Mapa dolnośląskie kujawsko-pomorskie lubelskie lubuskie łódzkie małopolskie mazowieckie opolskie podkarpackie podlaskie pomorskie śląskie świętokrzyskie warmińsko-mazurskie wielkopolskie zachodniopomorskie

GALERIA MIEJSC

Witamy na stronie
Wycieczka z dzieckiem

Nie wiesz gdzie pojechać z dzieckiem
na wakacje.

Planujecie zasłużony odpoczynek.

Szukasz porad i wskazówek na taki wyjazd.

Dobrze trafiłeś – to strona dla Ciebie!!!

Stoki narciarskie
Ośrodek narciarskie Siepraw to to sześć nowoczesnych wyciągów orczykowych: dwa 350 metrowe, 250 metrowy, 180 metrowy, 150 metrowy oraz mały wyciąg przygotowany specjalnie dla dzieci linkowy (...)
Lodowiska    Sport
Sztuczne lodowisko zrobiono na boisku Orlik. Zaprasza wszystkich na bezpłatną zabawę na świeżym powietrzu.
Stoki narciarskie
Stacja narciarska Ryterski Raj znajdująca się na stokach Jastrzębskiej Góry ma do zaoferowania swoim gościom bardzo zróżnicowaną ofertę. Dla maluchów, które zaczynają zabawę z narciarstwem (...)
Stoki narciarskie
Wyciąg Cabanówka znajduje się w Poroninie obok Zakopanego. Jest to pojedynczy wyciąg orczykowy o długości 450 metrów i przepustowości 750 os./h Stok dla średnio zaawansowanych narciarzy o (...)
Stoki narciarskie
Stasiówka w Poroninie to wyciąg talerzykowy o długości 260 metrów, różnicy wzniesień 60 metrów i przepustowości 450 metrów. Wyciąg przeznaczony jest raczej dla początkujących narciarzy oraz (...)
Stoki narciarskie
Wyciąg narciarski Pod Nosalem to niezbyt trudny wyciąg orczykowy. Długość wyciągu wynosi 300 metrów, różnica poziomów 47 metrów a przepustowość 650 os./h Trasa jest trasą łatwą, idealną dla (...)
Stoki narciarskie
Stacja narciarska Maciejowa Ski to najdłuższe trasy w Rabce. Tworzą je dwa wyciągi orczykowe. Maciejowa I – długości 850 metrów, z różnicą poziomów 198 metrów i przepustowością 1000 os./h Z (...)
Stoki narciarskie
"Polczakówka" to 650 metrowy dwuosobowy wyciąg orczykowy z przepustowością 850 os./h i różnica wzniesień 130 metrów. Ze szczytu rozpościera się przepiękny widok na dolinę Raby. Trasa jest (...)
Stoki narciarskie
Ośrodek narciarski Rdzawka tworzą dwa wyciągi orczykowe o długości 470 i 430 metrów. Dłuższy wyciąg z różnicą wzniesień 86 metrów ma przepustowość 720 os./h Drugi wyciąg, o przepustowości 700 (...)
Stoki narciarskie
Wyciąg narciarski Turbacz to jedyny działający wyciąg na zboczu Turbacza. Długość wyciągu orczykowego wynosi 400 metrów, różnica wysokości 90 metrów zaś przepustowość 350 os./h Trasa jest (...)
Stoki narciarskie
Stacja narciarska "U Żura" jest idealnym miejscem na narty dla całej rodziny. Znajdziemy tu wyciąg orczykowy duży 350 metrowy, z różnicą wzniesień 50 metrów i przepustowością 700 os./h (...)
Stoki narciarskie
Ośrodek narciarski Czarny Groń proponuje całoroczny aktywny wypoczynek dla całej rodziny. W zimie są to wyciągi i lodowisko, a także sztuczny stok z symulatorami narciarskimi. A w sezonie (...)
Stoki narciarskie
Stacja Narciarska Polana Sosny w Niedzicy dysponuje trzema wyciągami narciarskimi i pięcioma trasami zjazdowymi, w tym jedna trasa dla snowboarderów czyli Snowpark. Wyciągi orczykowe o długości (...)
Stoki narciarskie
Stok na Długiej Polanie to jedyny w Nowym Targu obiekt zapewniający pełną obsługę, to dwa wyciągi orczykowe oraz dwie trasy zjazdowe. Wyciąg główny, długości 450 metrów, różnicy poziomów 90 (...)
Stoki narciarskie
Wyciąg Narciarski Zadział w Nowym Targu jest malowniczo położony u stóp Gorców, z górnej stacji wyciągu można podziwiać całą panoramę Tatr, Babią Górę oraz Pasmo Gorców. Wyciąg został (...)
Stoki narciarskie
Wyciąg narciarskie w Obidowej to pojedynczy wyciąg talerzykowy o przepustowości 350 os./h i różnicy wzniesień 74 metry. Stok o długości 465 metrów jest idealny dla dzieci oraz narciarzy (...)
Stoki narciarskie
Orawka to 450 metrowy orczykowy wyciąg narciarski z różnicą poziomów 73 metry. Dwie trasy narciarskie o długości 450 i 500m metrów są bardzo szerokie i nadają się idealnie dla początkujących (...)
Stoki narciarskie
Stacja narciarska "Dwie Doliny Muszyna – Wierchomla" położona jest w Beskidach i zlokalizowana na zboczach otaczających Wierchomlę Małą. Od sezonu 2007/2008 trasy narciarskie łączą Wierchomlę i (...)
Stoki narciarskie
Wyciągi narciarskie Hajduk to dwa wyciągi talerzykowe i dwa stoki, jeden o długości około 400 metrów, zróżnicowanym stopniu trudności z różnicą wzniesień 38 metrów i przepustowości 500 os./h (...)
Stoki narciarskie
Kompleks narciarski w Murzasichlu to 5 wyciągów orczykowych, 3 z nich mają różnice wzniesień 38 metrów i długość trasy 300-350 metrów. Pozostałe dwa stoki o różnicy wzniesień ok. 35- 48 metrów, (...)
 
« 1 ... 4 5 6 7 8 ... »
Liczba miejsc w serwisie: 855