Niedaleko od Krakowa znajduje się Kraina Bajek, a w niej Park Św. Mikołaja. Tu czeka na Was wspaniała wędrówka przez bajkową krainę oświetloną ponad 3 mln światełek. Spotykamy bohaterów z (...)
Stoki narciarskie    Sport
Położenie geograficzne Krasnobrodu umożliwia uprawianie wielu sportów zimowych na tym terenie. Do nich zalicza się narciarstwo zjazdowe. Najlepsze warunki do szusowania po stoku panują na (...)
Dinozaury    Parki i Ogrody
Poczuj na własnej skórze oddech prawdziwego dinozaura! Jeśli jesteś na tyle odważny i nie boisz się wyzwań, stań oko w oko z największym drapieżnikiem wszech czasów! Park Dinozaurów, Park (...)
Stoki narciarskie    Sport
Ośrodek narciarski w Rąblowie koło Puław wyróżnia się wszechstronnością i profesjonalizmem przygotowanej oferty. Każdy, kto zechce przeżyć narciarską przygodę na stoku; niezależnie od poziomu (...)
Stoki narciarskie    Sport
Ostatnimi czasy na Lubelszczyźnie pojawiło się kilka profesjonalnych wyciągów narciarskich, które przyciągają swoją atrakcyjną ofertą. Wśród nich jest wyciąg narciarski w Sulowie koło (...)
 
« 1 ... 4 5 6 7 8 ... »
Liczba miejsc w serwisie: 855