Mapa dolnośląskie kujawsko-pomorskie lubelskie lubuskie łódzkie małopolskie mazowieckie opolskie podkarpackie podlaskie pomorskie śląskie świętokrzyskie warmińsko-mazurskie wielkopolskie zachodniopomorskie

GALERIA MIEJSC

Witamy na stronie
Wycieczka z dzieckiem

Nie wiesz gdzie pojechać z dzieckiem
na wakacje.

Planujecie zasłużony odpoczynek.

Szukasz porad i wskazówek na taki wyjazd.

Dobrze trafiłeś – to strona dla Ciebie!!!

Muzea
Muzeum otwarte zostało w roku 1993 na terenie jako stała wystawa Pomorskich Kolei Wąskotorowych w Gryficach. W salach wystawowych dzięki zebranym modelom kolejowym i fotografiom zapoznać się (...)
Zamki i Zabytki
Jedną z najpiękniejszych i najsłynniejszych polskich rezydencji magnackich jest Zamek Lubomirskich i Potockich w Łańcucie. Wybudowany w I połowie XVII wieku zachwyca do dzisiaj swoim (...)
Muzea
Skansen powstał na bazie hali wachlarzowej i wagonowej w Pyskowicach. Towarzystwo Ochrony Zabytków Kolejnictwa i Organizacji Skansenów, które go zorganizowało zrzesza miłośników kolei, którym (...)
Muzea
W skansenie w Janowie Lubelskim zapoznać się można z historią wąskotorowej kolei leśnej łączącej stacje Lipa i Biłgoraj. Trasa ta wynosząca ok. 60 kilometrów nie rozwijała się przez lata, gdyż (...)
Baseny    Sport
Położone nad Jeziorem Maltańskim w Poznaniu Kompleks Termy Maltańskie to Aquapark, Świat Saun i Baseny Sportowe pod jednym dachem, słowem: pomysł na odpoczynek na każdą porę roku i dla każdego. (...)
Muzea
Kolejka powstała jeszcze w czasach zaboru pruskiego aktualnie nie prowadzi już normalnego ruchu, dlatego czternastokilometrowy szlak pozostaje w całości do dyspozycji miłośników kolei. (...)
Domy Kultury
Młodzieżowy Dom Kultury w Rzeszowie prowadzi swą działalność już od 1952 roku. Zajęcia mają na celu zagospodarowanie wolnego czasu młodzieży i najmłodszych, a przede wszystkim rozwijanie u nich (...)
Parki i Ogrody
Od 1999 roku ten unikatowy na skalę europejską ogród cieszy oczy zwiedzających, bowiem rośliny zostały starannie dobrane (pod względem kształtu, symbolicznych znaczeń, kolorystycznym, czasu (...)
Jazda konna
Stajnia Viktoria powstała w 2003 roku w pięknej i spokojnej okolicy lasów Magdaleńskich. Jednocześnie to kameralne miejsce położone jest zaledwie 25 km od centrum Warszawy. Ta doskonała (...)
Jazda konna
Centrum Rehabilitacji, Edukacji i Opieki TPD "Helenów" zaprasza wszystkich, bez względu na wiek na jazy konne. Dzieci i młodzież pod nadzorem instruktorów mogą rozpocząć naukę jazdy konnej. (...)
Stoki narciarskie
W pobliżu granicy z Czechami znajduje się stok narciarski w Bielicach z jednym wyciągiem orczykowy o długości 360m. To dość łagodny stok, który jest sztucznie naśnieżany oraz oświetlany. (...)
Jazda konna
Ośrodek HORSELAND zaprasza całe rodziny do spędzania wspólnego czasu na łonie natury. W atmosferze spokoju i odczuwalnej bliskości natury bez względu na wiek każdy wypocznie. Horseland (...)
Baseny
Park Wodny Octopus obok Poznania to nowoczesny i świetnie wyposażony ośrodek sportowo-rekreacyjny dla całych rodzin. W skład kompleksu wchodzą: Basen sportowy: 6-torowy basen sportowy o (...)
Jazda konna
Stania Słupno położona jest zaledwie 20km od centrum stolicy na trasie Warszawa-Marki. Stajnia oferuje naukę jazdy konnej od podstaw, czyli jest to idealne miejsce na początek przygody z (...)
Jazda konna
Klub jeździecki "Delfin" zaprasza osoby w każdym wieku i bez względu na umiejętności jeździeckie. Już od najmłodszych lat pod okiem instruktorki można rozpocząć swoją przygodę z końmi, która (...)
Jazda konna
"Stajnia na kępie" jest miejscem stworzonym specjalnie dla dzieci. W Stajni na najmłodszych czeka mnóstwo atrakcji bez względu na to czy będą tu na wycieczce klasowej czy w towarzystwie (...)
Muzea
Pierwsze informacje o Żurawiu pochodzą z 1367 roku. Był to drewniany dźwig portowy. Dzisiejszy wygląd Żurawia nawiązuje jednak do architektury z XV wieku, gdyż pierwszy drewniany dźwig spłonął. (...)
Dinozaury    Dinozaury
ŁEBA PARK to jedyny w Polsce tak rozbudowany i wielki obszarowo park Dinozaurów. Przepięknie położony na obszarze blisko 20 ha. W otoczeniu lasów, stawów, trzęsawisk i naturalnej przyrody, (...)
Jazda konna
Już pół godziny jazdy samochodem z Warszawy pozwoli przenieść się w tak piękne miejsce jak Stajnia Stary Miedzeszyn. Dogodny dojazd ze stolicy ( możliwy również autobusami komunikacji miejskiej (...)
Ciekawostki    Parki i Ogrody
PARK OWADÓW - NOWOŚĆ 2013! Owady ruchome Czy widzieliście kiedyś mrówkę ludzkich rozmiarów? Teraz to możliwe. Niewiele możemy powiedzieć o spotykanych na żywo owadach. Ze względu na ich (...)
 
« 1 2 3 4 5 ... »
Liczba miejsc w serwisie: 855