Mapa dolnośląskie kujawsko-pomorskie lubelskie lubuskie łódzkie małopolskie mazowieckie opolskie podkarpackie podlaskie pomorskie śląskie świętokrzyskie warmińsko-mazurskie wielkopolskie zachodniopomorskie

GALERIA MIEJSC

Witamy na stronie
Wycieczka z dzieckiem

Nie wiesz gdzie pojechać z dzieckiem
na wakacje.

Planujecie zasłużony odpoczynek.

Szukasz porad i wskazówek na taki wyjazd.

Dobrze trafiłeś – to strona dla Ciebie!!!

Parki i Ogrody
ogród botaniczny UJ został założony w 1783 w Krakowie, położony na wschód od Starego Miasta, na terenie Wesołej (obecnie dzielnica II Grzegórzki) przy ul. Kopernika 27. Ogród zajmuje (...)
Parki i Ogrody
Ogród Doświadczeń mieści się na powierzchni 6 ha. Pośród drzew i krzewów w Parku Lotników Polskich, umieszczono ponad 50 interaktywnych instalacji. Mottem przewodnim parku jest” Kto tu rządzi? (...)
Dinozaury    Parki i Ogrody
Park stanowi znakomity materiał edukacyjny dla każdej grypy wiekowej. Owadogigant jest parkiem edukacyjno-rekreacyjnym, w którym można spotkać realistyczne modele owadów w powiększeniu. Tak (...)
Parki linowe    Sport
Park linowy w Złotym Stoku powstał na terenie dawnego kamieniołomu. Przygotowano trasy o różnym stopniu trudności, również tą najłatwiejszą dla dzieci. Minimalny wzrost uczestnika zabawy to (...)
Baseny
Park Wodny w Krakowie jest największym krytym aquaparkiem w Polsce i jednym z największych w Europie. Dla swoich gości oferuję masę atrakcji takich jak : trzy baseny o łącznej powierzchni 2000 (...)
Lodowiska    Sport
Lodowisko Karpacz działa przez cały rok. Obiekty jest zadaszony specjalnym namiotem, który jest oświetlany oraz nagłaśniany. Powierzchnia lodowiska to lód syntetyczny, różniący się m.in. lodu (...)
Parki linowe    Sport
Park Linowy Tarzan w Karpaczu przygotował dla spragnionych wrażeń trzy trasy: - trasę dla dzieci poniżej 130cm. Trasa Baby Tarzan zawiera m.in. most wiszący, wahadła, tyrolkę - trasa (...)
Parki linowe    Sport
Park linowy znajduje się w Wojewódzkim Parku Kultury i Wypoczynku w Chorzowie. Ma 3 trasy i został zbudowany na 26 palach rozmieszczonych na trzech poziomach. Trasa dla dzieci posiada 12 (...)
Lodowiska    Sport
Lodowisko w Raciborzu jest jedną z największych atrakcji zimowych w mieście. Możliwość wypożyczenia łyżew oraz zakupu karnetu rodzinnego.
Baseny
Park Wodny w Tarnowskich Górach możemy zaliczyć do najnowocześniejszych tego rodzaju obiektów w Polsce. Doskonałe wyposażenie oraz dobra lokalizacja sprawia , że park jest chętnie odwiedzany (...)
Lodowiska    Sport
Lodowisko Iglo Park znajduje się w miejscowości Such Las koło Poznania. Jest to największe kryte lodowisko w województwie wielkopolskim. Organizowane są szkółki jazdy na łyżwach oraz (...)
Lodowiska    Sport
Lodowisko w Gdańsku powstało na terenie żużlowego mini toru. Jest oświetlone i wyposażone w sprzęt nagłaśniający. A co najciekawsze wstęp jest bezpłatny. Na lodowisko wchodzi się od ul. Sadowej.
Lodowiska    Sport
Sztuczne lodowisko w Gdańsku zostało zorganizowane pod ogromnym namiotem, gdzie przygotowano dla łyżwiarzy wypożyczalnie, bezpłatną szatnię, kawiarnię, miejsce zabaw dla dzieci oraz opiekę (...)
Lodowiska    Sport
Lodowisko w Toruniu zorganizowane przy Zespole Szkół Nr 10. Czynne tylko w sezonie zimowym. Uczniowie szkół mają wstęp bezpłatny do godz. 14. Dla rodziców z dziećmi przewidziano tańsze bilety.
Lodowiska    Sport
Miejskie lodowisko w Toruniu, czynne tylko w sezonie zimowym od grudnia do marca. Bezpłatna frajda dla uczniów do godz. 14. Dostępność ślizgawki jest uzależniona od warunków atmosferycznych.
Lodowiska    Sport
Bardzo dobrze wyposażona obiekt. Lodowisko w Toruniu posiada dwie płyty, gdzie odbywają się liczne imprezy (rewie na lodzie, mecze hokeja, łyżwiarstwo figurowe, short track), jest również (...)
Lodowiska    Sport
Miejskie lodowisko w Tomaszkowie Mazowieckim, dostępne w sezonie zimowym. Można wykupić bilet na godzinną przejażdżkę lub wykupić karnet na 20 wejść. Na lodowisku odbywają się liczne zawody (...)
Jeziora i Rzeki
Dobrze zorganizowany ośrodek wypoczynkowy przy Jeziorze Kozienickim znajduje się w północno-wschodniej części miasta. Oprócz noclegów w domkach oraz na polu namiotowym można skorzystać z (...)
ZOO
Miejsce stworzone, aby przybliżyć wiedzę na temat łosi. Wspaniałe oswojone łosie czekają na kolejnych turystów. A ich imiona to Agata i Magda - dwie dorosłe samice oraz Kuba - samiec. Spotkamy (...)
Jeziora i Rzeki
Zalew w Domaniowie w gminie Przytyk, nazwany został Domaniowskim Morzem. Tłumnie przyjeżdżają tu turyści z najbliżej położonych wielkich miast: z Warszawy, Radomia i Łódzi. Dobrze (...)
 
« 1 ... 3 4 5 6 7 ... »
Liczba miejsc w serwisie: 855