Mapa dolnośląskie kujawsko-pomorskie lubelskie lubuskie łódzkie małopolskie mazowieckie opolskie podkarpackie podlaskie pomorskie śląskie świętokrzyskie warmińsko-mazurskie wielkopolskie zachodniopomorskie

GALERIA MIEJSC

Witamy na stronie
Wycieczka z dzieckiem

Nie wiesz gdzie pojechać z dzieckiem
na wakacje.

Planujecie zasłużony odpoczynek.

Szukasz porad i wskazówek na taki wyjazd.

Dobrze trafiłeś – to strona dla Ciebie!!!

Dinozaury
Zwiedzanie Parku zaczynamy od Muzeum Ziemi im. Karola Sabatha, gdzie znajduję się bogata kolekcja skamieniałości z następujących po sobie okresów w dziejach Ziemi. W budynku Muzeum znajduję (...)
wydarzenie    Dinozaury
W JuraParku warsztaty mogą przybrać jedna z następujących form: 1. Warsztaty paleontologiczne. Z gipsowego bloku dzieci tworzą szkielet dinozaura. Poznają szczegóły pracy palentologów. Na (...)
Dinozaury
Park oferuje dwukilometrową trasę turystyczną, na której po kolei mijamy ery naszej Planety- od najstarszej do obecnej. W każdym sektorze zobaczymy modele zwierząt charakterystycznych dla (...)
Dinozaury
JuraPark Bałtów istnieje od 2004r i zajmuje powierzchnię 3,5 ha. Park wyróżnia się tym, że posiada najwierniejsze rekonstrukcje dinozaurów w Polsce, ponad 100 modeli naturalnej wielkości. To (...)
wydarzenie    Dinozaury
Warsztaty są skierowane do dzieci w wieku przdszkolnym oraz dla szkół podstawowych. Grupy liczą do 50 osób, a zajęcia trwają ok. 1 godz. Konieczna jest wcześniejsza rezerwacja. Są trzy (...)
Dinozaury    Muzea
Prywatne muzeum minerałów i skamieniałości. Jest efektem długoletniej pasji - Pana Arnolda Miziołka. Muzeum znajduję się niedaleko parkingu PTTK, po prawej stronie przy drodze do Jaskini (...)
wydarzenie    Dinozaury, Muzea
Oferta warsztatów jest skierowana dla grup zorganizowanych, zarówno dla dzieci jak i dla dorosłych. Zajęcia odbywają się tylko w okresie letnim - od 15.IV do 30IX. Konieczna jest wcześniejsza (...)
Dinozaury
Park posiada w swojej kolekcji kilkadziesiąt dinozaurów naturalnej wielkości, rozmieszczonych pośród skał i wzgórz. Dinopark ma powierzchnię 10 ha. Oprócz gigantycznych gadów, odwiedzający (...)
Lodowiska    Sport
Przy lodowisku działa wypożyczalnia łyżew oraz punkt ostrzenia łyżew. Dobrze przygoytowane lodowisko, to zabawa dla całej rodziny.
Dinozaury
DinoPark to wspaniałe miejsce na spędzenie czasu z rodziną. Park w swojej ofercie proponuje: spacer ścieżką ery mezozoicznej, zwiedzanie muzeum geologiczno – paleontologicznego, obejrzenie (...)
wydarzenie    Dinozaury
Park Jurajsko-Botanicznym Dinopark zaprasza dzieci na ciekawe i rozwijające zajęcia grupowe: 1. Bajkowa Ścieżka - czas trwania ok. 20 min, cena 5 zł/os. Jest to ścieżka edukacyjna, która (...)
Dinozaury
W kwietniu 2009 r w Rybniku powstał pierwszy w Polsce Park Dinozaurów w którym te prechistoryczne stworzenia po wielu milionach lat zaczęły się pruszać i wydawać głosy. Park Dinozaurów - (...)
Dinozaury
Park Ruchomych Dinozaurów to skarbnica wiedzy dla młodych, ciekawych świata paleontologów. Podczas spaceru ścieżką edukacyjną można poczuć się jak w prehistorycznym świecie i przenieść się (...)
