Mapa dolnośląskie kujawsko-pomorskie lubelskie lubuskie łódzkie małopolskie mazowieckie opolskie podkarpackie podlaskie pomorskie śląskie świętokrzyskie warmińsko-mazurskie wielkopolskie zachodniopomorskie

GALERIA MIEJSC

Witamy na stronie
Wycieczka z dzieckiem

Nie wiesz gdzie pojechać z dzieckiem
na wakacje.

Planujecie zasłużony odpoczynek.

Szukasz porad i wskazówek na taki wyjazd.

Dobrze trafiłeś – to strona dla Ciebie!!!

Muzea
Zaprojektowana w 1905 roku, a następnie budowana w latach 1910- 1917 Ełcka Kolej Wąskotorowa jest w regionie warmińsko- mazurskim jedyną taką atrakcją turystyczną. W roku 1997 jej oferta (...)
ZOO
Do zabytkowego parku o powierzchni dziesięciu hektarów, mieszczącego się w samym sercu Pszczyny, sprowadzono największe ssaki lądowe Europy - żubry. Są one roślinożerne; zostały (...)
ZOO    Parki i Ogrody
W żywieckim parku, niedaleko zamku Habsburgów, utworzono mini zoo. W starym ogrodzie pamiętającym jeszcze czasy arcyksiążęce rozgościły się takie zwierzęta, jak: pawie, kozy, owce, a nawet (...)
ZOO    Parki i Ogrody
Gdzie można poczuć się jak na Dzikim Zachodzie - oczywiście, na zachodzie Polski, a dokładniej w pod kołobrzeskim Zieleniewie. To właśnie tam znalazł swoją siedzibę park o nazwie Dziki Zachód. (...)
Muzea    ZOO
W Wolińskim Parku Narodowym, w roku 1962, utworzono Muzeum Przyrodnicze, podobne do tego, jakie można podziwiać np. w Białowieży. W pięciu salach, o powierzchni niemal tysiąca metrów (...)
ZOO
W jednym z najbardziej znanych nadmorskich miejscowości, czyli w Międzyzdrojach, na dobre zadomowiły się żubry pochodzące z Białowieży. W Zagrodzie Pokazowej tych zwierząt przebywają obecnie: (...)
ZOO
Niewielkie, urokliwe, wielkopolskie miasteczko Nowy Tomyśl może poszczycić się własnym ogrodem zoologicznym. Rozciąga się on na powierzchni 3, 7 hektara. Powstał w roku 1974, na terenie Parku (...)
ZOO    Jazda konna
W Inwałdzie, położonym na trasie Kraków – Bielsko Biała, niedaleko słynnego Parku Miniatur, znajduje się jeszcze jedno bardzo ciekawe miejsce. Jest to Mini Zoo. Mieszkają tam: osły, lamy, (...)
Jazda konna
W jednym z zakątków Małopolski znajduje się mała, urocza miejscowość o nazwie Laskowa, a w niej stajnia Laskonik. Założona w 2008 roku u stóp Beskidu jest miejscem, gdzie nie tylko można nabyć (...)
Lodowiska    Sport
Sezonowe lodowisko w Zielonej Górze na świeżym powietrzu. Dla uczniów szkół w Zielonej Górze przygotowano niespodziankę – wstęp gratis od poniedziałku do piątku do godz. 14.00. A opłata za (...)
ZOO    Jazda konna
Na Podkarpaciu, w wiosce o wdzięcznej nazwie Zabajka, utworzono Ludowy Klub Jeździecki, jeden z największych tego typu ośrodków w południowo - wschodniej Polsce. Istnieje on już od trzydziestu (...)
Jeziora i Rzeki
Malinka jest ośrodkiem sportowo wypoczynkowy w Zgierzu. Wszyscy którzy mają ochotę odpocząć i zrelaksować się znajdą tu miejsce dla siebie. Stworzono kąpielisko strzeżone w okresie letnim, jest (...)
Lodowiska    Sport
Miejskie lodowisko w Zgierzu zaprasza wszystkich na świetną zabawę. Obiekt jest zadaszony, i gdy temperatura na zewnątrz wynosi poniżej 10 st. Celcjusaza zabawie już nic nie może (...)
ZOO    Parki i Ogrody
W otulinie Puszczy Kampinoskiej, niedaleko trasy Warszawa - Gdańsk, powstał park rozrywki Pepeland. Do wioski Dziekanów Nowy koło Łomianek przyjeżdża coraz więcej miłośników dobrej zabawy. (...)
ZOO
Na powierzchni dziesięciu hektarów rozciąga się płockie ZOO. Zostało założone w roku 1951. Chroni ono wiele gatunków. Na terenie obiektu żyje ponad dwa tysiące zwierząt. Są wśród nich gady, (...)
ZOO    Parki linowe
Na obrzeżach Ostrołęki, nieopodal malowniczego lasu, założono Park Rozrywki Knieja. Na powierzchni dwóch hektarów usytuowano niewielki zwierzyniec, park linowy, skansen maszyn i urządzeń (...)
ZOO    Parki i Ogrody
Arboretum to ogród botaniczny prezentujący przede wszystkim drzewa. Racibórz, położony w miejscu niezwykle strategicznym, niedaleko granicy w Czechami, stał się siedzibą Arboretum Bramy (...)
Parki linowe    Sport
Dolina Charlotty to ogromny kompleks hotelowo – rekreacyjny, w którym można przenocować, wyżywić się, odpocząć. Na terenie ośrodka działają: kręgielnia, pub i park linowy. W parku linowym (...)
Baseny
Park Wodny "Jan" funkcjonuje przy hotelu o tej samej nazwie w Darłowie. Jest idealną alternatywą dla chłodnego Bałtyku jak również na deszczowe i pochmurne dni. W skład kompleksu wchodzi 5 (...)
Parki linowe    Jazda konna
Centrum Aktywnego Wypoczynku BOREK to idealne miejsce na rodzinny wyjazd, wycieczkę szkolną oraz wypoczynek z dala od miejskiego zgiełku. Znajduje się w odległości 50 km na wschód od Krakowa. (...)
 
« 1 2 3 4 5 ... »
Liczba miejsc w serwisie: 855