Mapa dolnośląskie kujawsko-pomorskie lubelskie lubuskie łódzkie małopolskie mazowieckie opolskie podkarpackie podlaskie pomorskie śląskie świętokrzyskie warmińsko-mazurskie wielkopolskie zachodniopomorskie

GALERIA MIEJSC

Witamy na stronie
Wycieczka z dzieckiem

Nie wiesz gdzie pojechać z dzieckiem
na wakacje.

Planujecie zasłużony odpoczynek.

Szukasz porad i wskazówek na taki wyjazd.

Dobrze trafiłeś – to strona dla Ciebie!!!

Ciekawostki    Parki i Ogrody
PARK BAJEK I WODNYCH STWORZEŃ- NOWOŚĆ 2013! Zapraszamy przedszkola i szkoły na lekcje ichtiologii. Nasz park jest pierwszym w południowej Polsce, tematycznie poświęconym faunie mórz i oceanów. (...)
Ciekawostki    Parki i Ogrody
PARK MITOLOGII NA WODZIE Otwarty w maju 2012r. Park Mitologii na wodzie to przedsięwzięcie zlokalizowane za zbiorniku wodnym, sąsiadującym z Parkiem Ruchomych Dinozaurów. Zapraszamy na (...)
Dinozaury    Ciekawostki
ZATORLAND EDUKACJA POPRZEZ ROZRYWKĘ Czy jest możliwe aby w jednym miejscu zobaczyć dinozaury, biedronkę ludzkich rozmiarów, wejść do konia trojańskiego i spotkać się ze Św. Mikołajem, czy (...)
Jazda konna
Jest to bardzo profesjonalny ośrodek jazdy konnej, w którym właściciele przygotowali specjalną ofertę dla najmłodszych. Nauka jazdy na koniach dla dzieci odbywa się w dwóch poziomach: (...)
Jazda konna    ZOO
Stajnia "Wesołe kopytko" jest położona w doskonałej lokalizacji tuż przy Warszawie, blisko CH Janki. Bliskość stolicy a jednocześnie piękne tereny rekreacyjne to unikalne połączenie. "Wesołe (...)
Muzea
Zbiory muzeum są bardzo bogate. Można tu zobaczyć eksponaty służby ruchowo – handlowej takie jak wyposażenie biura zawiadowcy czy kasy biletowej, służby trakcji- wyposażenie parowozowni i (...)
Muzea
Muzeum Przemysłu i Kolejnictwa na Śląsku udostępnia ekspozycję obejmującą zabytkowy tabor kolejowy i składającą się z ponad 50 lokomotyw, około 50 wagonów oraz żurawi kolejowych, a także pługu (...)
Baseny
Park Wodny Nemo-Wodny Świat to największy tego typu obiekt rekreacyjno-sportowy w województwie śląskim. Jest to idealne miejsce na aktywne spędzanie czasu wolnego dla gości w każdym wieku. W (...)
Muzea
Muzeum znajdujące się w budynku byłego dworca PKP oferuje zwiedzającym ekspozycje stałe o tematyce historycznej i czasowe, a także kolekcję modeli kolejowych w salach wystawowych oraz wystawę (...)
Muzea
Muzeum w Wenecji, koło Żnina jest skansenem parowozów i pojazdów trakcyjnych na tor o szerokości 600 mm. Jest to jeden z największych tego typu zbiorów w Europie, a najstarszy z modeli pochodzi (...)
Muzea
"Sołdek" jest pierwszym oddanym do eksploatacji statkiem pełnomorskim w historii polskiego przemysłu stoczniowego, który został zaprojektowany przez polskich konstruktorów i zbudowany w Stoczni (...)
Muzea
Pomorski Komitet Floty Narodowej zakupił "Dar Pomorza" w roku 1929. Dla Polskiej Marynarki Handlowej służbę pełnił przez 51 lat, w ciągu których przebył pół miliona mil morskich. Zwiedzanie (...)
Muzea
Okręty projektu 912 w 1991 roku zostały przekazane Straży Granicznej, a "Fala"- pierwsza jednostka serii została przekształcona w muzeum. Okręt pochodzi z 1964 roku, a zbudowany został przez (...)
Muzea
ORP Błyskawica został wprowadzony do służby w 1937 roku. Jest to jedyny ocalały okręt zbudowany przed II Wojną Światową, najstarszy na świecie nadal istniejący niszczyciel, a także jedyna (...)
ZOO
Parnowo to niewielka wioska położona około piętnastu kilometrów na zachód od Koszalina. Główną atrakcją tej miejscowości jest klasycystyczny pałac z przylegającym doń parkiem. Najmłodszych (...)
ZOO
Niedaleko Czaplinka, na Pojezierzu Drawskim, działa gospodarstwo agroturystyczne "Agrowestern Monika". Malownicza, cicha i spokojna wioska Rzepowo przyciąga gości spragnionych kontaktu z (...)
ZOO
Leśnicy ze Złotowa pomyśleli o najmłodszych, którzy odwiedzają polskie lasy. Aby nieco przybliżyć im życie zwierząt leśnych naszej strefy klimatycznej, uruchomili Mini Zoo.Na powierzchni (...)
Jazda konna
Klub Jeździecki HUZAR jest miejscem gdzie już od najmłodszych lat dziecko może zacząć swoją naukę jazdy konnej. Dzieci najmłodsze w wieku od 4 do 7 latek są oprowadzoane na kucykach. Dzieci (...)
ZOO    Jazda konna
Na żyznych, rolniczych, a jednocześnie atrakcyjnych przyrodniczo terenach gospodarstwa agroturystyczne wyrastają jak grzyby po deszczu. W okolicach Leszna, w wiosce Starkowo, postanowiono zająć (...)
ZOO    Jazda konna
Wielbiciele zwierząt, w szczególności koni, powinni wybrać się do Mariankowa w Wielkopolsce. Znajduje się tam ośrodek agroturystyczny "Amazonka" ze szkółką jazdy konnej i Mini Zoo. Właściciele (...)
 
« 1 2 3 4 5 ... »
Liczba miejsc w serwisie: 855