Mapa dolnośląskie kujawsko-pomorskie lubelskie lubuskie łódzkie małopolskie mazowieckie opolskie podkarpackie podlaskie pomorskie śląskie świętokrzyskie warmińsko-mazurskie wielkopolskie zachodniopomorskie

GALERIA MIEJSC

Witamy na stronie
Wycieczka z dzieckiem

Nie wiesz gdzie pojechać z dzieckiem
na wakacje.

Planujecie zasłużony odpoczynek.

Szukasz porad i wskazówek na taki wyjazd.

Dobrze trafiłeś – to strona dla Ciebie!!!

ZOO
Warszawski ogród zoologiczny powstał w roku 1926. Przetrwało burzliwe czasu wojny i z powodzeniem działa do dziś, przyciągając rzesze miłośników zwierząt. Znalazły się w nim wszystkie (...)
Baseny
Wrocławski Park Wodny to jeden z najnowocześniejszych obiektów sportowo-rekreacyjnych w kraju, który zaspokaja potrzeby najbardziej wymagających klientów. Atrakcje wodne parku: Baseny (...)
ZOO
Między Gorzowem a Pyrzycami, przy trasie szybkiego ruchu, można zobaczyć coś ciekawego. Atrakcją wioski Renice jest Mini Zoo przy Karczmie Wiking. Utrudzeni kierowcy, którzy z chęcią spożyją (...)
ZOO    Jazda konna
W okolicach Szczecina założono jedyny w swoim rodzaju kompleks obejmujący hotele, saloon (karczmę), Mini Zoo i stajnię jeździecką o latynoamerykańskiej nazwie Ponderosa. Alpaki, lamy, mary (...)
ZOO    Jazda konna
Goście przepięknie położonego centrum rekreacyjno – wypoczynkowego powinni zobaczyć Mini Zoo, będące jedną z atrakcji. Po wybiegu hasają łaciate świnki, zaprzyjaźnione z ludźmi. Kózki i (...)
ZOO
Więckowickie Mini Zoo jest nietypowe. Wyróżnia się tym, że zostało założone na terenie Domu Pomocy Społecznej z myślą o osobach niepełnosprawnych. Pomysłodawcy wyszli z założenia, ze kontakt (...)
Parki i Ogrody    ZOO
Gliwicka Palmiarnia to jeden z najciekawszych parków tego typu na Śląsku. Każdy, kto odwiedzi to miejsce, może odpocząć i odprężyć się, spoglądając na różnorakie gatunki roślin z całego (...)
ZOO
Mini Zoo powstało około trzydziestu kilometrów na wschód od Gdańska, niedaleko Stegny. W niewielkiej, urokliwej wiosce Jantar, położonej na Mierzei Helskiej, można spotkać wiele gatunków ptaków (...)
ZOO    Jazda konna
Jan Brzechwa pisał niegdyś: ”Na południe od Rogowa mieszka w leśnej dziupli sowa”. Od tego czasu niewiele się zmieniło. W samym Rogowie można podziwiać nie tylko sowy, lecz także inne gatunki, (...)
Zamki i Zabytki
Zamek w Krasiczynie należy do jednych z najpiękniejszych renesansowych budowli w Europie. Został zbudowany na przełomie XVI i XVII wieku na planie prostokąta otoczonego murem obronnym z (...)
ZOO    Muzea
Nieopodal Grybowa, na pograniczu Beskidu Sądeckiego i Beskidu Niskiego, znajduje się niewielka wioska Stróże. Słynie ona z pszczelarstwa. W gospodarstwie pasiecznym można nie tylko przenocować, (...)
Jazda konna
Stadnina koni "STARY MŁYN" znajduje się na terenie Jurajskiego Parku Krajobrazowego. Jest to piękny obszar, bogaty w atrakcje przyrodnicze. Stadnina położona jest w otulinie Ojcowskiego Parku (...)
Muzea
Muzeum Kolejnictwa mieści się w dawnej parowozowni. Hala przeznaczona na cztery parowozy za sprawą oryginalnego wyposażenia i otaczających ją warsztatów sprawia wrażenie ciągle działającej i (...)
Jazda konna
Ośrodek Jeździecki Włosań położony jest w pięknej okolicy na pagórkach Pogórza Wielickiego skąd widać Beskidy i Karpaty. W sąsiedztwie ośrodka znajdują się rozległe lasy, Rezerwat Przyrody (...)
Muzea
Muzeum działa w budynku stacji Częstochowa Stradom. W skład jego zbiorów wchodzą niemalże wszystkie przedmioty niegdyś niezbędne w pracy na kolei. Począwszy od wyposażenia wagonów i lokomotyw (...)
Baseny
Park Wodny w Redzikowie to nowoczesny obiekt wypoczynkowo-rekreacyjny, oddany do użytku w 2009r. Atrakcje hali basenowej: Pełnowymiarowy basen sportowy o wymiarach 25x12,5 m i (...)
Jazda konna    Sport
Konie huculskie są znane ze swojej siły żywotności i odporności. Kiedyś były używane głównie jako zwierzęta juczne, dziś na szczęście się to zmieniło. W Zagrodzie Huculskiej Ślepowrony można (...)
Jazda konna
Gospodarstwo Zielony Wygon zaprasza na odpoczynek całe rodziny. Piękna i spokojna okolica jest gwarancją mile spędzonego czasu. W gospodarstwie specjalnie dla rodzin są organizowane Pikniki (...)
Jazda konna
Kraina Westernu –największe westernowe miasteczko w Polsce , jest idealnym miejscem na spędzenie czasu z dziećmi z dala od miejskiego zgiełku. To miejsce gdzie każdy, bez względu na wiek, (...)
Jazda konna
Michrów jest urokliwą miejscowością w województwie mazowieckim słynącą z pięknych koni. Ośrodek zaprasza zarówno doświadczonych jeźdźców konnych jak i amatorów. Jest to idealne miejsce by (...)
 
« 1 ... 3 4 5 6 7 ... »
Liczba miejsc w serwisie: 855