wydarzenie    Dinozaury
Na warsztatach dzieci poznają przyczyny wyginięcia dinozaurów. Poznają pojęcia paleontologiczne, pierwsze odkrycia paleontologiczne, sposób pracy paleontologa. Czas trwania zajęć: 45min. (...)
wydarzenie    Dinozaury
Jedna z głównych atrakcji Parku. Świetna rozrywka dla dzieci jak i dla dorosłych. Kino inne niż wszystkie, dzięki nowoczesnej technologii poczujemy zapachy, podmuchy wiatru czy opady śniegu. (...)
wydarzenie    Dinozaury
Już po raz czwarty 7 września 2012 Kompleks Parków Zatorland w Zatorze organizuje Dzień Uśmiechu W tym szczególnym dniu wszystkie osoby oraz dzieci z placówek opiekuńczo-wychowawczych (...)
Dinozaury
Park o powierzchni 8300 m² posiada 30 modeli dinozaurów różnych gatunków. Położony jest najwyżej z parków tego typu i znajduję się w Narodowym Parku Gór Stołowych. Najmłodsi odwiedzający (...)
Stoki narciarskie
Witów Ski to nowa, czteroosobowa kolejka krzesełkowa o długości 1000 metrów i przepustowości 2200 os./h Ze szczytu możemy podziwiać przepiękną panoramę Tatr Zachodnich. Trasa powinna zadowolić (...)
Stoki narciarskie
Ośrodek Tylicz jest idealnym miejscem do nauki jazdy na nartach i snowboardzie dla całej rodziny. Ośrodek dysponuje nową koleją krzesełkową o długości 750 metrów i przepustowości 1800 os./h, (...)
Stoki narciarskie
Stok narciarski Kocierz działa przy Hotelu & Spa Kocierz. Dla narciarzy przygotowano tu dwa wyciągi orczykowe z dwiema trasami zjazdowymi. Pierwsza o niewielkiej skali trudności ma długość 750 (...)
Stoki narciarskie
Kompleks narciarskie Palenica to dwa stoki, dla zaawansowanych Palenica I oraz dla tych początkujących Szafranówka. Szafranówka jest idealna do narciarstwa rodzinnego, ponieważ jej stoki są (...)
Stoki narciarskie
Smerekowiec to pojedynczy wyciąg orczykowy o długości 600 metrów. Wzdłuż wyciągu poprowadzona jest 650 metrowa trasa zjazdowa średnio trudna, ale poradzą sobie na niej także początkujący (...)
Stoki narciarskie
Wyciąg narciarskie znajduje się przy Ośrodku Wypoczynkowym Gromada. Jest to 195 metrowy wyciąg orczykowy o różnicy wzniesień 40 metrów i przepustowości 200 os./h Trasa zjazdowa o długości 200 (...)
Stoki narciarskie
Ośrodek narciarskie Siepraw to to sześć nowoczesnych wyciągów orczykowych: dwa 350 metrowe, 250 metrowy, 180 metrowy, 150 metrowy oraz mały wyciąg przygotowany specjalnie dla dzieci linkowy (...)
Lodowiska    Sport
Sztuczne lodowisko zrobiono na boisku Orlik. Zaprasza wszystkich na bezpłatną zabawę na świeżym powietrzu.
Stoki narciarskie
Stacja narciarska Ryterski Raj znajdująca się na stokach Jastrzębskiej Góry ma do zaoferowania swoim gościom bardzo zróżnicowaną ofertę. Dla maluchów, które zaczynają zabawę z narciarstwem (...)
Stoki narciarskie
Wyciąg Cabanówka znajduje się w Poroninie obok Zakopanego. Jest to pojedynczy wyciąg orczykowy o długości 450 metrów i przepustowości 750 os./h Stok dla średnio zaawansowanych narciarzy o (...)
 
« 1 ... 3 4 5 6 7 ... »
Liczba miejsc w serwisie: 855