Mapa dolnośląskie kujawsko-pomorskie lubelskie lubuskie łódzkie małopolskie mazowieckie opolskie podkarpackie podlaskie pomorskie śląskie świętokrzyskie warmińsko-mazurskie wielkopolskie zachodniopomorskie

GALERIA MIEJSC

Witamy na stronie
Wycieczka z dzieckiem

Nie wiesz gdzie pojechać z dzieckiem
na wakacje.

Planujecie zasłużony odpoczynek.

Szukasz porad i wskazówek na taki wyjazd.

Dobrze trafiłeś – to strona dla Ciebie!!!

Parki i Ogrody
Leśny Park Niespodzianek - znajduje się w Ustroniu Zawodziu, w Beskidzie Śląskim, przy ulicy Zdrojowej 16, ma pow. ok. 15 hektarów i 3,5 km przygotowanych dla zwiedzających ścieżek. To (...)
Zamki i Zabytki    Muzea
Około 100 km od Gdańska mieści się pięknie zachowany gotycki zamek krzyżacki. Jego początki sięgają końca XIV wieku. Zamek wielokrotnie przechodził z rąk krzyżackich do polskich, jednakże nie (...)
ZOO
Egzotarium to specjalnie wydzielona część sosnowieckiego Parku Miejskiego im. Leona Kruczkowskiego., w okolicach ul. Kresowej i Piłsudskiego. Można tam podziwiać egzotyczne rośliny z różnych (...)
ZOO
W miejscu niezwykłym, na drugim piętrze centrum handlowego Wielki Młyn w Gdańsku, zgromadzono pokaźną i osobliwą kolekcję ryb i nie tylko.Okazy, jakie zostały zaprezentowane w oceanarium (...)
ZOO    Parki linowe
Miejski Ogród Zoologiczny Wybrzeża to największa tego typu placówka na Pomorzu. Mieści się w Gdańsku - Oliwie i zajmuje przestrzeń stu dwudziestu hektarów. Powstało w roku 1953 i od wielu lat (...)
ZOO
Ogród ornitologiczny został założony z miłości do ptaków. Pasja gospodarzy - właścicieli gospodarstwa agroturystycznego w Nowęcinie koło Łeby, zaowocowała powstaniem tego oto obiektu. Stało (...)
ZOO
Na powierzchni siedmiu hektarów, w pomorskim Sieroczynie koło Człuchowa, rozciąga się niewielkie Zoo. Można tam zobaczyć ponad pięćdziesiąt różnych gatunków zwierząt. Dzieci mogą dotykać, (...)
ZOO
Na obrzeżach Bielska Białej można odnaleźć skrawek Dzikiego Zachodu. Restauracja i Mini Zoo o wdzięcznej nazwie "Pod Strusiem" przywodzą na myśl bezkresne prerie. Wrażenie sielskości potęgują (...)
ZOO
W sosnowieckim Parku Kazimierz rozgościła się szczodra dłoń natury. Można tam podziwiać wiele zwierząt: strusie, lamy, sarny, jelenie, daniele, kozy oraz ptaki wodne. Kolekcja kur, kogutów i (...)
Jazda konna
Klub Jeździecki DWOREK w miejscowości Okuniew zaprasza do nauki jazdy koniem wszystkich chętnych. Nie ważny jest wiek, ani umiejętności. W Klubie dzieci mogą zacząć swoją przygodę z tymi (...)
ZOO
Stolica Wielkopolski szczyci się dwoma ogrodami zoologicznymi: Starym i Nowym. Zaletą Starego Zoo jest nie tylko bezpłatny wstęp, lecz także jedyna w Polsce możliwość spotkania się oko w oko z (...)
ZOO    Parki i Ogrody
Na Śląsku Cieszyńskim, w niewielkim, urokliwym uzdrowisku Ustroń, w dzielnicy Zawodzie, nieopodal słynnych sanatoriów ukryły się zwierzęta i inne niespodzianki. Pod pojęciem "inne (...)
ZOO
W szczecinieckiej parafii pod wezwaniem św. Franciszka z Asyżu można połączyć przyjemne z pożytecznym, czyli modlitwę z poznawaniem świata zwierząt. Kapliczki, umieszczone w Mini Zoo, są (...)
ZOO    Parki i Ogrody
Konińskie Mini Zoo mieści się w Parku im. F. Chopina. Zajmuje ono powierzchnię dwóch hektarów. Zobaczymy tam dwadzieścia cztery gatunki zwierząt: osiem gatunków ssaków i szesnaście gatunków (...)
Parki i Ogrody    ZOO
Jedna z największych botanicznych atrakcji Wielkopolski jest Palmiarnia Poznańska. Jej zbiory to ponad siedemnaście tysięcy roślin należących do różnych gatunków. Zostały one, zgodnie z (...)
Jazda konna
Sportowy Klub Jeździecki TRAWERS nie prowadzi wyłącznie działalności sportowej. Jest to miejsce przygotowane dla dzieci. Stajnia zaprasza już od 2 roku życia do nauki jazdy konnej. Konie (...)
ZOO    Parki i Ogrody
Indiańska wioska w Koszalinie powstała z miłości do kultury tych ludzi, w oparciu o wieloletnią fascynację życiem rdzennych mieszkańców Ameryki. Zwiedzanie opiera się na programach, podczas (...)
Muzea    Zamki i Zabytki
Rogowska kolej wąskotorowa jest najdłuższą taką koleją w Polsce. 49- kilometrowa trasa łącząca Rogów z Rawą Mazowiecką i Białą Rawską została zbudowana w 1915 r. Do 2001 r. funkcjonowała jako (...)
Zamki i Zabytki    Muzea
Nieodłącznym elementem panoramy miasta Bielsko-Biała jest Zamek książąt Sułkowskich, w którym obecnie mieści się Muzeum. Sam Zamek powstał w XIV wieku i od tego momentu stał się swego rodzaju (...)
Muzea
Trasa z Bytomia, przez Dąbrowę Miejską, Suchą Górę, Repty do Tarnowskich Gór i Miasteczka Śląskiego została wybudowana w 1853 roku. Podróż pociągiem wąskotorowym pozwala odkryć nie tylko (...)
 
« 1 2 3 4 5 ... »
Liczba miejsc w serwisie: 855