Mapa dolnośląskie kujawsko-pomorskie lubelskie lubuskie łódzkie małopolskie mazowieckie opolskie podkarpackie podlaskie pomorskie śląskie świętokrzyskie warmińsko-mazurskie wielkopolskie zachodniopomorskie

GALERIA MIEJSC

Witamy na stronie
Wycieczka z dzieckiem

Nie wiesz gdzie pojechać z dzieckiem
na wakacje.

Planujecie zasłużony odpoczynek.

Szukasz porad i wskazówek na taki wyjazd.

Dobrze trafiłeś – to strona dla Ciebie!!!

Stoki narciarskie    Sport
Malta Ski to jedyny w Wielkopolsce profesjonalny wyciąg narciarski. Dwa stoki narciarskie, z wyciągami krzesełkowymi i orczykami, zadowolą amatorów narciarstwa i snowboardu. Stok Główny, z (...)
Lodowiska    Sport
Sezonowe, kryte lodowisko czynne tylko w sezonie zimowym. Istnieje możliwość wypożyczenia i naostrzenia łyżew. Można skorzystać z toru curlingowego. Zapraszamy wszystkich do wspólnej zabawy.
Parki linowe    Sport
Park linowy dla każdego. Zróżnicowany stopień trudności tras pozwala na zaspokojenie potrzeb każdego wspinacza. Przygotowano cztery trasy: Trasa szkoleniowa – trzy platformy na wysokości (...)
Stoki narciarskie
Wyciąg zlokalizowany jest na końcowym odcinku grzbietu Galicowa Grapa. Stok to dwa wyciągi orczykowe: pierwszy o długości 885 metrów, przepustowości 900 os./h i różnicy wysokości 161 metrów (...)
Stoki narciarskie
Stok Słotwiny to najstarszy kompleks narciarski w Krynicy. Posiada on trzy wyciągi. Wyciąg krzesełkowy, długości 925 metrów z różnicą poziomów 200 metrów i przepustowości 1800 os./h Jest on (...)
Lodowiska    Sport
Kryte lodowisko Słowianka jest czynne od października do marca. Organizowane są zajęcia nauki jazdy na łyżwach. Możliwość wypożyczenia łyżew, kas można kupić w kasie lodowiska. Bezpłatne szatnie.
Stoki narciarskie    Sport
Któż z nas nie słyszał o uzdrowisku Lądek - Zdrój? Właśnie tam, na północnych stokach góry Trojak, powstał niewielki ośrodek narciarski. Z myślą o narciarzach uruchomiono trzy wyciągi: (...)
Parki linowe    Sport
Park Linowy znajduje się w Parku Przygody Gubałówka na samym szczycie Gubałówki przy górnej stacji kolejki krzesełkowej – Szymoszkowa. Dla dorosłych jaki i dzieci (od lat 5) przygotowano dwie (...)
Parki linowe    Sport
Park znajduje się w Ośrodku Czarny Groń w miejscowości Rzyki koło Andrychowa. Dla odwiedzających przygotowano wiele atrakcji. Park Linowy z 26 przeszkodami. Również dla dzieci powyżej 8 (...)
Ciekawostki
Zwiedzanie obejmuje: - opiekę przewodnika - wstęp historyczny - prezentację pieca hutniczego i formowania gorącego szkła - pokaz tradycyjnego, ręcznego zdobienia szkła kryształowego (od (...)
Parki linowe    Sport
Park znajduje się w centrum miasta w parku miejskim. Przygotowano dwie trasy: Trasa zielona, dla młodszych dzieci od 8 lat. Zawieszona jest na wysokości od 4 do 10 metrów. Trasa czerwona, (...)
Parki linowe    Sport
Park zaprasza tych starszych jak i młodszych na świetną zabawę. Minimalny wiek dziecka które może uczestniczyć w tej zabawie to 8 lat. A młodzież do 18 lat musi mieć towarzystwo starszej osoby. (...)
Baseny    Sport
Basen pływacki przy Szkole Podstawowej im. Jana Pawła II w Kluczach. Wymiary: 10 x 15 m
Muzea    ZOO
Aquarium i Muzeum Przyrodniczego w Krakowie posiada ponad 130 egzotycznych gatunków z całego świata. I łączy w sobie cztery niesamowite światy: świata gadów i płazów, świata ryb słodko- i (...)
wydarzenie    Muzea, ZOO
W każdą niedzielę od godz. 11.00 do 16.00, Aquarium zaprasza dzieci na DARMOWĄ zabawę. W programie poza malowaniem na twarzach żółwi, jaszczurek i węży, także skręcanie zwierzątek z balonów. (...)
Lodowiska    Sport
Lodowisko pod przykryciem namiotu oferuje wspaniałą zabawę, przy muzyce i efektach świetlnych. Dla najmłodszych można wypożyczyć pingwina do nauki jazdy na łyżwach. Możliwość wypożyczenia (...)
Ciekawostki
Pustynia Błędowska jest uważana za wielką osobliwość przyrodniczą nie tylko w skali Polski. Położona jest między trzema miejscowościami: Chechło, Klucze i Błędów. To właśnie od tej ostatniej (...)
ZOO
Zapraszamy wszystkich przyrodników na ciekawą ekspozycję żywych gadów. Odnajdziemy tu mnóstwo egzotycznych mieszkańców ze wszystkich kontynentów świata. Dzieci poznają największe i (...)
wydarzenie    ZOO
Egzotarium organizuje dwie formy Warsztatów Edukacyjnych: 1. „Gady w teorii i praktyce” Zajęcia są prowadzone dla przedszkolaków, aż po uczniów szkół wyższych. Przedstawiany jest wykład na (...)
Dinozaury    ZOO
Park położony niedaleko Wielkiego Jeziora Rudnickiego. Miejsce z wieloma atrakcjami. Największą atrakcją jest Westernowe Miasteczko Kansas City, gdzie można zobaczyć pokazy kowbojskie – (...)
Dinozaury    Parki linowe
Nowo powstały Park, stworzony z wielkim rozmachem i kreatywnością. Znajdziemy tu liczne atrakcje, a nasze dziecko z pewnością będzie zadowolone z pobytu w Parku. Organizatorzy przygotowali (...)
Dinozaury
Nowo powstały i jeszcze rozwijający się Park Jurajski w Dolinie św. Rocha. Przygotowano ścieżkę edukacyjną przy której turystów wita kilkanaście modeli dinozaurów. Powstaje również plac zabaw (...)
 
« 1 2 3 4 5 ... »
Liczba miejsc w serwisie: 855