Mapa dolnośląskie kujawsko-pomorskie lubelskie lubuskie łódzkie małopolskie mazowieckie opolskie podkarpackie podlaskie pomorskie śląskie świętokrzyskie warmińsko-mazurskie wielkopolskie zachodniopomorskie

GALERIA MIEJSC

Witamy na stronie
Wycieczka z dzieckiem

Nie wiesz gdzie pojechać z dzieckiem
na wakacje.

Planujecie zasłużony odpoczynek.

Szukasz porad i wskazówek na taki wyjazd.

Dobrze trafiłeś – to strona dla Ciebie!!!

Jazda konna    Jazda konna
Całoroczny ośrodek jazdy konnej. Łagodne dobrze przygotowane konie. Zajecia prowadzone przez instruktorów Polskiego Związku Jeździeckiego. W osrodku pensjonat z kilkoma pokojami. Lokalizacja (...)
Stoki narciarskie    Sport
Międzybrodzie Żywieckie stało się znane za sprawą Góry Żar - jednego z najważniejszych szczytów Beskidu Żywieckiego. Miejscowość, ta, w odróżnieniu od pobliskiego, gwarnego i niejednokrotnie (...)
Stoki narciarskie    Sport
Nieopodal Łomży, wśród kurpiowskich pól; mieści się Stacja Narciarska Rybno. jej nazwa pochodzi od wioski Rybno, w której zlokalizowano całe to przedsięwzięcie.. Odwiedzający to miejsce mogą (...)
Jaskinie
Jaskinia Twardowskiego znajduje się w Parku Skały Twardowskiego w pobliżu zalewu Zakrzówek. Jadąc rowerem (samochody nie mają tam wstępu) ulicą Do Groty (w stronę u. Tynieckiej) w pewnym (...)
Sport    Baseny
Zapraszamy na Krytą Pływalnię w Tychach!
Jaskinie
Grota/Jaskinia Jasna znajduje się w Parku Skały Twardowskiego w pobliżu zalewu Zakrzówek. Do Jaskini można podjechać np. samochodem od strony ul. Tynieckiej albo rowerem ul. Do Groty. (...)
Stoki narciarskie    Sport
Wiele osób zadaje sobie pytanie: czy na Kaszubach można pojeździć na nartach? Odpowiadamy: ależ oczywiście. Jednym z miejsc, gdzie taka możliwość istnieje, jest wyciąg narciarski Wieżyca - (...)
Stoki narciarskie    Sport
Nieopodal Opery Leśnej, w pobliżu Trójmiejskiego Parku Krajobrazowego, usytuowano niezwykły, jak na tę część Polski, wyciąg narciarski o nazwie Łysa Góra. Z wzniesienia roztacza się widok na (...)
Stoki narciarskie    Sport
Jedyne w województwie mazowieckim miejsce, gdzie miłośnicy białego szaleństwa mogą poczuć się jak ryba w wodzie, mieści się w Warszawie; w Centrum Sportów Narciarskich Szczęśliwice. Dogodna (...)
Parki linowe    Sport
Dla osób lubiący aktywny wypoczynek. Park linowy znajduje się w Krakowie w Pychowicach na ulicy Widłakowej. Tuż obok ścieżki do Tyńca, 5 km od Wawelu, około 5 km od Tyńca. Trasa liczy 200m i (...)
Stoki narciarskie    Sport
Od czternastego grudnia aż do końca zimy będzie można poszusować po stokach na Górze Kamieńsk, niedaleko Radomska, Bełchatowa i Piotrkowa Trybunalskiego. Twórcy i pomysłodawcy przedsięwzięcia (...)
Stoki narciarskie    Sport
Malta Ski to jedyny w Wielkopolsce profesjonalny wyciąg narciarski. Dwa stoki narciarskie, z wyciągami krzesełkowymi i orczykami, zadowolą amatorów narciarstwa i snowboardu. Stok Główny, z (...)
Lodowiska    Sport
Sezonowe, kryte lodowisko czynne tylko w sezonie zimowym. Istnieje możliwość wypożyczenia i naostrzenia łyżew. Można skorzystać z toru curlingowego. Zapraszamy wszystkich do wspólnej zabawy.
Parki linowe    Sport
Park linowy dla każdego. Zróżnicowany stopień trudności tras pozwala na zaspokojenie potrzeb każdego wspinacza. Przygotowano cztery trasy: Trasa szkoleniowa – trzy platformy na wysokości (...)
Stoki narciarskie
Wyciąg zlokalizowany jest na końcowym odcinku grzbietu Galicowa Grapa. Stok to dwa wyciągi orczykowe: pierwszy o długości 885 metrów, przepustowości 900 os./h i różnicy wysokości 161 metrów (...)
Stoki narciarskie
Stok Słotwiny to najstarszy kompleks narciarski w Krynicy. Posiada on trzy wyciągi. Wyciąg krzesełkowy, długości 925 metrów z różnicą poziomów 200 metrów i przepustowości 1800 os./h Jest on (...)
Lodowiska    Sport
Kryte lodowisko Słowianka jest czynne od października do marca. Organizowane są zajęcia nauki jazdy na łyżwach. Możliwość wypożyczenia łyżew, kas można kupić w kasie lodowiska. Bezpłatne szatnie.
Stoki narciarskie    Sport
Któż z nas nie słyszał o uzdrowisku Lądek - Zdrój? Właśnie tam, na północnych stokach góry Trojak, powstał niewielki ośrodek narciarski. Z myślą o narciarzach uruchomiono trzy wyciągi: (...)
Parki linowe    Sport
Park Linowy znajduje się w Parku Przygody Gubałówka na samym szczycie Gubałówki przy górnej stacji kolejki krzesełkowej – Szymoszkowa. Dla dorosłych jaki i dzieci (od lat 5) przygotowano dwie (...)
Parki linowe    Sport
Park znajduje się w Ośrodku Czarny Groń w miejscowości Rzyki koło Andrychowa. Dla odwiedzających przygotowano wiele atrakcji. Park Linowy z 26 przeszkodami. Również dla dzieci powyżej 8 (...)
 
« 1 ... 3 4 5 6 7 ... »
Liczba miejsc w serwisie: 855