Mapa dolnośląskie kujawsko-pomorskie lubelskie lubuskie łódzkie małopolskie mazowieckie opolskie podkarpackie podlaskie pomorskie śląskie świętokrzyskie warmińsko-mazurskie wielkopolskie zachodniopomorskie

GALERIA MIEJSC

Witamy na stronie
Wycieczka z dzieckiem

Nie wiesz gdzie pojechać z dzieckiem
na wakacje.

Planujecie zasłużony odpoczynek.

Szukasz porad i wskazówek na taki wyjazd.

Dobrze trafiłeś – to strona dla Ciebie!!!

ZOO
Piękno krajobrazu i szczodrość natury zostały uwidocznione w niewielkiej wiosce Buków, nad Odrą. To właśnie tam postanowiono wykorzystać walory przyrodniczo - krajobrazowe i stworzyć Mini Zoo. (...)
Baseny
Aquapark Wodny Świat jest zlokalizowany w samym sercu malowniczego uzdrowiska jakim jest Kudowa - Zdrój. Jest to jeden z najnowocześniejszych obiektów tego typu w województwie dolnośląskim. (...)
ZOO
Kto pragnie zaznać wielkopolskiej gościnności i zobaczyć, czym chata bogata, powinien udać się do wioski Niedźwiedź koło Ostrzeszowa, gdzie mieści się gospodarstwo agroturystyczne "Cicho - (...)
ZOO
Wielkopolska. Okolice Konina. Kraina cicha, spokojna, oddalona od zgiełku wielkich miast. I Mini Zoo o wdzięcznej nazwie "Nasz Zwierzyniec". Można tam oglądać konie, kucyki czy lamy. Jeśli (...)
ZOO
W południowo - wschodniej Wielkopolsce, niedaleko Ostrowa Wielkopolskiego, znajduje się wioska Przygodzice, a w niej - zajazd Górecznik. Główną atrakcją karczmy, stworzoną specjalnie dla (...)
ZOO    Parki i Ogrody
Mini Zoo znajduje się na terenie Parku Strzelnica, w dzielnicy Bielszowice. Sam park jest bardzo atrakcyjny i niekiedy odbywają się w nim koncerty. Reprezentanci świata zwierzęcego, którzy (...)
ZOO
Mielno to nadmorska wioska oddalona od Koszalina o zaledwie dwanaście kilometrów. W dzielnicy Tarasy powstało Oceanarium. Jest to niewielki budynek, ale w środku zgromadziło się sporo okazów, (...)
ZOO
Zagroda Zwierząt w Gołuchowie to integralna część Ośrodka Kultury Leśnej. Zajmuje powierzchnię dwudziestu hektarów. Największą atrakcją są tutaj żubry, które coraz częściej można spotkać w (...)
Sport    Sport
Nowość w ofercie MALTA SKI - Kolejka Górska Adrenaline. Tor kolejki zbudowany na filarach, nad istniejącym torem saneczkowym ma 500 metrów długości, prowadzi licznymi zakrętami i pętlą (...)
Parki i Ogrody    Sport
MALTA SKI to nie tylko stok narciarski, ale centrum sportowo - rekreacyjne (rodzaj parku rozrywki dla całych rodzin), w którym można korzystać z wielu atrakcji: W sezonie letnim – letni tor (...)
ZOO
We Włoszakowicach, niedaleko Leszna, powstała restauracja Toscania. Specjalizuje się ona w kuchni włoskiej. Jednakże, smaczne jedzenie to nie jedyny atut tego miejsca. Dla wszystkich gości (...)
Baseny
Aquapark w Polkowicach to jeden z największych i najlepiej wyposażonych obiektów rekreacyjno-rehabilitacyjnych w kraju. W tym miejscu każdy znajdzie coś dla siebie, bowiem w skład kompleksu (...)
ZOO
Na Śląsku Cieszyńskim, w Kończycach Małych, mieści się prawdziwy Strusioland. Gospodarze specjalizują się w hodowli tych ciekawych ptaków. Można tam zobaczyć, jak wygląda i smakuje strusie (...)
ZOO    Sport
Gajówka to obiekt położony przy trasie szybkiego ruchu. Natura rozgościła się wśród wielkopolskich pól i łąk na tyle zapamiętale, że w Zbrudzewie stworzono niezwykłe Mini Zoo. Oczka wodne i (...)
Ciekawostki    Parki i Ogrody
Mikrokosmos Park Edukacyjno-Rozrywkowy jest miejscem o powierzchni niemal 10 000m2, na której można spotkać niezwykle realistyczne rzeźby owadów, wykonane z dużą dbałością o ich budowę (...)
ZOO    Jazda konna
Młodzikowo to wioska położona w Wielkopolsce, w powiecie średzkim. Mieści się tam gospodarstwo agroturystyczne nastawione na hodowlę koni. Jego właściciele byli wielokrotnie nagradzani na (...)
ZOO
W romantycznym parku w Świerklańcu można miło spędzić niejeden dzień. Niegdyś mieściła się tutaj wspaniała rezydencja, ale w roku 1945 została ona zniszczona przez żołnierzy Armii Czerwonej. Po (...)
Parki linowe
Park linowy usytuowany nad brzegiem rzeki Grajcarek w sąsiedztwie dolnej stacji kolejki linowej na Palenicę. Zaprasza wszystkich na świetną zabawę. Znajdziemy tu m.in. Trzy Trasy Linowe o (...)
ZOO
W Renicach koło Myśliborza, na trasie Gorzów Wielkopolski - Szczecin powstała restauracja, a także hotel i stacja benzynowa. Na tle innych, podobnych obiektów wyróżnia się tym, że ma ona swoją (...)
Ciekawostki
Pod Tatrami, w okolicach Krupówek, można znaleźć Dom do Góry Nogami. Zwykle jest tak, że na najbardziej znanej ulicy Zakopanego stoi człowiek z drogowskazem prowadzącym to nietypowej chatki. (...)
 
« 1 2 3 4 5 ... »
Liczba miejsc w serwisie: 855