Mapa dolnośląskie kujawsko-pomorskie lubelskie lubuskie łódzkie małopolskie mazowieckie opolskie podkarpackie podlaskie pomorskie śląskie świętokrzyskie warmińsko-mazurskie wielkopolskie zachodniopomorskie

GALERIA MIEJSC

Witamy na stronie
Wycieczka z dzieckiem

Nie wiesz gdzie pojechać z dzieckiem
na wakacje.

Planujecie zasłużony odpoczynek.

Szukasz porad i wskazówek na taki wyjazd.

Dobrze trafiłeś – to strona dla Ciebie!!!

Stoki narciarskie    Sport
Wyciąg narciarski Czantoria to jedno z tych miejsc, które zna każdy doświadczony narciarz. Turyści licznie przybywają tam zarówno w sezonie letnim, jak i w sezonie zimowym. Szczególnie (...)
Stoki narciarskie    Sport
Ustroń; urokliwe, uzdrowiskowe miasteczko w Beskidzie Śląskim; jest często odwiedzane przez turystów o każdej porze roku. Zimą panują tam znakomite warunki narciarskie. Pod jednym ze szczytów; (...)
Lodowiska
Lodowisko "Spodek" to doskonale przygotowany obiekt zarządzany przez Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Katowicach. Lodowisko znajduję się w przestronnej hali o powierzchni użytkowej (...)
Baseny
Terma Bania w Białce Tatrzańskiej to doskonała zabawa dla każdego o każdej porze roku. Zimą jak i latem kompleks basenowy oferuje dla swoich klientów cały wachlarz atrakcji. Pięć basenów z (...)
Baseny    Sport
Basen Delfin oprócz dobrze utrzymanego basenu oferuje również saunę.
Stoki narciarskie    Sport
Ośrodek Rekreacyjny Morsko stwarza znakomite warunki do aktywnego wypoczynku; zarówno latem, jak i zimą. Korty tenisowe, piłka plażowa, jazda konna czy basen umilają turystom letni wypoczynek; (...)
Stoki narciarskie    Sport
Na trasie Oświęcim - Żywiec, w Beskidzie Żywieckim, mieści się duża wioska o nazwie Międzybrodzie Bialskie. Jej główne atrakcje to oczywiście góry, a także Jezioro Międzybrodzkie, które (...)
Stoki narciarskie    Sport
Beskid Śląski i Żywiecki to świetne miejsca do aktywnego wypoczynku; zarówno latem, jak i zimą. Niemal na styku obu pasm znajduje się miasto Szczyrk - znany kurort i ośrodek sportów zimowych. (...)
Stoki narciarskie    Sport
Nie każdy lubi ogromne wyciągi narciarskie, na których tworzą się gigantyczne kolejki w sezonie. Część osób preferuje spokojne, ciche, ustronne stoki, gdzie można bezpiecznie szusować na (...)
Stoki narciarskie    Sport
Brenna - malownicza miejscowość w Beskidzie Śląskim; staje się coraz bardziej przyjazna dla narciarzy. Kompleks Narciarski Węgierski Brenna powstał z myślą o wszystkich miłośnikach białego (...)
Stoki narciarskie    Sport
Tuż przy samym przejściu granicznym na Słowację, w miejscowości Zwardoń, w powiecie żywieckim, ulokowany jest niewielki Ośrodek Szkoleniowo - Narciarski Jawornik. Szusować można po stokach góry (...)
Stoki narciarskie    Sport
Miasteczko Wisła, które ostatnimi czasy intensywnie się rozwija, ciągle wzbogaca swą ofertę narciarską poprzez tworzenie nowych wyciągów i tras. Jednym z ciekawszych i ładniejszych miejsc w tej (...)
Stoki narciarskie    Sport
Niedaleko Jury Krakowsko - Częstochowskiej mieści się niewielkie miasteczko Wolbrom. Na turystycznej mapie Polski nie wyróżnia się ono niczym szczególnym, ale ostatnimi czasy; znajdujący się (...)
ZOO
Poznańskie Nowe Zoo uzupełnia kolekcje Starego Zoo, dzięki czemu możliwości poznawcze zwiedzających zwiększają się. Miłośnicy owadów zachwycą się pawilonem insektarium. Trzeba bowiem pamiętać, (...)
Stoki narciarskie    Sport
W sosnowieckim Parku Środula znajduje się niewielka górka, którą przystosowano do potrzeb narciarzy. Niedaleko stamtąd i do dzielnicy Środula, i do dzielnicy Zagórze. Narciarze z Zagłębia mogą (...)
Stoki narciarskie    Sport
Ślązacy nie muszą już wyruszyć w góry, żeby pojeździć na nartach. W Bytomiu, niedaleko Tarnowskich Gór i Radzionkowa, powstał niezwykły kompleks Ośrodek Sportowa Dolina. Każdy znajdzie tam coś (...)
Stoki narciarskie    Sport
Malownicza, komfortowa i bezpieczna stacja narciarska Stożek w Wiśle - Łabajowie powstała z myślą o wielbicielach aktywnego wypoczynku zimowego. Turyści mają możliwość skorzystania z kolei (...)
Stoki narciarskie    Sport
Szczyrk - malowniczy kurort w Beskidach; oddalony o niespełna dwadzieścia kilometrów od Bielska - Białej, jest miejscowością uwielbianą przez narciarzy. Funkcjonuje tam wiele wyciągów i stacji (...)
Stoki narciarskie    Sport
Kompleks Zagroń w Istebnej na Śląsku Cieszyńskim urzeka turystów swą wszechstronnością. Centrum Zdrowia i Energii Meridan, Park Wodny, hotel, a także dwie restauracje zaspokajają potrzebę (...)
Stoki narciarskie    Sport
Wisła jest miejscowością o tradycjach narciarskich. Ludzi, takich, jak Adam Małysz, nie trzeba nikomu przedstawiać.Jednakże, aby były one kontynuowane, należy ciągle podejmować działania w (...)
 
« 1 ... 3 4 5 6 7 ... »
Liczba miejsc w serwisie: 855