Mapa dolnośląskie kujawsko-pomorskie lubelskie lubuskie łódzkie małopolskie mazowieckie opolskie podkarpackie podlaskie pomorskie śląskie świętokrzyskie warmińsko-mazurskie wielkopolskie zachodniopomorskie

GALERIA MIEJSC

Witamy na stronie
Wycieczka z dzieckiem

Nie wiesz gdzie pojechać z dzieckiem
na wakacje.

Planujecie zasłużony odpoczynek.

Szukasz porad i wskazówek na taki wyjazd.

Dobrze trafiłeś – to strona dla Ciebie!!!

Ciekawostki
Zabawa w Bajkolandia jest znakomitym sposobem na wesołe i całkowicie bezpieczne wypełnienie czasu naszych dzieci, a jednocześnie momentem wytchnienia dla ich opiekunów. Dzieci mają okazję (...)
wydarzenie    Ciekawostki
Serdecznie zapraszamy wszystkie dzieci do skorzystania z oferty LATO W MIEŚCIE 2014! Nasze głowy pełne są pomysłów na to jak ciekawie wykorzystać wakacyjny czas i sprawić by dzieci miały (...)
Stoki narciarskie    Sport
Położenie geograficzne Krasnobrodu umożliwia uprawianie wielu sportów zimowych na tym terenie. Do nich zalicza się narciarstwo zjazdowe. Najlepsze warunki do szusowania po stoku panują na (...)
Dinozaury    Parki i Ogrody
Poczuj na własnej skórze oddech prawdziwego dinozaura! Jeśli jesteś na tyle odważny i nie boisz się wyzwań, stań oko w oko z największym drapieżnikiem wszech czasów! Park Dinozaurów, Park (...)
Stoki narciarskie    Sport
Ośrodek narciarski w Rąblowie koło Puław wyróżnia się wszechstronnością i profesjonalizmem przygotowanej oferty. Każdy, kto zechce przeżyć narciarską przygodę na stoku; niezależnie od poziomu (...)
Stoki narciarskie    Sport
Ostatnimi czasy na Lubelszczyźnie pojawiło się kilka profesjonalnych wyciągów narciarskich, które przyciągają swoją atrakcyjną ofertą. Wśród nich jest wyciąg narciarski w Sulowie koło (...)
Stoki narciarskie    Sport
Już od kilku lat, Parchatka koło Puław gości miłośników narciarstwa i snowboardu. Wielbiciele dwóch desek mają do dyspozycji dwie trasy narciarskie oraz dwa wyciągi talerzykowe. Każdy z nich ma (...)
ZOO
Mało kto wie, że Leszno, miasto znajdujące się na trasie: Poznań - Wrocław, posiada bogate tradycje zoologiczne. Pierwszy ogród tego typu powstał już w roku 1903, ale w wyniku działań (...)
Stoki narciarskie    Sport
Bobliwo, niewielka wioska w województwie lubelskim, przyciąga turystów czystą, nieskażoną przyrodą oraz spokojem. Zimą można tam tez pojeździć na nartach; na profesjonalnym wyciągu (...)
Stoki narciarskie    Sport
Niewiele jest miejsc w województwie podlaskim, gdzie można podszkolić swe umiejętności w jedzie na nartach lub po prostu spędzić miło czas na wyciągu. W Wojewódzkim Ośrodku Sportu i Rekreacji w (...)
Parki linowe    Sport
Park linowy znajduje się przy ruinach średniowiecznego zamku „Ogrodzienieckiego” w Podzamczu. Trasę można pokonać w godzinę. Łączna długość wynosi 400m z 27 przeszkodami zawieszonymi od 5 do (...)
Parki linowe    Sport
Park znajduje się w centrum Wisły, przy Skoczni. Dla najmłodszych ( dzieci powyżej 115 cm) przygotowano trasę żółtą z przeszkodami na niewielkiej wysokości. Dla najodważniejszych przygotowano (...)
Parki linowe    Sport
Zabawa dla dorosłych jaki dla dzieci. Przygotowano trasy dla dzieci już od 130 cm wzrostu. Wielką atrakcją jest plac zabaw Madagaskar - trasa z siatkami , mini ścianka wspinaczkowa, wielki (...)
Parki linowe    Sport
Park znajduje się 12km od Wałbrzycha, Przygotowano w nim trasy o różnym stopniu trudności. Nawet dla 3 latka znajdzie się trasa do pokonania, na max. wysokości 3 m z 16 przeszkodami. Oprócz (...)
Parki linowe    Sport
Park znajduje się 12km od Wrocławia. Zapewnia świetną zabawę na trzech trasach o różnym stopniu trudności. W tym zjazd ryrolką i pokonywanie ruchomych przeszkód na wysokości do 12m. Dla (...)
ZOO    Jazda konna
Z dala od miasta blisko natury i zwierząt zapraszamy do zwiedzania mini zoo. Można obejrzeć i dotknąć zwierzęta takie jak: Strusie Australijskie, Jelonki, Byczka Jaka, Osiołki, Kucyki, Konie, (...)
Baseny    Sport
Aqua Park Neptun to nowoczesny obiekt sportowy. Przygotowano w nim basen sportowy, basen rekreacyjny, basen dla dzieci, jacuzzi, 2 zjeżdżalnie rurowe, bicze wodne, grota sztucznej fali, sauny. (...)
Parki linowe    Sport
Park linowy z 22 przeszkodami zawieszonymi na linach na wysokości 5-9m. Oprócz parku linowego organizatorzy zapraszają na quady oraz przejazdy samochodem terenowym. Dla najmłodszych (...)
Parki linowe
W południowej cześć Myślenic znajduję się Park, który zaprasza wszystkich spragnionych mocnych wrażeń. W ofercie znajdują się niebanalne atrakcje jak park linowy, paintball, quady. Z pełną (...)
Lodowiska    Sport
Sztuczne lodowisko w Bydgoszczy jest jedną z największych atrakcji zimowych w mieście. Możliwość wypożyczenia sprzętu. Przygotowano wiele atrakcji cenowych w okresie zimowym.
Lodowiska    Sport
Sztuczne Lodowisko "Toropol" jest obiektem gdzie organizowane są liczne imprezy sportowe, jest również ogólnie dostępną ślizgawką, dla mieszkańców Opola. Pełnowymiarowa tafla lodowa (30x60m), (...)
 
1 2 3 4 5 ... »
Liczba miejsc w serwisie: 855