Mapa dolnośląskie kujawsko-pomorskie lubelskie lubuskie łódzkie małopolskie mazowieckie opolskie podkarpackie podlaskie pomorskie śląskie świętokrzyskie warmińsko-mazurskie wielkopolskie zachodniopomorskie

GALERIA MIEJSC

Witamy na stronie
Wycieczka z dzieckiem

Nie wiesz gdzie pojechać z dzieckiem
na wakacje.

Planujecie zasłużony odpoczynek.

Szukasz porad i wskazówek na taki wyjazd.

Dobrze trafiłeś – to strona dla Ciebie!!!

Lodowiska    Sport
Sztuczne lodowisko jest otwarte od grudnia do marca. Istnieje możliwość wypożyczenia i naostrzenia sprzętu. Przy lodowisku działa bufet z ciepłymi napojami.
Lodowiska    Sport
Kryte lodowisko czynne od października do marca. Jedno z nielicznych lodowisk w okolicy. Posiada własną widownie, wypożyczalnię łyżew i szatnię. W cenie biletów można otrzymać kaski dla (...)
Lodowiska    Sport
Przy Parku Sieleckiego w Sosnowcu znajduje się Stadion Zimowy, a w nim dwa lodowiska. Jedno z nich to lodowisko główne z trybunami na 4000 miejsc. Rozgrywane są tu mecze drużyny hokeja . (...)
Stoki narciarskie    Sport
W malowniczej i romantycznej scenerii Gór Izerskich powstał wyciąg, który przyciąga wielu miłośników białego szaleństwa. W lecie pełni on funkcję kolei gondolowej, a zimą pojawiają się na nim (...)
Stoki narciarskie    Sport
Już od połowy stycznia w Kudowie - Zdroju będzie można pośmigać po stoku. U stóp Świniego Grzbietu, z dala od gwaru i zgiełku, zgromadzą się aktywne dzieci i dorośli. Wyciąg narciarski ma (...)
Lodowiska    Sport
Zapraszamy na darmową ślizgawkę na terenie Ośrodka Wypoczynkowego Paprocany w Tychach!
Parki linowe
Park zaprasza dorosłych oraz dzieci do aktywnego spędzenia czasu na świeżym powietrzu. Przygotowano trzy trasy o zróżnicowanych trudnościach. Dla najmłodszych (minimalny wzrost dziecka 120cm) (...)
Parki linowe
Miejsce o pow. 13 ha, które skupia ciekawe i ekstremalne atrakcje zarówno dla osób dorosłych jak i dzieci. Tych najmłodszych na pewno zainteresuje specjalna wieża wspinaczkowa, która składa (...)
Muzea
Chcesz poznać historię chleba, jego pochodzenie? Jeśli tak, to zapraszamy do tego właśnie muzeum. Tu czeka na Was: samodzielne formowanie plecionki z ciasta, projekcja filmu „Chleb”, wykład o (...)
Jazda konna    Jazda konna
Całoroczny ośrodek jazdy konnej. Łagodne dobrze przygotowane konie. Zajecia prowadzone przez instruktorów Polskiego Związku Jeździeckiego. W osrodku pensjonat z kilkoma pokojami. Lokalizacja (...)
Stoki narciarskie    Sport
Międzybrodzie Żywieckie stało się znane za sprawą Góry Żar - jednego z najważniejszych szczytów Beskidu Żywieckiego. Miejscowość, ta, w odróżnieniu od pobliskiego, gwarnego i niejednokrotnie (...)
Stoki narciarskie    Sport
Nieopodal Łomży, wśród kurpiowskich pól; mieści się Stacja Narciarska Rybno. jej nazwa pochodzi od wioski Rybno, w której zlokalizowano całe to przedsięwzięcie.. Odwiedzający to miejsce mogą (...)
Jaskinie
Jaskinia Twardowskiego znajduje się w Parku Skały Twardowskiego w pobliżu zalewu Zakrzówek. Jadąc rowerem (samochody nie mają tam wstępu) ulicą Do Groty (w stronę u. Tynieckiej) w pewnym (...)
Sport    Baseny
Zapraszamy na Krytą Pływalnię w Tychach!
Jaskinie
Grota/Jaskinia Jasna znajduje się w Parku Skały Twardowskiego w pobliżu zalewu Zakrzówek. Do Jaskini można podjechać np. samochodem od strony ul. Tynieckiej albo rowerem ul. Do Groty. (...)
Stoki narciarskie    Sport
Wiele osób zadaje sobie pytanie: czy na Kaszubach można pojeździć na nartach? Odpowiadamy: ależ oczywiście. Jednym z miejsc, gdzie taka możliwość istnieje, jest wyciąg narciarski Wieżyca - (...)
Stoki narciarskie    Sport
Nieopodal Opery Leśnej, w pobliżu Trójmiejskiego Parku Krajobrazowego, usytuowano niezwykły, jak na tę część Polski, wyciąg narciarski o nazwie Łysa Góra. Z wzniesienia roztacza się widok na (...)
Stoki narciarskie    Sport
Jedyne w województwie mazowieckim miejsce, gdzie miłośnicy białego szaleństwa mogą poczuć się jak ryba w wodzie, mieści się w Warszawie; w Centrum Sportów Narciarskich Szczęśliwice. Dogodna (...)
Parki linowe    Sport
Dla osób lubiący aktywny wypoczynek. Park linowy znajduje się w Krakowie w Pychowicach na ulicy Widłakowej. Tuż obok ścieżki do Tyńca, 5 km od Wawelu, około 5 km od Tyńca. Trasa liczy 200m i (...)
Stoki narciarskie    Sport
Od czternastego grudnia aż do końca zimy będzie można poszusować po stokach na Górze Kamieńsk, niedaleko Radomska, Bełchatowa i Piotrkowa Trybunalskiego. Twórcy i pomysłodawcy przedsięwzięcia (...)
 
« 1 2 3 4 5 ... »
Liczba miejsc w serwisie: 855